تاریخ انتشار
دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰
کد مطلب : ۴۴۹۶۳۹
یادداشت ارسالی؛

«نعل وارونه» یا بهتر بگویم خودکشی سیاسی (پاسخ عیسی‌ گرجی‌زاده به مطلب کبنانیوز)

۱۶
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
«نعل وارونه» یا بهتر بگویم خودکشی سیاسی (پاسخ عیسی‌ گرجی‌زاده به مطلب کبنانیوز)
کبنا ؛هرچه به انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم خودزنی یا بهتر بگویم خودکشی سیاسی بیشتر می‌شود ۰ شاید از ویژگی‌های ساختاری جهان سومی باشد یا از ویژگی‌های جوامعی که احزاب در آنها نهادینه نشده است، اما جای تعحب اینجاست البته چندان مهم نیست چون مسبوق به سابقه بوده است که برخی افراد با بداخلاقی‌ها خاص خود بازار اهانت ویا در حالت خوش‌بینانه‌اش، بازار سخن‌های نسنجیده را تنورخاصی می‌بخشند حالا چه دستگیرشان می‌شود در این بازار مکاره، خدا می‌داند. در کبنا مطلبی را خواندم که تحلیل‌های آبکی، وغیر کارشناسی شده تحت عنوان «بهرامی وانتخابات سال ۱۴۰۲» بچشم می‌خورد.
اولاً حضور یک یا چندبار در انتخابات که نشان سرخوردگی و واماندگی نیست ویژگی مبارزه آن هم مبارزه‌ای که در آن هدف والای نهفته است (خدمت به مردم) همین ایستادن‌ها، مقاومت کردن‌ها، ومبارزه انتخاباتی کردن است.
جناب دکتر بهرامی جوان ۳۲ ساله‌ای بودند که در منصب شهردادی علیرغم برخی ناملایمات، نا مهری‌های دولت ومسئولین وقت به اذعان خیلی از چهره‌های علمی، سیاسی، فنی، عمرانی، اجتماعی وجریان های متفاوت سیاسی (موافق وغیرموافق) خوب درخشیدن.
دوماً بهرامی با عملکرد خود بخش اعظمی از سیاسیون وچهره های آکادمی استان وشهرستان را بخود متمایل کرده ودر بعد کاری مورد وثوق هستند چه چهره‌های اصول گرا وچه چهره‌های اصلاح طلب. ضمناً بپذیریم که ضمن احترام به احزاب سیاسی در شهرستان (اصول گرا و اصلاح طلب) بعضی انتخابات جنبه خط کشی سیاسی کمرنگ‌تر می‌شود ودیگر عوامل هم اثر بخشی فراوانی دارند ۰ سوما درست که بهرامی از ایل بزرگ و شریف آقایی هستند اما در حوزه سیاست وانتخابات کاندید جغرافیایی ایلی نیستند وکاندید کل ایل شریف وسترگ بویراحمد بزرگ هستند وحمایت همه طوایف بیانگر این ادعاست.
چهارم؛ عملکرد بهرامی نشان از حوزه فکری واندیشه ایشان است.
پنجم: یک قاعده کلی هست که میگن: فرار از واقعیت یک مرگ مهلک است، آگه رشد سیاسی وحمایت وهم افزایی وهم گرایی بالایی در حمایت از بهرامی دیده نمی‌شود پس این همه حجم حملات (البته نسنجیده) چیه؟
ششم؛ سید باقر موسوی درکدام محفل و مجلس اعلام عدم حمایت کردند؟ بنده از سال ۶۷ تا کنون جزء دوستان نزدیک سید باقر موسوی بوده‌ام و هستم بخودم اجازه نمی‌دهم بجای ایشان حرف بزنم! بعد شما بجای ایشون تصمیم گرفتی و میگیری؟
هشتم: من نه‌تنها خستگی را در چهره تک تک این جریان ندیدم، بلکه انگیزه، پشتکار وتلاش مضاعف را مشاهده کردم، فقط ما خودمان را پای‌بند به اخلاق وآموزه های دینی، کرامت انسانی، عزت‌نفس میدانیم نه حاضر به فرافکنی هستیم ونه شایعه پراکنی واهانت سازی و انگ زدن.
جناب روشنفکر نماینده شریف مردم شهرستان شریف بویراحمد بزرگ هستند همه ما وظیفه داریم حمایت کنیم ونقد منصفانه ایشان رأی قاطع را کسب کرده و ویژگی جامعه دمکراسی منش دینی اقتضا می‌کند حرمت بگذاریم.
آقای حاج منتظریان هم انصافاً انسانی اخلاق مدار، واز چهره‌های مردمی جریان اصول گرا هستند که در این زمینه مبارزه انتخاباتی میکنندوممکن است افراد جدیدی هم وارد این عرصه شوند احترام به همه آنها برای جریان ما واجب است وهرجاهم مطلبی زده شد منطقی ومودبانه پاسخ می‌دهیم.
مطلب آخر خواهش می‌کنم تفرقه افکنی نکنید ایل آقا را متهم به عدم همراهی نکنید (تاکید می‌کنم جناب دکتر بهرامی آقایی هستند اصالتاً، اما انتخاباتی، کاری، جریانی مورد وثوق همه طوایف شریف این مرز بوم هستند) در پایان خواهش می‌کنم از همه دوستان کاندیداهای موجود و آینده فضای شهر و مرز و بوم دیارمان را آغشته به فرافکنی، شایع پراکنی، خدای ناکرده اهانت زده نکنیم.
ارادتمند شما
 عیسی گرجی زاده آموزگار تاریخ
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
یکی از دلایل عدم موفقیت بهرامی بعضی افرادی هستند که بویر احمدی نیستند
Iran, Islamic Republic of
اگرخدا خواست دکترخرامین پیروز انتخابات است
Iran, Islamic Republic of
فقط اگر زارع کاندید شد رای خواهم داد
Iran, Islamic Republic of
ملا عیسی سلام
سلامی ب قدمت تاریخ
میلاد
Iran, Islamic Republic of
بفرما ببینم اخوی محترمت چی شد
آیا برای همین منافع ها قلم میزنید؟؟؟
سرچ ساده مشخص میکنه برادر همین اقا چ ارتباطی با محسنی مجد داشته
ایلیاتی
Iran, Islamic Republic of
احسنت
Iran, Islamic Republic of
اصوالگرایان رای شان ثابت هست تین بار دکتر بهرامی با این منوال قبول انتخابات هستش واقعا بهرامی عملگرا هستشش
رحیمی
Iran, Islamic Republic of
سلام و عرض ادب خدمت آقای گرجی زاده عزیز
آموزگار تاریخ دوران تحصیلی بنده
آقای گرجی زاده انتظار میرود وقتی اسامی نماینده های بویراحمد ودنا را ذکر می کردید
جناب دکتر بهرامی
آقای حاج منتظریان

