تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۴
کد مطلب : ۴۶۳۳۲۶
در بازدید امروز مسوولان مطرح شد؛

تامین اجتماعی به راه اندازی کارخانه ماشین سازی گچساران کمک می کند

۲
۲
تامین اجتماعی به راه اندازی کارخانه ماشین سازی گچساران کمک می کند
کبنا ؛سازمان تامین اجتماعی به کمک مسئولان استانی و ارائه برنامه راهبردی به راه اندازی مجدد کارخانه ماشین سازی گچساران کمک می‌کند.
به گزارش کبنا نیوز، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بازدید از کارخانه ماشین سازی پارس گفت: در صورت ارائه برنامه احیا، توسعه و بازاریابی برای راه اندازی مجدد کارخانه ماشین سازی گچساران، ۱۵ روز آینده سازمان تامین اجتماعی به صورت ویژه به این موضوع توجه خواهد کرد.
میرهاشم موسوی با اشاره به اینکه محصولات این کارخانه نیاز کارخانه های زیر مجموعه تامین اجتماعی است افزود: باید با برنامه ریزی احیا و توسعه این کارخانه با استفاده از ظرفیت پتروشیمی، نفت و گاز و صنایع مرتبط در شهرستان و کشور برنامه ریزی شود و زمینه راه اندازی مجدد را فراهم کرد.
وی ادامه داد: با کمک مسئولان استان و نماینده شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی برنامه راهبردی دقیق و مشخص برای احیا و توسعه این واحد صنعتی بزرگ ارائه شود.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه کارخانه ماشین سازی پارس گچساران یک صنعت مورد توجه صنایع راهبردی است، اضافه کرد: ۲۸۶ شرکت زیر مجموعه تامین اجتماعی داریم که می‌توانند با این کارخانه قرارداد منعقد کنند.
موسوی افزود: برنامه احیا، توسعه و بازاریابی برای راه اندازی مجدد کارخانه ماشین سازی گچساران طی ۱۵ روز آینده ارائه شود و سازمان تامین اجتماعی به صورت ویژه به این موضوع توجه خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه حداقل باید چند برابر اشتغال فعلی این کارخانه، اشتغال زایی داشته باشد بیان کرد: روزانه به این گونه صنایع در کشور نیاز داریم و در صورت ارائه برنامه آماده کمک جهت راه اندازی این واحد صنعتی هستیم.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این بازدید گفت: پتروشیمی گچساران ظرفیتی برای کارخانه ماشین سازی پارس در این شهرستان بود که این پروژه در حال اتمام است.
سید ناصر حسینی،  افزود: البته باید برنامه و نگاه توسعه ای و جهادی در این کارخانه وجود داشته باشد که با تعطیلی مواجه نشود و نیروهای مشغول، بیکار نشوند.
وی ادامه داد: از مجموع مراجعه کنندگانی که داشتم ۷ هزار و  ۶۸ نامه جهت اشتغال به ما ارائه شده است و حتی یکی از این نامه ها، خانواده ای چهار معلولی بوده که برادرشان بیکار است.
فرماندار شهرستان گچساران نیز با بیان اینکه این کارخانه نیاز به یک خون تازه دارد گفت: حادترین مشکل شهرستان گچساران بیکاری و اشتغال جوانان جویای کار است.
روانبخش دیهیم افزود: نرخ بیکاری در شهرستان گچساران بالا است و نرخ بیکاری این شهرستان ۱۶ درصد اعلام شد که در واقع این نرخ ۲۰ درصد است.
وی اضافه کرد: راه اندازی مجدد و فعال شدن کارخانه ماشین سازی پارس این شهرستان رشد تولید و اشتغال را در پی خواهد داشت.
دیهیم افزود: در سفر اول رئیس‌جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد ۵۰ میلیارد تومان به این کارخانه اختصاص داده شد که در صورت تحقق این میزان کمک قابل توجهی به کارخانه ماشین سازی پارس گچساران می شود.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه ۳۳ هزار نفر بیمه شده و هفت هزار نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی در شهرستان گچساران و وجود صنایع واحدهای صنعتی و پروژه های آینده امیدواریم یک بیمارستان در این شهرستان ساخته شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

کار و تامین آتیه
Iran, Islamic Republic of
سر بویراحمد و دنا هم کلاه گشادی رفت

مدیر عامل تامین اجتماعی آمد و حتی ۱۰ دقیقه برای تامین اجتماعی یاسوج وقت نگذاشت و رفت اما دو روز در دهدشت و گچساران بود

روشنفکر هم در جشن مارگون تشریف داشتند....
همکار بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
آقای چراغ سحر
این چه بی حرمتی و بی احترامی بود که به کارکنان و بازنشستگان تامین اجتماعی یاسوج کردی

چرا این کار را کردی و دهها کارمند و بازنشسته را یک روز کامل سر کار گذاشتن نتوانستی مدیر عامل تامین اجتماعی را بیارید تامین اجتماعی یاسوج
آذری جهرمی: دکتر ظریف را یکی از «کنشگران مرزی» ایران امروز می‌دانم؛ او فرزند ایران است

آذری جهرمی: دکتر ظریف را یکی از «کنشگران مرزی» ایران امروز می‌دانم؛ او فرزند ایران است

آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت روحانی از با انتشار متنی در حمایت از محمد جواد ظریف نوشت ...
آقای قالیباف! شما و این همه صداقت و صراحت و شجاعت؟

آقای قالیباف! شما و این همه صداقت و صراحت و شجاعت؟

محمد مهاجری خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: سخنان‌تان درباره اینکه مدیران کشور هر ...
چرا تنش‌ها بین طالبان و ایران ناگهان به نقطه انفجار رسید؟

چرا تنش‌ها بین طالبان و ایران ناگهان به نقطه انفجار رسید؟

تورک فرهادی، تحلیلگر افغانستانی مستقر در ژنو با بیان اینکه هرگونه درگیری بین افغانستان ...
1