تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵
کد مطلب : ۴۴۲۰۷۹
در آئین تجلیل از کارکنان معلول زندان های کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت

اهدای هدایای کارکنان معلول به خانواده های نیازمند زندانی

۰
کبنا ؛
آیین گرامیداشت روزجهانی معلولین با هدف تجلیل از کارکنان تلاشگر در عرصه زندانبانی در اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز به نقل از روابط عمومی زندان های استان در آئینی که به مناسبت تجلیل از معلولان شاغل در اداره کل زندان ها برگزار شد منصور بیژنی مدیر کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه معلول آمده تا ثابت کند که می توند جزء بهترین ها باشد افزود: بزرگترین پیام روز جهانی معلولین برای ما این است که معلول را تافته ای جدا بافته ندانیم، بلکه آنان با قدرت خداددادی و الهی توانسته اند محدودیت ها را به حداقل برسانند.
مدیر کل زندان های استان با بیان اینکه انصافاً همکارانی که ما که در زندان های استان به عنوان معلول جسمی می شناسیم از برترین های کاری هستند افزود: نیاز کاری ما به این عزیزان بیش از خیلی از افرادی است که از نظر جسمی مشکلی ندارند و این خود نعمت بزرگی است.
وی گفت: شاید معلولین از نظر فیزیکی دچار مشکل باشند ولی با اراده و پشتکاری قوی و امیدوار به آینده می توانند در اوج خوشبختی باشند کما اینکه همکاران ما در این راستا ثابت کردند که از بهترین ها هستند.
در این آئین که با اعطاء لوح تقدیر و هدایایی صورت گرفت همکاران معلول شاغل در زندان ها در حرکتی زیبا و خدا پسندانه هدایای خود را برای کمک به آزادی زندانیان و خانواده های نیاز مند زندانی اهداء نمودند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...