تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۵
کد مطلب : ۴۲۷۰۹۵
جمعی از فعالین اجتماعی شهرستان گچساران اعلام کردند؛

درخواست از پرویز یزدان‌پناه؛ لطفاً گچساران را دریابید / وضعیت شبکه بهداشت و درمان ما را یاد تسویه حساب زنگ آخر کلاس‌ می‌اندازد

۱۵
۰
درخواست از پرویز یزدان‌پناه؛ لطفاً گچساران را دریابید / وضعیت شبکه بهداشت و درمان ما را یاد تسویه حساب زنگ آخر کلاس‌ می‌اندازد
کبنا ؛روزانه شیوع ویروس کرونا در شهرستان گچساران گسترش بیشتری پیدا می‌کند و آمار مبتلایان این بیماری رو به افزایش است، وضعیت به گونه‌ای جلو رفته که احد جمالی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از سلامت مردم از مدیریت شبکه بهداشت و درمان انتقاد می‌کند و خطاب به پرویز یزدان پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اظهار داشت: « چرا شهرستانی که این تعداد بیمارستان دارد باید چنین وضعیتی داشته باشد؟ حتماً جای کار اشکال دارد که بهداشت و درمان این شهرستان نتوانسته اوضاع را کنترل کند باید در مورد این مدیریت تجدید نظر شود. حتماً خود شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که وضعیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان گچساران ضعیف است پس به نظر می‌رسد تغییر مدیریتی در این شهرستان ضروری است. آقای یزدانپپاه رودربایستی نداشته باشید اعلام کنید کسانی را که به وظایف خود عمل نمی‌کنند.»

بیشتر بخوانید:

آدرس غلط ندهید، جمالی به درستی انتقاد می‌کند / ضعف در شبکه بهداشت گچساران محرز است+ نظر کاربران


دانشگاه علوم پزشکی باید شفاف با مردم صحبت کنند / آمارهای دندان‌ اره‌ای / انتقاد جمالی از مدیریت شبکه بهداشت و درمان گچساران / لزوم تغییر مدیریت شبکه بهداشت گچساران

واکنش جمالی به خبر اورژانس هوایی گچساران؛ روی حرف‌مان ایستاده‌ایم، مدیر ضعیف باید برود ( فیلم )

جمعی از فعالین اجتماعی شهرستان گچساران در تماسی که با این پایگاه خبری داشته‌اند نیز از مدیریت شبکه بهداشت و درمان گچساران گلایه می‌کنند و متن زیر را در اختیار این پایگاه خبری دادند.
آنها در این متن خطاب به پرویز یزدان پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نوشته‌اند که «گوشه‌ای از فرمان حضرت علی به مالک اشتر نخعی: ای مالک، بدان که تو را به بلادی فرستاده‌ام که پیش از تو دولت‌ها دیده، برخی دادگر و برخی سمتگر و مردم در کارهای تو به همان چشم می‌نگرند که تو در کارهای والیان پیش از خود می‌نگری و در باره تو همان گویند که تو در باره آنها میگویی و نیکو کاران را از آنچه خداوند درباره انها بر زبان مردم جاری ساخته، توان شناخت.»
 آنها نیز در پیام خود آورده‌اند؛ «جناب آقای دکتر یزدان پناه حضرت عالی به عنوان حافظ جان و سلامت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، لطفاً به داد مردم بی پناه گچساران برسید. آنچه امروز دغدغه همه پزشکان، کادر درمان و خانواده‌ها در سر تا سر جهان است، مبارزه با ویروس منحوس کروناست. بستن تمام منافذ، باز هم کار را برای مبارزه سهل نکرده است. اما آنچه علت نگارش این متن شده است، وضعیت ضعیف مدیریت شبکه بهداشت درمان گچساران است. افرادی که شبانه در یک کافه دنج و در دورهمی ها به صرف کباب و فست فود مشغول است، نمی‌تواند و نباید در خط مقدم مبارزه بماند. امروز تصمیمات حوزه درمان در گچساران حول مبارزه با کرونا نیست و صرفاً یک شوی تبلیغاتی با چاشنی فرافکنی مجازی است. اینجا اساساً اولویت، مبارزه با کرونا نیست.
تصمیمات از مکانی نامعلوم و البته قابل تصور گرفته و ابلاغ می‌شود و مدیریت خام و ناپخته و سطحی فعلی، صرفاً عمل کننده است.

