تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۲
کد مطلب : ۴۶۸۷۶۲

توضیحات منادی نماینده مجلس در مورد ویدیوی رفتارش با مردم: خسته بودم؛ صبحانه هم نخورده بودم / این فیلم، انتقامی ست

۶
۰
توضیحات منادی نماینده مجلس در مورد ویدیوی رفتارش با مردم: خسته بودم؛ صبحانه هم نخورده بودم / این فیلم، انتقامی ست
کبنا ؛ایسنا: علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ویدئویی که در حساب کاربری خود منتشر کرده است، با بیان اینکه «اخیرا فیلمی تقطیع شده که مربوط به تابستان گذشته است، در فضای مجازی پخش شد»، خطاب به مخاطبان صفحه خود اظهار کرد: در واقع وظیفه نمایندگی ما ایجاب می‌کند پیگیر حقوق مردم باشیم و مستحضر هستید که چگونه پیگیر حقوق پرداخت نشده معلمان بودیم؛ همچنین اخیراً پیگیر تعداد ۲۰ هزار کلاس بدون معلم بودیم و ترک فعل را به مسئولان گوش‌زد کردیم و همچنین پیگیر همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه‌ها و حقوق بازنشستگان عزیز و کارگران در زمینه تبدیل وضعیت بودیم.
وی با طرح این ادعا که «این‌ها همه هزینه این پیگیری‌های مجدانه است و بنظرم فیلم انتقادی نیست بلکه انتقامی است»، افزود: این عزیزان در جمع بزرگی بودند که توانستیم در مجلس ۳۶ هزار و صد نفر از آن‌ها را در آزمون‌هایی که دادند به استخدام آموزش و پرورش درآوریم؛ تعدادی محدودی در کل کشور هستند که پیگیر هستیم تا ان شاء الله این‌ها به نحوی به آموزش و پرورش بازگردند؛ با این‌ها صمیمی هستم و اکثرشان را به اسم می‌شناسم. این افراد ۳ روز را در تبریز بودند و ما میزبان آن‌ها بودیم و در روز پنجشنبه آن‌ها را ملاقات کردم و به اصرار آن‌ها جمعه نیز مجدداً با آن‌ها دیدار کردم.
این نماینده مجلس گفت: در آن جمعه ارباب رجوع بسیاری را دیده و خسته بودم و صبحانه و نهار هم نخورده بودم و [جلسه مذکور] بعداز ظهری بود که هوای گرمی در تبریز بود و نهایتاً به خاطر گرمی هوا و گرسنگی دچار ضعف شدم. این فیلم را که دیدم از حرکات سهوی که در آن بود، خیلی متاثر شدم.
منادی سفیدان در پایان عنوان کرد: همان‌طور که جسارت پیگیری حقوق مردم را دارم و اعتراض و رسیدگی و احقاق حقوق مردم [را انجام می‌دهم] الان هم جسارت عذرخواهی دارم و عذرخواهی می‌کنم. انشاءالله که همه رسانه‌ها پیگیر مشکل این‌ها [معلمان] باشند؛ من هم دوباره پیگیری مشکل این عزیزان خواهم بود.
به گزارش ایسنا، طی روزهای گذشته ویدئویی در فضای مجازی با عنوان رفتار عجیب و زننده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مردم منتشر شده که با واکنش‌هایی همراه بود. در این ویدئو تعدادی از معلمان در دفتر علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز که ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات را نیز بر عهده دارد حضور دارند و درحال طرح مطابلات خود هستند و در مقابل این نماینده حین گوش دادن به صحبت‌های معلمان، درحال انجام اقداماتی نا متعارف نظیر باد زدن خود با کاغذ، خاراندن صورت و گردن، خوردن و تکان دادن صندلی خود است؛ این اقدامات موجب شد تا بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و همچنین برخی از نمایندگان از او انتقاد کنند و خواستار غذرخواهی این نماینده مجلس از مردم شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

دنا گنجه ای
Iran, Islamic Republic of
حیف نام آموزش و پرورش
حیف انسانیت

ایشان حرفی برای گفتن ندارد
Iran, Islamic Republic of
نماینده ای که احترام مردم را حفظ نمی کند باید کنار گذاشته شود
گچساران
Iran, Islamic Republic of
وقتی/ بالا برده میشه نتیجه اش همینه
سید
Iran, Islamic Republic of
طرز نشستنش ازش معلومه یه نماینده هست که درحد مجلس نیست
Iran, Islamic Republic of
از مردم تبریز با این همه منم منم گفتناشون این نماینده بعیده .....
Iran, Islamic Republic of
حرکاتش مثل 6 کلاسیاست
چرا اسرائیل از حماس وحشت دارد؟

چرا اسرائیل از حماس وحشت دارد؟

نیرو‌های حماس در قالب گروه‌های مختلف و بعضا به صورت مستقل وارد میدان عملیات علیه اسرائیل ...
مدرسه‌داری برای مدیرسازی؟

مدرسه‌داری برای مدیرسازی؟

مدارس نزدیک به چهره‌های حاکمیتی از محل‌هایی هستند که مسوولان‌شان امید دارند نسل‌های بعدی ...
سیاه‌ و سفید آمار اشتغال

سیاه‌ و سفید آمار اشتغال

 مرکز آمار ایران در جدیدترین گزارش اعلام کرد نرخ بیکاری به رقم ۷.۹درصد رسیده است. بررسی ...
1