تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب : ۴۶۹۵۴۲
مدیرکل مدیریت بحران استانداری :

بارش‌های در کهگیلویه و بویراحمد خسارتی در پی نداشت / انتقاد مردم بابت قطعی برق

۰
بارش‌های در کهگیلویه و بویراحمد خسارتی در پی نداشت / انتقاد مردم بابت قطعی برق
کبنا ؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود بارش‌های گسترده در تمام نقاط استان اما خسارتی گزارش نشده است.
به گزارش کبنا نیوز، علیرضا نیک‌روز با اشاره به اینکه بارندگی‌ها از روز گذشته در همه مناطق استان آغاز شد و تا اواخر وقت شب گذشته ادامه داشت، گفت: خوشبختانه بارش‌های خوب و گسترده باران در همه نقاط استان مردم را شاد کرد.
مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آبگرفتگی معابر و همینطور منازل مردم در برخی مناطق شهری و روستایی استان افزود: عشایر در شهرستان‌های گچساران و کهگیلویه دچار مشکلاتی شدند که کمک‌رسانی‌های لازم به آنها صورت گرفت.
وی با بیان اینکه بارش‌ها در برخی مناطق تا ۱۰۰ میلی‌متر گزارش شد، گفت: اگر چه بارش‌ها خسارت عمده‌ای نداشت اما قطعی چند ساعته برق در یاسوج و سایر مناطق انتقادات مردم را در پی داشت که باید قطعی برق به حداقل برسد.
نیک روز عنوان کرد: در مجموع عملکرد دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران در بارش‌های روز گذشته خوب و قابل قبول بود اما مشکلاتی وجود داشت که باید تمهیدات لازم توسط دستگاه‌ها برای بارندگی‌های آتی اتخاذ شود.
وی با اشاره به اینکه آبگرفتگی جداول ناشی از پسماند مغازه‌ها بود که شهرداری باید به این مورد ورود کرده و تصمیمات اتخاذ کند، گفت: چاله چوله‌های سطح شهر ناشی از کنده‌کاری دستگاه‌های خدمات رسان آب و برق، مخابرات و شرکت گاز موجب خسارت به خودروهای شخصی مردم و حتی منجر به تصادف شده که این موارد در نشست بعدی ستاد مدیریت بحران استان در دستور کار قرار دارد تا در بارش‌های بعدی چنین مشکلاتی را شاهد نباشیم.
نیک‌روز در خصوص آخرین وضعیت محورهای اصلی استان گفت: محور یاسوج- بابامیدان، یاسوج- شیراز و یاسوج- سپیدار- سادات ریزش سنگ گزارش شده بود که توسط دستگاه‌ مربوطه رفع و راه‌های اصلی استان باز هستند.
وی عنوان کرد: در حوزه راه‌های روستایی از فرمانداران خواستیم که وضعیت راه‌ها را رصد کرده و چنانچه مشکلی در این خصوص وجود داشت را با ارسال تجهیزات و ماشین‌آلات راهداری رفع کنند.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

مهاجری: چرا اصلاح‌طلبان بهانه‌جو را خلع‌سلاح نمی‌کنید؟

مهاجری: چرا اصلاح‌طلبان بهانه‌جو را خلع‌سلاح نمی‌کنید؟

در دو انتخابات اخیر (۱۳۹۸ و ۱۴۰۰) رکورد کاهش مشارکت شکسته شد و اصولگرایان پیروز میدانی ...
عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
1