تاریخ انتشار
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۸
کد مطلب : ۴۲۷۹۰۲
با اهداء لوح تقدیری انجام گرفت

تقدیر رئیس سازمان بسیج کارگران کشور از «پروانه نیک‌مرام» / انتصاب نیک‌مرام به عنوان رئیس هیأت اندیشه ورز بسیج کارگران سپاه فتح (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اهداء لوح تقدیری از سوی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش کبنا، جمشید ارسلان جو رئیس ستاد اقشار بسیج سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آئین به ویژگی‌های بسیج و روحیه بسیجی پرداخت و اظهار داشت: سردار شهید سلیمانی الگو کامل برای بسیجیان است. آن شهید والامقام را رفتار، گفتار و کردار خود دیگران را به ولایتمداری، اسلام و ارزش‌های دینی و فرهنگی ترغیب می‌کرد.
وی در ادامه از تلاش‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در ایام شیوع کرونا قدردانی کرد.
همچنین پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در این آئین با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که لباس بسیجی بر تن داریم، اظهار داشت: در ایام شیوع کرونا واحدهای تولیدی در معرض آسیب قرار گرفتند که تمام تلاش ما این بود با حمایت‌های لازم از رکود واحدهای تولیدی و بیکاری کارگران ممانعت شود.
نیک‌مرام در ادامه گفت: بازگشت چندین واحد تولیدی به چرخه تولید در شرایط کرونایی نیز برگرفته از روحیه بسیجی و انقلابی بود که به همت کارکنان اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مسئولان مربوطه انجام گرفت.
وی در ادامه اضافه کرد: بسیج از اندیشه والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) سرچشمه گرفته و یقیناً تفکر بسیجی، یعنی همدلی، تعامل و وحدت در بین همه مسئولان گره گشای مشکلات خواهد بود.

به گزارش کبنا، در آئین با حضور سرهنگ ارسلان جو رئیس ستاد اقشار بسیج سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و اهداء لوح تقدیری که به امضاء رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور رسیده بود، از پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد قدردانی شد.
همچنین نیک مرام با حکم سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان رئیس هیأت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان منصوب شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کارمند
Iran, Islamic Republic of
عکس واخبار تو رسانع هایت
شاهد روزگار
Iran, Islamic Republic of
ضمن احترام به خانم نیک مرام و مجموعه اداره کل کار
شایسته است ایشان توضیح دهند برای واحد‌های ورشکسته چه کاری انجام داده‌اند؟
چرا وضعیت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان بعد از دو سال هنوز مشخص نشده است؟
چرا ایشان پیگیر وضعیت نیروهای شرکتی ادارات دولتی نیستند و این همه اجحاف در حق آنان می‌شود
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...