تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : ۴۳۰۱۳۸
ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

پیگرد قانونی تیراندازی در مراسم عزا و عروسی

۲
۱
پیگرد قانونی تیراندازی در مراسم عزا و عروسی
کبنا ؛دادستان یاسوج گفت: صاحبان مراسم عزا و عروسی که در مراسم آنها، اقدام به تیراندازی با سلاح می‌شود، نیز مجرم محسوب و تحت پیگرد قرار می‌گیرند.
به گزارش کبنا و به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، در پی گزارشات مردمی به ضابطان قضایی مبنی بر تیراندازی در مراسمات تشییع جنازه و عروسی، موضوع در دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و پلیس اطلاعات قرار گرفت.
سید علی ملک حسینی با اعلام این خبر در ادامه اظهار کرد: در پی پخش کلیپی از تیراندازی با سلاح، در یکی از مراسمات تشییع جنازه در مرکز استان، پس از گزارش پلیس اطلاعات نیروی انتظامی، دستورات قضایی لازم صادر و در مرحله اول تعدادی از متهمین شناسایی و دستگیر شدند.
 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این افراد به اتهام قدرت نمایی با سلاح تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به زندان معرفی شدند.
ملک حسینی با اشاره به این که استفاده غیرمجاز و ناصحیح از سلاح به هیچ وجه قابل پذیرش نخواهد بود، به افرادی که در این گونه مراسمات تشییع و عروسی اقدام به تیراندازی می‌نمایند، هشدار داد و تصریح کرد: با افرادی که با این گونه اقدامات، موجب ناامنی در سطح استان و همچنین ارائه چهره زشت و ناپسند از مردم و استان شوند، برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.
وی گفت: این افراد بدانند که دیر یا زود شناسایی، دستگیر، بازداشت و اسلحه‌ی مورد استفاده‌ی آنان ضبط خواهد شد.
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: صاحبان مراسم عزا و عروسی که در مراسم آنها، اقدام به تیراندازی با سلاح می‌شود، نیز مجرم محسوب و تحت پیگرد قرار می‌گیرند.
ملک حسینی از زحمات نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و سرعت عمل در شناسایی و دستگیری متهمین تقدیر نمود و اظهار داشت: در این پرونده 5 نفر از افرادی که در مراسم تشییع جنازه اقدام به تیراندازی با سلاح نموده بودند، دستگیر و بازداشت شدند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان گفت: اقدامات قضایی و انتظامی برای شناسایی و دستگیری سایر کسانی که در مراسمات مزبور اقدام به نیراندازی نموده‌اند، در حال انجام است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کبنا جرات دارید بذارید
Iran, Islamic Republic of
اسلحه مجاز برا چیه برا شادی و تفریح هست
اگ بری شکار جریمه باید بدی اگ عروسی جریمه
پس جواز برا چیه
علی
Iran, Islamic Republic of
تیر اندازی در ملا عام رو تو خیابون ها و قمه کش ها رو بگیر
تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم

تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم

در سال‌های اخیر درآمدهای ارزی دولت به‌واسطه محدودیت‌های تحریم و همچنین شیوع کرونا افت ...
بازی مجلس با «معیشت» مردم

بازی مجلس با «معیشت» مردم

«معیشت مردم»؛ این اسم رمز اختلافات این روزهای پاستور و بهارستان بر سر لایحه بودجه 1400 ...
(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

نماینده سبزوار در مجلس با انتشار یک ویدئوی دو دقیقه‌ای از سربازی که مانع ورود بدون مجوز ...