تصمیمات نه بر اساس منطق است و نه علم و آنچه هویداست جریانی دشنه به دست و تیفوسی در حال قمه کشی رسانه‌ای و مجازی در دفاع از خروجی‌های سست و سطحی مدیریت اسمی شبکه بهداشت و درمان گچساران هستند.
 وضعیت شبکه بهداشت و درمان گچساران یادمان را به درگیری‌های دوران دبستان و راهنمایی و ارجاع تسویه حساب به زنگ تفریح و زنگ آخر می‌اندازد.
ویروس مدیریت ضعیف درمان، بدون تردید از ویروس کرونا کشنده‌تر است.
مدیریتی که حتی از امحاء زباله‌های عفونی‌اش عاجز است محکوم به برخوردهای قانونی است، نه شایسته احترام و ابقاء.
بی صبرانه در انتظار تصمیمی عاجل می‌مانیم و امیدواریم و همه پا در رکاب یک مدیر قوی، کار کشته و نفوذ ناپذیر می‌مانیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
كاملا مشخصه تسويه حساب سياسيه
معلوم نيست جمالي چكارست اگر سياسي نيست
شپکه
Iran, Islamic Republic of
سرپرست / بدبخت شد که حلقه نزدیکان و مشاورانش شدن چند تا بچه بی تجربه
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
اگر راست می گوئید اسامی فعالین اجتماعی که معترض بوده اند را نام ببرید، این کار شما دور از رسالت رسانه مستقل است.
Iran, Islamic Republic of
شکی در مدیریت ضعیف و بی نظیر فعلی شبکه بهداشت ودرمان نیست !
در واقع باید تمامی ارکان این مدیریت تغییر کنند و نه فقط مدیر به تنهایی !!
بعنوان مثال از اوایل شهریور ، خانم ظریفی که در واحد توسعه شبکه ها انجام وظیفه می کرد ، بصورت کودتا ! ودر هنگام غروب تعویض و بجای وی فردی را گماردندکه فاقد هر گونه سابقه کار در این واحد حساس می باشد !!
نتیجه این تغییر ، این شد که مسئول //ک بدنبال کارانه بیشتر برای خود و معاون است ، کارشناسان ستادی را درزمانی که شرایط بسیار سخت و حساسی حاکم است ، و بر خلاف نظر آنها ، این کارشناسان را به اجبار به بهداشت ، پایگاه های سلامت و مراکز می فرستند که نتیجه این کار نیز مبتلا شدن تعداد قابل توجه ای از کارشناسان ستادی این اداره است !!
حتی با وجودی که افرادی مانند مسئول سلامت روان مرتب به آنها تذکر می دهد که اینکار خطرناک و باعث تلفات انسانی خواهد شد ، اما گوش شنوایی وجود ندارد !!!
خدایی بیاین ببینید که ایشان دست به هرکاری که می زند ، چگونه عکس آن را گرفته و منتشر می کند !!!
از مسئولین استدعا داریم که فوری نسبت به تیم مدیریت شبکه اقدام بفرمایید .
بهترین گزینه ، انتخاب فردی مدیر ، مدبر ، شجاع ، امتحان پس داده ، با تجربه و سرد و گرم مدیریت را چشیده باشد ، است !
عقل و منطق و انسانیت
Iran, Islamic Republic of
عین حقیقت است ۱_ افزایش کرونا و تلفات و عدم مسولیت پذیری از طرف مدیران .۲_// اقوام معاونین و قرار داشتن تمام امکانات و اختیارات در دست دو معاون ناکارآمد ۳_ عدم مشروعیت معاونین// و بهداشتی بدلیل تحمیلی بودن و نا کارآمدی و نداشتن تخصص و تعهد و مسولیت پذیری۴_ کاهش بسیار شدید و افت عمودی انگیزه کارکنان شبکه و مراکز بواسطه ضعف معاونان اداری و بهداشتی و خود مدیر ۵_ عدم رضایت مردم و بیماران و خانواده ها و دیگر ادارات بدلیل مدیران ضعیف و بی تعهد
