تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۴۶۲۴۷۳
وزیر دولت سیزدهم در سی سخت ؛

چند سرمایه‌گذار خلاق راهی دنا می‌کنیم / بازدید وزیر از مناطق گردشگری سی سخت

۳
۰
چند سرمایه‌گذار خلاق راهی دنا می‌کنیم / بازدید وزیر از مناطق گردشگری سی سخت
کبنا ؛وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مناطق گردشگری سی سخت بازدید کرد.
به گزارش کبنا نیوز، عزت اله ضرغامی در بازدید از منطقه تفرجگاهی کوه گل دنا گفت: به محض بازگشت به تهران، با فراخوان چند سرمایه گذار خیلی خوب، آنها را راهی دنا می کنیم.
عزت الله ضرغامی با تحسین مناطق گردشگری استان به ویژه دامنه های دنا اضافه کرد: در کارگروه توسعه گردشگری در تهران ، اعتبارات خوبی جهت توسعه صنعت توریسم در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص می‌دهیم.
وی همچنین از سرمایه گذاران حوزه گردشگری خواست با سرمایه‌گذاری در کهگیلویه و بویراحمد از تسهیلات ارزان‌ قیمت این وزارتخانه برخوردار شوند.
ضرغامی: اعتبارات ویژه برای ساماندهی "چشمه میشی" شهر سی سخت تخصیص می یابد
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: جاذبه های شهر" سی سخت" بی نظیر است و اعتبارات ویژه برای ساماندهی "چشمه میشی" این شهر تخصیص می یابد.
"عزت الله ضرغامی" روز پنجشنبه پس از بازید از مناطق گردشگری شهر "سی سخت" در دامنه رشته کوه "دنا" در جمع خبرنگاران گفت: منطقه گردشگری "کوه گل" سی سخت از ظرفیت های ناب گردشگری برخوردار است که جا دارد برای جاده دسترسی و دیگر مکان های گردشگری به خصوص "چشمه میشی"در این منطقه، زیر ساخت ها و حمایت های لازم انجام شود.
ضرغامی با اشاره به افزایش زیرساخت های گردشگری در دامنه رشته کوه "دنا" به خصوص شهر سی سخت، گفت: سرمایه گذاران این بخش مورد حمایت ویژه قرار می گیرند.
وی در بازید از مجتمع اقامتی "دال دنا" در شهر سی سخت گفت: این مجتمع گردشگری قابلیت بین المللی دارد و برای این منظور در بخش تسهیلات مورد حمایت ویژه دولت قرار می گیرد.
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفری دو روزه پس از حضور در گلزار شهدای یاسوج، در روز چهارشنبه از یاسوج به دهدشت سفر کرده و ضمن بازدید از بافت تاریخی این شهر (بلادشاپور)، در افتتاحیه هفتمین "جشنواره ملی فرهنگ عشایر ایران زمین "در پارک ولایت یاسوج حضور یافت و امروز پنجشنبه از "موزه شهر یاسوج"، "پارک آبی تل خسرو"، "جاده گردشگری کوه گل" (سی سخت) ، بازدید کرد. 
نام شما

آدرس ايميل شما

ساکن سیسخت
Iran, Islamic Republic of
ببینیم جاده افتضاح کوهگل رادیدندجناب وزیر...سرویس های انگشت شماربهدا شتی وافتضاح...راه دسترسی پرازمصیبت دریاچه ؟قیمتهای دولاپهنا سوغاتی چطور؟
آگاه
Iran, Islamic Republic of
دال دنا ساخت وبهره برداری اش ومنافعش انگار صورت خوبی دراذهان مردم متطقه نداره...اینکه اصلا متعلق به چه کسانی است؟قیمتهاش هم وحشتناک...
United Kingdom
بیا این کوه را هم بخورید
پروژه حذف قالیباف؟

پروژه حذف قالیباف؟

مجادله جریان اصلی در مجلس به رهبری قالیباف با جریان پایداری در هفته‌های اخیر به شکل بی‌سابقه‌ای ...
(عکس) داستان حجاب به ماراتن شیراز کشید

(عکس) داستان حجاب به ماراتن شیراز کشید

ماجرا وارد فاز تازه‌تری هم شد؛ چون به غیر از حضور ورزشکارانی که گفته شد حجاب را به‌صورت ...
قطع شبانه درختان بلوط در روستاهای دنا

قطع شبانه درختان بلوط در روستاهای دنا

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: متخلفی که شبانه با اره موتوری ۱۵ اصله ...
1