تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۴
کد مطلب : ۴۳۹۳۵۸
بعد از سال‌ها انتظار و با حضور مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی؛

پروژه جاده ارتباطی روستایی سیب مداب و بیدسردره کلنگ‌زنی شد ( + تصاویر )

۲
کبنا ؛پروژه جاده ارتباطی روستایی سیب مداب و بیدسردره پس از سال‌ها انتظار با استقبال گرم مردم این مناطق و حضور نماینده بویراحمد، دنا و مارگون کلنگ‌زنی شد.
 به گزارش کبنا، پروژه جاده ارتباطی روستایی سیب مداب - بیدسردره بخش مرکزی شهرستان بویراحمد با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و سیصد میلیون تومان با حضور نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کلنگ زنی شد.
 مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در این آیین اظهار داشت: امروز باید قدردان مردم این دیار باشیم که با تمام کمبودها به خاطر نعمت‌های جمهوری اسلامی ایران اکنون نیز از این آیین استقبال کرده‌اند. از مردم فهیم و بزرگوار این منطقه و از ایل بزرگ تیرتاجی و طایفه ارزشمند حاجتی که در این آیین حضور پیدا کردند تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.
  وی همچنین ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: یاد و خاطره این ایام را گرامی می‌داریم و به روح پرفتوح امام شهیدان و شهدای والامقام انقلاب و جنگ تحمیلی، به ویژه شهدای گلگون کفن این دیار شهید ناصر امیر نژاد، شهید ماندنی نجاتی و شهید شهرام حسن زاده درود می‌فرستم. 
نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در ادامه این آئین افزود: خدمت به مردم امری مقدس و ارزشمند است و حقیقتاً باید به این مردم شریف خدمت بی‌منت ارائه داد و مدیران و مسئولان در نظام جمهوری اسلامی همواره باید در جهت تحقق و برآورده کردن نیازهای این مردم قدم بردارند. 
وی با اشاره به اینکه این پروژه سال‌های سال از درخواست مردم این منطقه بوده است گفت: روستاهای سیب مداب و بید سردره بعد از گذشت چندین سال از انقلاب اسلامی از داشتن جاده ارتباطی محروم بوده‌اند، که اکنون با همت مجموعه استانداری، جناب دکتر کلانتری، معاونت محترم ایشان جناب حاجی‌زاده و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جناب نصیری راد پروژه جاده ارتباطی این روستاها با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد و پیمانکار مربوطه ملزم است در اسرع وقت با اتمام این پروژه، آن را در اختیار مردم قرار دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
احسنت و درود بر برادران نجاتیان
Iran, Islamic Republic of
درود بر فهم و درایت دکتر روشنفکر. خانواده نجاتیان لیدر اصلی حاج زارع در ادوار گذشته بودند که با درایت دکتر روشنفکر به جریان ندای وحدت پیوستند. انشاالله سنگرها یکی یکی فتح میشه.
مبین
Iran, Islamic Republic of
خسته نباشید خدمت دکتر نجاتیان عزیز.
Iran, Islamic Republic of
آخی سی زارع..
نصیری
Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر حاج روشنفکر ندای وحدت مردمیست
ایل
Iran, Islamic Republic of
ندای وحدت رو سفید کرد احسنت بر نماینده مردمی جناب دکتر روشنفکر دور بعد تضمینی میری بالا
Iran, Islamic Republic of
درود بر جناب دکتر روشنفکر نماینده مردمی شهرستان های بویر احمد دنا و مارگون ندای وحدت تنها پویاست
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...