برای اقای روشنفکر هم حداقل از کلماتی نظیر آقای ،دکتر،حاجی استفاده میکردید
باتشکر
Iran, Islamic Republic of
سلام
تا مهاجرین وغیربومی ها طرفداربهرامی به جای بویراحمدی ها تصمیم بگیرند بهرامی رای نخواهد آورد
مهدی
Iran, Islamic Republic of
اینجام کسی نظر نداده
۱۶ ساله میگن بهرامی قبول میشه و نمیشه
خداییش در حد مجلس نی چرا نمیخواد بپذیره؟؟؟
Romania
باز هم طایف گرایی
همت
Iran, Islamic Republic of
الاحق والانصاف مطلب اخلاق مدار و بسیار پر مغزی است. ودر جامعه ایرانی اسلامی باید عرصه انتخابات بر مبنای ارزشها و باور های دینی بنا شود نه تقلید از بد اخلاقی های دول غرب ،که حاضرند برا رسیدن بر مسند قدرت دست به هر اقدامی بزنند همه ما و اصحاب رسانه باید تلاش نمایم تادر انتخابات فرهنگ شایسته سالاری
ومردم محوری را جایگزین فرهنگ غلط طایفه و اقوام گرایی ، وحزب و گروه بازی نماییم.
مردم شریف بویر احمد بزرگ از همه طوایف و گروهها و احزاب خود شاهد بوده اند که دکتر بهرامی و حامیان صادق و پرتلاش ایشان در دورهای مختلف از هر گونه بد اخلاقی بدور بوده اند.تا جایی که همه ی نامزدهای انتخاباتی بارها.اخلاق مداری توان بالای مدیریتی ومردم داری دکتر بهرامی را به زبان آورده اند.
با تشکر از نگارنده متن.
دشتروم
Iran, Islamic Republic of
اقای گرجی زاده که این اواخر رئیس کانون فکری کودکان بودی.... کسی که به تو و تعاریف و تفکر تو اعتماد کنه قطعا در ته چاه سیاست دفن خواهد شد.. واسلام
دنا
Iran, Islamic Republic of
بویراحمدومردمانش نیازبه همچون تویی ندارند اقای گرجی زاده که براشون فلسفه بافی کنی
جلیل بهشتی
Iran, Islamic Republic of
در ادوار مختلف همیشه صحبتهایی مبنی بر تغییر ساختار و تحول عمیق وجود داشته است ، ولی هیچ نتیجه وبرآیندی در نهایت نداشته است .طرح چنین موضوعاتی ونتیجه نگرفتن از آنها خود نیاز به آسیب شناسی جدی دارد. موضوع آسیب های فرهنگی ، اجتماعی شهرستانهای بویراحمد دنا ومارگون را دچار خطرات مهلک نموده است بازسازی فرهنگی اجتماعی از جمله مسائل بسیار مهم می باشد . در دنیای امروز که هرلحظه یک انقلاب فکری وفرهنگی وتحولات تکنولوژی در حال اتفاق است . باید با چشمانی باز اقدام کنیم .جوانان وتحصیلکردگان باید تصمیم بگیرند آقایانی که شمانام بردیدهیچکدام توانایی صندلی بهارستان را نه در عمل ونه در کلام ندارند.صاحبان زر وزور وتزویر بدانند مردم خیلی آگاه تر شده اند .آقایان باید توضیح دهند برای تورم 500درصد چه برنامه ای دارند ؟اندوه دل نگوییم الا یک از هزاران
علی
Iran, Islamic Republic of
فقط جلیل بهشتی کاندید نسل ماست .تحصیل کرده آشنا به چند زبان زنده دنیا و تحصیل کرده در چند رشته تحصیلی .
نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...