تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۸
کد مطلب : ۴۱۴۹۴۱
سردار شریف:

از جناح‌های مختلف داخلی به تور شبکه آمد نیوز افتاده بودند

۰
از جناح‌های مختلف داخلی به تور شبکه آمد نیوز افتاده بودند
کبنا ؛سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسامی مرتبطین با «روح الله زم» به مرور زمان اعلام خواهد شد، گفت: آن چیزی که در این میان مهم است این بوده که مرجعیت تجمیعی فضاسازی علیه جمهوری اسلامی در خارج از کشور با دستگیری زم منهدم شده و بحث اعلام مرتبطین با زم در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
سردار"رمضان شریف" امروز چهارم آذرماه در حاشیه مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت دستگیری روح الله زم گفت: عمده ای از ارتباطات با روح الله زم کشف و متاسفانه برخی از این ارتباطات از طیف ها و جناح های مختلف داخلی بوده که در تور رسانه ای زم و شبکه معاند آمدنیوز افتاده بودند که در این راستا این مرتبطین شناسایی و به مرور اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: برخی از این ارتباطات برای فضاسازی علیه جریانات داخلی هم بوده و سرجمع آن به دنبال تبدیل سایت آمد نیوز به یک مرجع خبری علیه جمهوری اسلامی و فضاسازی رسانه ای و ایجاد هیجان کاذب در جامعه بوده است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در اوایل نیز زم دسترسی از طریق منابع خود داشته اما طبق اعترافات خودش در این اواخر بخش عمده ای از منابعش ارتباط مشخصی با زم نداشته و برخی اطلاعات جسته و گریخته از خبرنگاران مهاجرت کرده از ایران کسب می کرده که جریان سازی های را علیه جمهوری اسلامی سامان می داده است.
شریف با بیان اینکه اسامی مرتبطین با زم به مرور زمان اعلام خواهد شد افزود: آن چیزی که در این میان مهم است این بوده که مرجعیت تجمیعی فضاسازی علیه جمهوری اسلامی در خارج از کشور با دستگیری زم منهدم شده و بحث اعلام مرتبطین با زم در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...