تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲
کد مطلب : ۴۳۲۶۵۳
آگهی و تبلیغات /

یک نفتی کاندیدای شورای شهر دوگنبدان شد

۶
یک نفتی کاندیدای شورای شهر دوگنبدان شد
کبنا ؛یک نفتی کاندیدای شورای شهر دوگنبدان شد.
امین خاتونیان یکی از پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان ثبت نام کرد.
امین خاتونیان دارای مدرک فوق لیسانس برق قدرت شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران واحد تعمیرات و همچنین از بازاریان خوش نام صنف الکتریکی می باشد.
مهندس  خاتونیان در گفتگو با کبنا نیوز گفت:  به دعوت از دوستان، آشنایان، همکاران، بازار و اصناف، کارگران، جامعه بزرگ صنعت نفت گچساران، فرهنگیان، اقوام و ایلات مختلف، جمع کثیری از شهروندان گچسارانی برای ششمین  دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان ثبت نام کرد.
خاتونیان افزود: از آنجایی که آشنایی و آگاهی کاملی از مشکلات و معضلات شهری دارم در انتخابات شورای شهر دوگنبدان کاندید شدم.
این کارشناس شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران عنوان کرد: به دور از مسائل قومی و قبیله‌ای، خط و جناح و باند سیاسی و برای خدمت به  شهروندان وارد صحنه  ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان شدم  و برنامه‌ها و راهکارهای خود را از طریق پایگاه خبری کبنا نیوز برای عموم مطرح خواهم کرد.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر دوگنبدان در پایان گفت: ان شاء الله با حمایت همه جانبه شهروندان با راهیابی به شورای شهر دوگنبدان فردی لایق و دلسوز، متعهد و متخصص و مطالبه گر حقوق شهروندان عزیز گچسارانی خواهم بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا جزئیات توافق ایران و چین منتشر نمی‌شود / نقش لاریجانی چیست؟

چرا جزئیات توافق ایران و چین منتشر نمی‌شود / نقش لاریجانی چیست؟

رییس شورای راهبردی روابط خارجی درباره دلایل منتشر نشدن سند همکاری با چین گفت: اسناد این ...
پرسش‌های بی‌پاسخ درباره «گاندو»

پرسش‌های بی‌پاسخ درباره «گاندو»

این روزها پخش سریال گاندو ۲، با واکنش‌های مختلفی همراه شده و پرسش‌های زیادی را مطرح کرده ...
نفت؛ مسئله ناتمام ما

نفت؛ مسئله ناتمام ما

دشمنان مصدق اصلاً طاقت آن را ندارند که از هنرهای او چیزی بشنوند و دوستانش هم مطلقاً تحمل ...