تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۷
کد مطلب : ۴۲۹۷۲۱
متن ارسالی؛

خوی استکباری و لیبرالی در ذات دولت آمریکا است

اردوان بدخش
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
خوی استکباری و لیبرالی در ذات دولت آمریکا است
کبنا ؛امروز در میان همه خبرهایی که از آمریکا مخابره می‌شود یک خبر از همه رساتر و بیشتر مورد نظر است و آن خبر تلاش کنگره و سنا امریکا برای استیضاح رئیس جمهور کنونی آمریکا آقای ترامپ از ریاست جمهوری به جرم همراهی با آشوبگران و اغتشاشات گران است در حالی که چندین روز بیشتر از دوره ریاست جمهوری ایشان باقی نمانده است.
در واقع کنگره وسنا آمریکا هدف از این کار را شفاف کردن این موضوع می‌دانند که باید به همگان فهماند نه الان و نه درهیچ زمان دیگری هیچ فرد، کشور و حتی رئیس جمهوری حق شورش و اعتراض به سیاست‌های دولت آمریکا را ندارد این خبر حامل پیام مهمی برای مسئولین و سیاسیون کشور ما دارد.
آن پیام این است که سیاست‌های دولت آمریکا با گذشت زمان و با عوض شدن رئیس‌جمهور قابل تغییر نیستند و خوی استکباری و لیبرالی در ذات دولت آمریکا نهفته است.
اینکه تعدادی دموکرات‌ها را آرام‌تر و قابل اعتماد تر می‌دانند وبا روی کار آمدن بایدن امید به مذاکره مجدد دارند سرابی بیش نیست.
چون آمریکا نشان داده است که سیاست‌های آن ثابت است و این روش‌ها و افراد هستند که تغییر می‌کنند و دل خوش کردن به این موضوع که با عوض شدن رئیس جمهور آمریکا آقای ترامپ می‌شود با دولت جدید آمریکا با ریاست جمهوری بایدن ارتباط حسنه برقرار کرد و دوباره آنها را پای میز مذاکره کشاند و از آنها امتیاز گرفت و تحریم‌ها را رفع کرد دلخوشی بیش نیست.
 
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

جلسات بررسی حداقل دستمزد کارگران در حالی این روزها برگزار می‌شود که رقم‌ها به نظر می‌آید ...
آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

دوره حضور دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در قدرت، با این کشور کاری کرده که دیگر ...
ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

 در صورتي که جنگي در منطقه رخ دهد همه توجه‌ها به اين جنگ منعطف خواهد شد و بالطبع توجه ...