تاریخ انتشار
شنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۴۴۶۴۵۷
در خطبه‌های نماز جمعه دیشموک مطرح شد

مردم تحمل‌گرانی‌ها را ندارند

۱
۰
مردم تحمل‌گرانی‌ها را ندارند
کبنا ؛امام جمعه دیشموک با نامگذاری سال اشاره کرد و گفت: دغدغه رهبری برای تقویت تولید و رشد اقتصادی برای افزایش درآمد و معیشت مردم بوده که نمونه آن نهضت تحریم تنباکو برای شکوفایی اقتصاد ملی در آن دوران بوده است.
 به گزارش کبنا، حجت الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در خطبه نمازجمعه امروز ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به نامگذاری سال‌ها توسط مقام معظم رهبری گفت: تکنولوژی و دانش منشأ پیشرفت هر کشوری است و امسال به نام سال تولید، اقتصاد دانش بنیان و کارآفرین نامگذاری شد.
 وی افزود: در صورتی که کالای ایرانی با دانش روز ساخته شود اقتصاد دانش بنیان و تولید رشد می‌کند.
 راوند ادامه داد: دغدغه رهبری برای تقویت تولید و رشد اقتصادی برای افزایش درآمد و معیشت مردم بوده که نمونه آن نهضت تحریم تنباکو برای شکوفایی اقتصاد ملی در آن دوران بوده است.
 امام جمعه دیشموک با اشاره به حضور کارگروه توسعه بخش دیشموک گفت: این کارگروه به دبیری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر ادارات به دستور استاندار در دیشموک حضور یافتند و با حضور میدانی در تمامی روستاها در حال جمع آوری ظرفیت‌ها و مشکلات برای توسعه دیشموک هستند.
 وی افزود: امید است این ظرفیت سنجی روستاهای بخش دیشموک سبب توسعه منطقه شود.
 راوند با اشاره به کارهای جهادی سپاه فتح ادامه داد: تلاش‌های گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی سبب رفع برخی از مشکلات شده که از حضور این عزیزان تقدیر می‌شود.

 امام جمعه دیشموک با اشاره به ضرورت نظارت بر بازار گفت: مردم تحمل گرانی‌ها را ندارند و تنظیم بازار بایستی توسط مسئولان بیشتر شود.
 امام جمعه دیشموک با اشاره به عملیات موشکی و پهپادی انصارالله یمن علیه تأسیسات نفتی عربستان گفت: این اقدام یمنی‌ها سبب ترس امارات شده که این عملیات غایت حملات یمن نبوده و متجاوزان سعودی و اماراتی آرامش را نمی‌بینند.
 وی افزود: این حمله اراده مقاوم مردم یمن را نشان داد و ناتوی عربی را شکست داد.
 راوند با اشاره به سالروز جمهوری اسلامی گفت: حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است و در نظام اسلامی برای تقویت آن تلاش کرده و با جهاد تبیین نظام اسلامی را تقویت کنیم.
 وی با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان افزود: ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا که شرط ورود به آن پاکی و انجام عمل صالح است.
نام شما

آدرس ايميل شما

نفس بریده
Iran, Islamic Republic of
باسلام خدمتمدیرمسوول زحمتکش سایت کبنا.پیشنهادمیکنم نظرات مردم رابه درمعرض قراردهیدتاشایددوتامسوول ازدردمردم خبردارشدندوچاره ای اندیشیدند.سپاسگذارم
زید آبادی: آنچه نباید می‌شد! / گرگ‌ها در برهوت در پی‌مان گذاشته‌اند!

زید آبادی: آنچه نباید می‌شد! / گرگ‌ها در برهوت در پی‌مان گذاشته‌اند!

احمد زیدآبادی در کانال تلگرامی خود نوشت: ولایتی به صراحت اعلام کرد که نهادهای مدنی تهدیدی ...
۶ ماده مغذی مورد نیاز بدن در پیری

۶ ماده مغذی مورد نیاز بدن در پیری

اسیدهای چرب امگا ۳ می‌توانند عوامل خطر بیماری قلبی مانند فشار خون بالا و‌تری گلیسیرید ...
رستم قاسمی چگونه بیکارترین وزیر دولت رئیسی شد؟

رستم قاسمی چگونه بیکارترین وزیر دولت رئیسی شد؟

وضعیت معیشت مردم فعلا در حدی شکننده است که در این شرایط، نیاز نخست مردم زنده ماندن است! ...
1