Iran, Islamic Republic of
لعنت بر این سیاست که همه چیو داره قربانی خودش میکنه حتی سلامت مردم
کادر درمان
Iran, Islamic Republic of
با احترام به فعالین اجتماعی شهرستان اما نگارنده این نامه مطمینن هیچ اطلاعی از وضعیت درمان و مراکز درمانی شهرستان ندارد جهت اطلاع این فعالین دستگاه امحا زباله بیمارستان شهید رجایی همیشه مشکل داشته و مربوط به یکی دوسال اخیر نیست و این مشکل همیشه بوده.دانشگاه علوم پزشکی مقصر اصلی است در این قضیه که چرا یک دستگاه به روز و ظرفیت بالاتر برای این بیمارستان خریداری نشده چرا دانشگاه علوم پزشکی اجازه نصب دستگاه امحا زباله با ظرفیت خیلی پایین را در بیمارستان بی بی حکیمه داده.مطمینن فعالین اجتماعی اطلاع دارن که کنترل این بیماری فقط وظیفه شبکه نیست و تمامی ارکان باید پای کار باشند فعالین اجتماعی باید به فکر فرو روند که اگر بیمارستان بی بی حکیمه ای در کار نبود چه میشد و چه بر سر این شهر مظلوم می آمد دست از سیاسی بازی بردارید و برادرانه کمک کنید جان انسان ها وسط است اگر قصدتان خیر و خوبی است
Iran, Islamic Republic of
فعالین اجتماعی تا حالا کجا بودن،باید عرض کنم که جوش نزنید پوستتون خراب میشه
Iran, Islamic Republic of
عالی فرمودین
گچساران
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر غلامیان. یک عده ک در جریان عملکرد شما نیستند چنین مطالبی عنوان میکنند.واقعا جناب دکتر غلامیان بسیار عالی عمل کرده تا به امروز.
باشت
Iran, Islamic Republic of
یزدان پناه هم یکی مث همین غلامیه
سید
Iran, Islamic Republic of
زاکانی و اینا تو راهند نگران نباشید....
کرونایی
Iran, Islamic Republic of
متاسفم واقعا
تاج گردون رفت
هنوز نوچه هاش در آموزش و پرورش
و
شبکه بهداشت
تاخت و تاز میکنت
محمد
Iran, Islamic Republic of
چه بلای بسرت اوردن اقا شده برات شبکه بهداشت و اموزش پرورش اینهای که انتقاد دارن فقط شخصی نه ازروی دلسوزی این مدیران زحمت کش وتوقعات بی جای مثه جنابعالی رعایت بهداشت بکن گله مند نشو بشین توخونت
گچ
Iran, Islamic Republic of
ازکرونا بدتر شماها هستید که چشم ندارید ادم موفق ببینید فقط دنبال بهانه سوتی هستید یابه جمالی التماس میکنید یااقای فلانی
برای رفع تحریم‌ها چندین سال مذاکره کردیم، اما به نتیجه نرسید

برای رفع تحریم‌ها چندین سال مذاکره کردیم، اما به نتیجه نرسید

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به مسیر غلبه بر تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آنها گفتند: این مسیر ...
جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

شکست استقلال برابر فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر حواشی زیادی به‌ همراه داشته است....
دعوای بی‌وقت

دعوای بی‌وقت

استعفای ملک‌زاده از وزارت بهداشت آن‌هم با نامه‌ای سرگشاده و چکشی هرچند در این شرایط کرونایی ...