تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶
کد مطلب : ۴۱۱۹۸۷
در جمع رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد قسم جلاله خورد، از آراء انتخابات مجلس حفاظت می‌شود

۹
۱
استاندار کهگیلویه و بویراحمد قسم جلاله خورد، از آراء انتخابات مجلس حفاظت می‌شود
کبنا ؛فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: در انتخابات به هیچ وجه از شخص خاصی حمایت نمی‌کنیم و هیچگاه تخلف سازمانی نخواهیم کرد.
به گزارش کبنا، سردار حمید خرمدل امروز (شنبه 26 مرداد ماه 98)  در نشست با اصحاب رسانه به همت روابط عمومی سپاه فتح و بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شناخته نشدن درست جایگاه رسانه در کشور اظهار کرد: خود اصحاب رسانه در این زمینه غفلت کرده‌اند و باید گفت در هیچ کجای دنیا رسانه‌ها مثل ما عمل نمی‌کنند.
وی با مقایسه عملکردی که رسانه‌های داخلی با رسانه‌های سایر کشورها دارند خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در همه دنیا نقطه پیشران ارزش‌های یک جامعه هستند و اگر امروز رژیم آمریکا زور و اراده خود را بر جهان تحمیل می‌کند موتور پیشران آن‌ها رسانه‌ها و سایر ابزار همچون هالیوود است.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به برخی مشکلات و آسیب‌ها در جامعه از جمله بدحجابی اشاره کرد و گفت: این وضعیت بدحجابی مربوط به نوع نگرش خودمان در جامعه است که اگر متحد و منسجم عمل می‌کردیم مشکلات را نداشتیم اما در غرب وقتی از یک معیار و ملاک صحبت می‌شود همه رسانه‌های آن‌ها با یکدیگر متحد می‌شوند چنانکه سیاست‌های آمریکا از دوره کارتر همزمان با پیروزی انقلاب تاکنون که ترامپ بر مصدر امور قرار دارد، یکی بوده است.
خرمدل به برخی از مشکلاتی که موجب تشتت در جامعه شده و رسانه‌ها هم در ایجاد آن دخیل بوده‌اند اشاره کرد و گفت: وقتی به عینه می‌بینیم که مسؤولی خطا می‌کند و چند رسانه به آن می‌پردازند و در مقابل چند رسانه دیگر موافق مسؤول خطاکار جبهه‌گیری می‌کنند اوضاع کنونی را خواهیم داشت.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از رسانه‌های استان چند درخواست کرد و گفت: اول از همه از همه رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد قدردانی می‌کنیم که همه اخبار سپاه را با هر طرز تفکری پوشش می‌دهند و بهترین ارتباط را با رسانه‌ها داریم.
وی گفت: رسانه‌ها باید بحث مطالبه‌گری خود را داشته باشند و باید در زمینه آسیب‌های اجتماعی بیشتر وارد شوند چرا که برخی از آسیب‌ها در استان مثل طلاق و یا خودکشی و همچنین اعتیاد به مواد مخدر نگران کننده است.
خرمدل با بیان اینکه همه ما در این زمینه مسؤول هستیم و نباید شانه خالی کنیم افزود: نقش رسانه این است که مدیران را نسبت به چنین وضعیتی حساس کنند.
وی در پاسخ به سؤالی که سپاه در انتخابات پیش رو چگونه موضعی خواهد داشت اظهار کرد: امسال در سال انتخابات هستیم و سیاست‌زدگی همیشه در استان وجود داشته است د دل همین سیاست‌زدگی هم مباحث قومی و قبیله‌ای وجود دارد.
ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد موضوعات سیاسی و قوم و قبیله‌ای را موضوعاتی حقیر دانست و گفت: هر روز بحث از آمد و رفت و جابجایی‌هاست و باعث می‌شود که در خدمت به مردم خلل ایجاد شود.
خرمدل در خصوص انتخابات با بیان اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد قاطعانه در مورد پاسداری از رای مردم صحبت کرده است افزود: استاندار قسم جلاله یاد کرده که از آرای مردم حفاظت کند.
وی با بیان جایگاه بالای سپاه و حساسیتی که روی نام سپاه است اظهار کرد: به عنوان پاسدار حتما فعالیت سیاسی و فرهنگی داریم اما نه به معنای جانبداری از فرد و جریان خاص بلکه بیانات امام و رهبری برای مردم تبیین خواهد شد و ملاک‌ها را به مردم می‌گوییم  اما سپاه هیچگاه از فرد و شخصی حمایت نکرده و نخواهد کرد و در غیر این صورت یک جرم و تخلف سازمانی محسوب خواهد شد و به همین دلیل سپاه هیچ‌گاه دنباله‌رو افراد نخواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

تقوی
Iran, Islamic Republic of
جناب استاندار دور گذشته انتخابات تا جایی که نتیجه شد ازتون خواهشمندیم در انتخابات پیشه رو بر هیئت اجرایی انتخابات کنترل شدید داشته باشین چون صبر مردم سر اومده
حسن
Iran, Islamic Republic of
آدمی که کار درست باشه نیاز به قسم نداره
سادات
Poland
حاج عدل هاشمی هم قسم جلاله خورده بود ولی اومد و با اون بریز و بپاش شرکت کرد
Iran, Islamic Republic of
سلام اقایان منابع طبیعی را افراد ذی نفوذ به باغ ویلا تبدیل کرداند شعار ...
Iran, Islamic Republic of
سلام اقایان منابع طبیعی را افراد ذی نفوذ به باغ ویلا تبدیل کرداند شعار ...
Iran, Islamic Republic of
جناب استاندارد شما در رای مردم در انتخابات پیش روی مسئولین نزارین مثل انتخابات پیشین حق مردم پایمال بشه تورو به اون خدایی که بهش اعتقاد داری در حق رای مردم بی عدالتی نشه.
Iran, Islamic Republic of
آره جون
Iran, Islamic Republic of
اتخابات دور قبل اعتمادی برای مردم باقی نگذاشته است
البته دزدی ها واختلاس
استخدام های فله ای
پارتی بازیها
رابطه بازیها
گرانی ها
تورم ها
حقوق های نجومی مسؤولین
وو …
نمایندگان بی خیال ومجلس
را هم به آن اضافه کنید
Iran, Islamic Republic of
حتما منظورش ارای اصلاحاته
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...