تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۴۵۲۶۶۹
به قلم سعدالله زارعی منتشر شد

درخواست کیهان برای برخورد با خاتمی، پزشکیان و ظریف!

۱
۰
درخواست کیهان برای برخورد با خاتمی، پزشکیان و ظریف!
کبنا ؛روزنامه کیهان در یادداشتی با عنوان «باید مواخذه شوند» به قلم سعدالله زارعی که روز چهارشنبه ۲۹ شهریور منتشر شده، با اشاره به مواضع سید محمد خاتمی، مسعود پزشکیان، محمد جواد ظریف و عبدالناصر همتی در موضوع درگذشت مهسا امینی، خواهان مواخذه ایشان شد.
در بخشی از یادداشت کیهان آمده است:
 عده‌ای در فضا‌های مجازی دست به هیاهو علیه مدافعان حجاب و عفاف زدند که می‌تواند برخاسته از دلایل متفاوت باشد، اما در این میان بعضی چهره‌های سیاسی و اجتماعی هم بودند که از روی نسخه‌ای نوشته شده به ایفای نقش پرداختند. حساب این‌ها از افراد عادی که به اشتباه و احیاناً به‌دلیل عواطف مطالبی نوشته‌اند، جداست.
وقتی امثال خاتمی، پزشکیان، ظریف، همتی و… به محض وقوع رویداد دست به واکنش تخریبی علیه مدافعان امنیت و موضوع حجاب می‌زنند، در حالی که برای آنان امکان دسترسی به اطلاعات دقیق وجود دارد و اسناد هم در دسترس آنان می‌باشد، موضوع به‌کلی متفاوت می‌شود و از آنان پذیرفته نیست.
به‌خصوص اینکه همه می‌دانیم توطئه خارجی بدون تکیه به پایگاه داخلی به نتیجه نمی‌رسد. ادعا‌های ضددینی و ضدانقلابی محافلی نظیر بی‌بی‌سی و… بدون بهره‌گیری از پشتیبانی نظری چهره‌هایی در داخل ایران مدلل و موجه نمی‌باشد. بر این اساس الان زمان آن است که این‌ها مورد مؤاخذه قرار گیرند. آنان باید برای آنچه گفته‌اند سند ارائه کنند و برای اتهاماتی که وارد کرده و سندی ندارند، پاسخگو باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما

محمدولایی
Iran, Islamic Republic of
لعنت خدا بر بی بی سی و دشمنان ::::اگر به اندازه ای که رسانه کیهان::::: تفرقه ورعب و وحشت ودو دستگی ودشمن تراشی وتهمت و:::::: احکام خودساخته وجدایی راه می اندازد :::::جرات چنین کاری دارند ::::بقیه رسانه ها را نگاه کن با ادله ونصیحتشان وقلم شان ::::ونظرات دیگران را بحث می گذارد ::::::دشمن از همین دشمن تراشی ها سود می برد :::::اتحاد مهمه برادری وباهم بودن ::::هیچ زن و مرد ایرانی دلش نمیاد پرچمی که با خون شهدا رنگست را اذیت کند ::::مگر خود فروخته های بیگانه وعده کمی هم نا خواسته ::::که بعدش هم پشیمانند ::::کیهان دعوت به اتحاد کن نه تفرقه برا نان حرام
پایان کار ناطق در تشخیص مصلحت نظام

پایان کار ناطق در تشخیص مصلحت نظام

اعضای دوره نهم مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند. در حکمی که عصر امروز رهبر انقلاب برای ...
حجاب به همان ستاد امر به معروف واگذار شود

حجاب به همان ستاد امر به معروف واگذار شود

یک جامعه‌شناس: فراجا به‌صراحت سهم ناجا در گشت ارشاد را به مردم توضیح دهد، و وجه تحمیلی ...
واکاویِ یک شبهه در مورد عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای

واکاویِ یک شبهه در مورد عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای

«نخبگان سیاسی در ایران باید ذهنیت خود را در رابطه با منطقه آسیای مرکزی تا حد زیادی تغییر ...
1