تاریخ انتشار
جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۴
کد مطلب : ۴۴۳۰۰۰
کبنا گزارش می دهد؛

جلسه هم اندیشی فرماندار گچساران با معتمدین قشقایی گچساران / استقبال سرد قشقایی‌ها / داد از بی عدالتی و نابرایری در گچساران / شعر سوزناک محمد فرهمندیان / آیا قشقایی‌ها در انتخابات آینده یکپارچه می‌شوند (+تصاویر، فیلم)

۸
۱
فایل مرتبط کبنا ؛این نشست با حضور فرماندار گچساران، فرمانده سپاه ناحیه گچساران، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، معاون فرماندار، مسئول حراست فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
        

در این نشست «علی پناهپوری»، «کسری زلفی پور»، «اسکندر روز خوش»، رمضان عباسی، ابراهیم حسین زاده، محمد فرهمندیان، حاج ایاز آقایی، اکبر بمانی، حاج حسین جعفری، فرهاد عربی، محسن طیبی، سعید کردلو، محمد حیدری، کوهکن و...  دیگر معتمدین این ایل، حضور داشته و پیرامون انتصابات، استخدامی‌های بدون ضابطه، بی عدالتی در جذب نیرودر ادارات و پتروشیمی، مسئله عشایر منطقه هلیگان، نادیده گرفتن حقوق شهروندی قشقایی‌ها گچساران و دیگر مشکلات روستاهای قشقایی نشین، عشایر قشقایی در شهرستان گچساران گفت و گو شد.
گفتنی است: این دیدار با استقبال سرد معتمدین، بزرگان و نخبگان قشقایی مواجه شد که جا دارد مسئولان شهرستان  نسبت به این اتفاق (استقبال سرد) بی تفاوت نبوده و این موضوع را یک معضل جدی در نظر گرفته و نسبت به برطرف کردن مشکلات عدیده شهروندان قشقایی و عشایر منطقه و بی مهری‌ها و کوتاهی‌های که نسبت به این قوم اصیل، نجیب، پر افتخار شده است، همت جدی و نگاه ویژه‌ای داشته باشند. شهروندان قشقایی از ساکنین بومی و از بنیانگذاران این شهر بوده که با تقدیم 3 شهید در مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان گچساران نقش پررنگی و بی بدیلی داشته و همچنین تقدیم صدها شهید در 8 سال دفاع مقدس و تقدیم تنها شهید مدافع حرم شهرستان و حضورچشمگیر این قوم در تمام صحنه‌های انقلاب و ولایت مداری و وطن دوستی ازویژه گی های بارز این قوم بزرگ و اصیل است.
گفتنی است: محمد فرهمندیان یکی از جوانان صاحب نام قشقایی و فعال سیاسی و اجتماعی صحبت‌های خود را با شعری،
درد من کشته شمشیر بلا می‌داند/ سوز من سوخته داغ جفا می‌داند، آغاز کرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
مابقی افراد صحبت کردن چرا فیلم این دونفر رو گذاشتین
Iran, Islamic Republic of
فیلم مابقی افراد چی
قشقایی مطلع
Iran, Islamic Republic of
از این تعداد قشقاییها بجز مهندس عباسی و فرهمندیان و روز خوش بقیه چهره های خوبی در این ایل ندارن و اینها قیم قشقایی نیستن و افراد با نفوذ و گفتن و و محبوب قشقاییها در این هم اندیشی نمایشی که فقط یک شو تبلیغاتی است شرکت نکردن و متاسفانه سرنوشت این ایل خوشنام با تطمیع و منافع طلبی بعضی از این قشقاییها نما که سالهاس از این شهر مهاجرت کردن و فقط موقع سهم خواهی پیدا میشن گره خورده و به آینده تاریک قشقاییها توسط این افراد نگرانم . مهندس عباسی و فرهمندیان و روز خوش افراد معقول این جلسه هستن بقیه به اسم قشقایی و به کام خودشان و نون را به نرخ روز میخورن . متاسفم
زنبور
Iran, Islamic Republic of
نگرانی قشقائیها با این گونه جلسات حل نمیشود که بلکه شاید بدتر هم شود لذا می بایست یک گروه بی طرف کارشناسی وعلمی آسیب شناسی کاملی انجام دهند واز طریق مدیران ارشد استانی اقامات لازم صورت گیرد
همشهری
Iran, Islamic Republic of
چه خبر شده توگچساران هر طایفه ای دنبال پست ومقام میگرده تا صبح وابو باید کل طیفنا جمع کنم دم درفرمانداری
Iran, Islamic Republic of
چرا افرادی را که ماسک نزدن به جلسه راه دادید
خامی
Iran, Islamic Republic of
به جز یکی دو تا بقیه از یک طیف سیاسی هستن
قوم بزرگ
Iran, Islamic Republic of
از كي تا حالا شده معتمد قشقايي!!!!
معتمد بودن داراي يك سري شاخص ميباشد كه فرهمنديان هيچ كدام از اين شاخص ها را ندارد
ماجرای برگشت خوردن صیفی‌جات و محصولات کشاورزی ایرانی از روسیه و هند و ترکمنستان

ماجرای برگشت خوردن صیفی‌جات و محصولات کشاورزی ایرانی از روسیه و هند و ترکمنستان

ماجرای برگشت خوردن صیفی‌جات و محصولات کشاورزی ایرانی از روسیه و هند و حتی ترکمنستان یکبار ...
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
1