تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۴۵۵۲۶۴
کبنا گزارش می‌دهد

آغاز به کار نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در یاسوج / علت غیبت معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد چه بود؟ + توضیحات معاون سیاسی

۶
۲
آغاز به کار نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در یاسوج / علت غیبت معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد چه بود؟ +  توضیحات معاون سیاسی
کبنا ؛نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به مناسبت هفته پژوهش در مصلی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسوولان استانی آغاز به کار کرد.
به گزارش کبنا، صبح امروز (دوشنبه 14 آذرماه 1401) نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری با حضور سید جواد هاشمی‌مهر، معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، محسن فرزین رئیس پارک علم و فناوری، رئیس دانشگاه یاسوج، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمع دیگری از مسوولان استانی و شهرستانی در مصلی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار کرد.
در آئین افتتاح این نمایشگاه، محسن فرزین_ رئیس سازمان پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد_ در ابتدا یادی از شهدای انقلاب اسلامی کرد و با اشاره به اهمیت و جایگاه پژوهش در زندگی مردم، اظهار داشت: این نمایشگاه از امروز تا روز چهارشنبه در مصلی شهر یاسوج برپا است و مردم، دانشجویان و دانشگاهیان می‌توانند دستاوردهای پژوهشی و فناوری و مسائل مربوط به فن بازار را مورد بازدید قرار دهند.
وی گفت: شاید این سئوال پیش بیاید که پژوهش چه تاثیری در زندگی مردم دارد و تأثیر آن خیلی محسوس نباشد، اما وقتی پژوهش به فناوری و فناوری به نوآوری برسد و در اختیار مردم قرار بگیرد، آنگاه به اهمیت علم و پژوهش در سطح جامعه بیشتر پی خواهیم برد.
به گزارش کبنا، حاشیه‌های افتتاح نمایشگاه پژوهش و فناوری یاسوج هم قابل توجه بود.
این نمایشگاه با یک اتفاق تلخ شروع شد. ناهید شاکری فناور مطرح استان کهگیلویه و بویراحمد که در روزهای اخیر در حادثه‌ای تلخ جان خود را از دست داد، تصویر یادبود او در آیین افتتاحیه حزن خاصی را بخشیده بود.
اما در این نمایشگاه، معاون امور اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از مسوولان این آیین، حضور پیدا نکرد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین شرکت نکرد. درعوض، سید جواد هاشمی‌مهر، معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد حضور پیدا کرد. هاشمی‌مهر همواره اهتمام جدی برای حضور در برنامه‌ها و مناسبت‌های اجتماعی و فرهنگی دارد. 
سید جواد هاشمی‌مهر معاون سیاسی کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با کبنا نیوز، علت عدم حضور استاندار و معاون اقتصادی را توضیح داد و اظهار داشت: به دلیل کار مهمی که در تهران پیش آمد، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و آقای عسکری معاون اقتصادی استاندار به تهران سفر کرده‌اند و به امید خدا بعد از برگشت به‌طور مفصل در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند و پاسخگوی فناوران و پژوهشگران و رسانه‌ها خواهند بود.

نام شما

آدرس ايميل شما

سید رضا
Iran, Islamic Republic of
بیچارگی استان همینه. موحد گرو گذاشت تا / ارشد بگیره و 3 سالی معاون بمونه. الان بیاد برا فناورها نمایشگاه پژوهش و فناوری افتتاح کنه
Iran, Islamic Republic of
چقد مردم ما آخرت خودشون را فدای سیاست کردند و میکنند. ایشان قبل از اینکه دولت رییسی بخواد بیاد سرکار مشغول تحصیل ارشد بود و قبل از گرفتن حکم هم مدرکشون را گرفته بودن.
بیچارگی استان ادعای چهارتا مثل توئه که از حسادت ترکیدی. مجبوری برا خالی کردن خودت و اروم کردن سوزشت به هر دری بزنی.
همه میدونن ایشون لااقل در حیطه کاری و سیاسی خودش از هزارتا مدرک دکتری امروزی بیشتر بلده

برات آرزوی آرامش میکنم
هم استانی
از حرف زدنت مشخصه کاملا از روی عقده و حسد این حرفا رو زدی
ولی بعنوان کسی که از دانشگاه تهران مدرک گرفته و قطعا از تو سوادش بیشتره بهت میگم همیشه تجربه از مدرک خیلی بهتره و کارامدتر
اونم دکتری ها و مدارک امروزی که حتی در دانشگاه های دولتی تهران هم دیگه یک درصد سیکل قدیم کیفیت نداره
خصوصا در مورد امور اداری و سیاسی که با عالی ترین مدارج دانشگاهی وقتی سابقه کار عملی نداشته باشی انگار ماشینی هستی که موتور نداره
اگه این عقده گشایی ها در استان نبود قطعا پیشرفت خوبی داشت استان
طاها
India
مردم از گرونی کمرشون شکسته حالا شما میگید پژوهش
سلطان
Moldova, Republic of
اووف تا قیومت. هفته فناوری. رئیس پارک عالی عملی اینکه. مردیم از گرسنگی
درخشش دو عضو هیئت علمی و دو دانش‌آموخته دانشگاه یاسوج در جمع «دانشمندان برتر دنیا»

درخشش دو عضو هیئت علمی و دو دانش‌آموخته دانشگاه یاسوج در جمع «دانشمندان برتر دنیا»

دو عضو هیات علمی و دو دانش آموخته دانشگاه یاسوج در سال ۲۰۲۲ میلادی در لیست یک درصد دانشمندان ...
سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
1