تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰
کد مطلب : ۴۳۳۵۰۷
کبنا گزارش می‌دهد

چالش خبرنگار گچساران برای معاون وزیر بهداشت / گلایه شدید مردم از کمبود دارو و امکانات پزشکی در بیمارستان شهید رجایی (+ فیلم و عکس)

۰
کبنا ؛بعدازظهر امروز (سه شنبه 7 اردیبهشت 1400) قاسم جان بابایی معاون درمانی وزیر بهداشت به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مسئولان بهداشت و درمان شهرستان گچساران با چندین ساعت تأخیر وارد گچساران شد و بلافاصله به بیمارستان شهید رجایی گچساران رفت و از بخش کرونایی این بیمارستان بازدید کرد.
  

به گزارش کبنا، اما این بازدید معاون وزیر در حالی انجام شد که در محوطه بیمارستان همراهان بیماران کرونایی حضور و تجمع کرده بودند و از نبود و کمبود دارو [بطوریکه دارو بصورت آزاد و با قیمت بالا و همچنین  دارو را با مشقت فراوان از استان‌های مجاور تهیه می‌کنند.] نبود و فرسوده بودن تجهیزات و امکانات بهداشتی و درمانی، کمبود تخت آی سی یو، مشکل دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید رجایی [در شهرستان گچساران فقط یک دستگاه سی تی اسکن وجود دارد که بیماران کرونایی شهرستان باشت و بیماران بیمارستان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و اخیراً هم بیماران کرونایی شهر دهدشت و حومه از این دستگاه استفاده می‌کنند.] نبود آزمایشگاه تشخیص کرونا [بطوریکه تست فرد با ارسال به آزمایشگاه  یاسوج، بعد از چند روز جواب داده می‌شود.] گلایه می‌کردند.
معاون وزیر بهداشت بخاطر اینکه با مردم روبرو نشود، تا پاسخ مشکلات فراوان بیماران را بدهد، به صورت سراسیمه وارد بخش‌های بیمارستان شهید رجایی شد و از حضور خبرنگاران هم جلوگیری بعمل آمد.
باید دید که سفر پر طمطراق و پر هزینه معاون وزیر که از جیب همین مردم  پرداخت می شود به چه منظوری صورت گرفته است، آیا مشکلات بیماران کرونایی حل خواهد شد؟
پایگاه خبری کبنا نیوز مثل همیشه صدای مردم و در کنار مردم ایستاده و سلامتی شهروندان از همه چیز برای آن مهمتر است به خاطر همین موضوع خبرنگار کبنا نیوز در بیمارستان کرونایی حضور پیدا کرده و پیگیر و مطالبه گر مشکلات بیماران کرونایی از جمله؛ نبود و کمبود دارو، کمبود تجهیزات و امکانات و فضای مناسب بهداشتی و درمانی، کمبود تخت آی سی یو، نبود آزمایشگاه تشخیص کرونا و.... از معاون وزیر بهداشت شد.
اما تعجب اینجاست فردی که در مقام معاون وزیر می‌باشد، آیا اینگونه باید جوابگوی مطالبات مردم باشد؟
در پایان مردم بام نفتی ایران منتظر اقدام عملی معاون وزیر در خصوص بر طرف کردن مشکلات فراوان حوزه درمان بیماران کرونایی و همچنین منتظر دستاورد سفر معاون وزیر به گچساران هستند.
----------------------------
خبر: حبیب قلندری
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ببین کبنا نیوز، ..مثل یه مجسمه بی روح، سنگ میمونه هیییییچ انتظاری ازش نداشته باشین هییییچی، این بشر قابل توصیف نیس
Iran, Islamic Republic of
برای مسیولان بی زبان استان متاسفم مطمین باشید حتی ذره ای کمکاری یا اغماض در دوره مسولیتتان یه روزی یه جایی تو زندگیتون گره میندازه منتظر اون روز باشید چون قانون خلقت میگه چوب خدا صدا نداره
نامزدها در انتظار 7 رأی

نامزدها در انتظار 7 رأی

سخنگوی شورای نگهبان از آغاز بررسی صلاحیت نامزدها خبر داده و وعده داده است تا پایان مهلت ...
جلیلی: امیدوارم  لفاظی‌ها بر پاسخگویی به نیازهای مردم غلبه نکند

جلیلی: امیدوارم لفاظی‌ها بر پاسخگویی به نیازهای مردم غلبه نکند

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: بهترین کسی که می‌تواند فضای انتخابات را مدیریت ...
۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در مجموع چهار روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ...
فایل های مرتبط