تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۳
کد مطلب : ۴۵۹۹۶۴
در نشست طرح و پروژه‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی سفر دوم دولت به کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: در سفر اول دولت به استان حوزه فرهنگی مغفول ماند

۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: در سفر اول دولت به استان حوزه فرهنگی مغفول ماند
کبنا ؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسته کامل فرهنگی برای سفر دور دوم دولت در همه حوزه‌ها تهیه شود چنانچه در حوزه فرهنگی خوب کار کنیم بخشی از معضلات فرهنگی رفع می‌شود.
به گزارش کبنا، سید علی احمدزاده شامگاه شنبه در نشست طرح و پروژه‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی سفر دوم دولت به کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: در دیدار استانداران با رئیس جمهور به وضعیت فرهنگی کشور و استان اشاراتی داشتم که مورد توجه آیت‌الله رئیسی قرار گرفت، چنانچه در حوزه فرهنگی که آسیب‌پذیر شده بتوانیم خوب کار کنیم بخش عظیمی از معضلات فرهنگی برطرف خواهد شد.
وی افزود: در سفر اول دولت به استان حوزه فرهنگی مغفول ماند و آن چنان که انتظار می‌رفت به این حوزه پرداخته نشد هر چند در متمم سفر اعتبارات فرهنگی لحاظ شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیران فرهنگی خواست برای دور دوم سفر برنامه‌های سنجیده و حساب شده در حوزه کاری خود ارائه دهند.
احمدزاده عنوان کرد: همه مدیران فرهنگی در این نشست حضور دارند لذا نباید برای تحول در حوزه زیرساخت فرهنگی چیزی از قلم بیفتد و از مبحث فرهنگی غافل شویم.

وی ادامه داد: نمی‌شود در سایر استان‌ها مرکز فرهنگی یا مجتمعی باشد اما کهگیلویه و بویراحمد از داشتن این زیرساخت فرهنگی محروم باشد، مهندسی فرهنگی توسط دستگاه‌های متولی جدی گرفته شود و یک کار زیربنایی، اساسی و اصولی برای آینده فرهنگی استان ترسیم و طراحی شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برای نمونه در حوزه ورزشی در همه زمینه‌ها تا ورزش قهرمانی، آموزش و پرورش از مدارس تا فعالیت‌های فرهنگی، فرهنگ و ارشاد اسلامی از تقویت زیرساخت‌های رسانه‌ای تا سایر برنامه‌های فرهنگی، صدا و سیما، حوزه علمیه، دانشگاه‌ها و مسائل مربوط به جوانان و دانشگاهیان و سایر حوزه‌های فرهنگی در این طرح دیده شود.
احمدزاده ابراز کرد: در حوزه بانوان هم نیازمند کار اساسی و زیربنایی فرهنگی هستیم که باید بسته کامل فرهنگی در همه حوزه‌ها برای طرح در سفر دور دوم دولت، ارائه شود.
وی با بیان اینکه از حوزه فرهنگی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی هم نباید غافل شویم، ادامه داد: هیچ دستگاه حوزه فرهنگی نباید در این طرح جا بماند و مدیران نیازمندی‌ها و خواسته‌های فرهنگی خود را به ما اعلام کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جلسات کارشناسانه میان استان و نهاد ریاست جمهوری خبر داد و عنوان کرد: همه مدیران فرهنگی طرح‌های فرهنگی که قابل دفاع، دارای اثرگذاری و بازخورد برای دولت و استان باشد ارائه کنند.
احمدزاده با بیان اینکه‌امیدواریم بتوانیم از سفر دور دوم دولت نهایت بهره و استفاده را برای تحول در بخش فرهنگی ببریم، گفت: فرض همه دستگاه‌ها بر این باشد که سفر دولت به استان بعد از ماه مبارک رمضان خواهد بود لذا مدیران هیأت‌های کارشناسی خود را بسیج کنند و طرح‌ها را آماده کنند.
وی اضافه کرد: حداقل ۲۰ روز قبل از قطعی شدن سفر دولت به استان باید طرح‌های حوزه فرهنگی آماده شده باشد.
استان کهگیلویه و بویراحمد تا نیمه دوم فروردین ۱۴۰۲ به طور کامل و ۱۰۰ درصدی آماده سفر دولت خواهد شد.
برچسب ها :
سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد شهرستان بویراحمد گردشگری گلزار شهدای یاسوج پروژه های عمرانی اعتبارات اعتبارات عمرانی راه های ارتباطی جاده روستایی شهرستان گچساران شهرستان کهگیلویه شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد یاسوج سید احسان عسکری معاون اقتصادی معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ترافیک شهرداری سایت دفن زباله دشتروم ساماندهی سایت دفن زباله دوپشته دشتروم سایت دفن زباله دوپشته دشتروم سید جواد هاشمی مهر معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعتبارات سفر ریاست جمهوری اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد راه های روستایی جاده پاتاوه به دهدشت جاده پاتاوه – دهدشت جاده یاسوج سمیرم جاده یاسوج اصفهان جاده شیراز یاسوج جهانگیر شاهینی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد بودجه اعتبار انتصاب نظام اسلامی نشست طرح و پروژه‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی سفر دوم دولت به کهگیلویه و بویراحمد
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا رابطه آمریکا و اسرائیل دیگر معنی ندارد؟

چرا رابطه آمریکا و اسرائیل دیگر معنی ندارد؟

اگر اسرائیل و حامیان‌اش می‌خواهند که این کشور به دریافت کلان آمریکا ادامه دهد باید روایت ...
آینده کشور در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ چگونه خواهد بود؟

آینده کشور در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ چگونه خواهد بود؟

آینده قرن بعد نیست، آینده همین فردا است. اگر برای ۵ یا ۱۰ یا ۲۰ سال بعد هم آینده‌نگری ...
روایت مجلس از رکوردهای تاریخی ارز / راهکار کنترل دلار چیست؟

روایت مجلس از رکوردهای تاریخی ارز / راهکار کنترل دلار چیست؟

سیاستگذاری‌های ارزی که در خلال نوسانات نیمه دوم سال انجام شد، به تشدید نوسانات ارز منجر ...
1