تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب : ۴۵۲۶۶۲
به مرگی می‌اندیشیم که زندگی هدیه می‌کند

به مرگی می‌اندیشیم که زندگی هدیه می‌کند

اهدای اعضای فیض اله جهان بین، کارمند سازمان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد به بیماران نیازمند
۱۳
ایثار غیرقابل وصف کارمند بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در حق نیازمندان
کبنا ؛انسان‌های خوشبخت بعد از مرگ زندگی می‌بخشند. اهدای عضو هم برای آنانی که باید با این لحظه سنگین کنار بیایند و تصمیم بگیرند که اعضای عزیزشان را اهدا کنند و هم برای آنانی که در انتظار دریافت عضو هستند تا زندگی دوباره‌ای یابند، سخت و دردناک است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کبنا نیوز، فیض اله جهان بین کارمند سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد که یک هفته پیش دچار صانحه تصادف شده بود، با تلاش مداوم و مستمر و نظارت پزشکان متخصص مورد معالجه قرار گرفت که متأسفانه به علت شدت جراحات وارده به بسیاری از اعضای بدن و نهایتاً مرگ مغزی، از احیاء وی ناامید شدند.
با توجه به مرگ مغزی و عدم امکان بازگشت به زندگی، خانواده‌ وی تصمیم به اهدای اعضای‌ایشان به بیماران نیازمند و زندگی بخشیدن به سایر هم نوعان شدند. مشی متوفی در ایام خدمت در سازمان بهزیستی بر مردمداری، خوش خلقی، تواضع و اخلاق مداری با کلیه مراجعین خود بوده و همواره در هر منصبی که داشتند سعی و تلاش دوچندانی بر گره گشایی و خوش رویی با مردم را سرلوحه کار خویش میدانستند.
پایگاه خبری تحلیلی کبنا نیوز، به سهم خود این مصیبت و ضایعه را به خانواده بزرگ جهان بین، اقارب و بستگان آن‌ها و همکاران محترم‌ آن مرحوم در سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت گفته و چنین خدمات نوع دوستانه و بشردوستانه را پاس می‌دارد. از خانواده محترم و شهیر جهان بین به جهت صبوری بر این غم و کرامتی که در بذل زندگی دوباره به بیماران محتاج و احیاء انفاس دیگر را داشته‌اند، سپاسگزار است و‌امید آن دارد که این سنت حسنه اهدای اعضاء و جان بخشی به زندگی همنوعان به رویه همیشگی تبدیل شود.
قابل ذکر است که چندی پیش پدر‌ وی (میرزا سیف الله جهان بین) که از بزرگان، معتمدین و متنفذین بنام بویراحمد بودند نیز فوت کرد و این خانواده در بازه زمانی سه ماه، دچار مصائب جانکاه شده‌اند که از خداوند بزرگ برای آن‌ها صبر عظیم و اجر جمیل را مسالت داریم.
نام شما

آدرس ايميل شما

حجاب به همان ستاد امر به معروف واگذار شود

حجاب به همان ستاد امر به معروف واگذار شود

یک جامعه‌شناس: فراجا به‌صراحت سهم ناجا در گشت ارشاد را به مردم توضیح دهد، و وجه تحمیلی ...
واکاویِ یک شبهه در مورد عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای

واکاویِ یک شبهه در مورد عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای

«نخبگان سیاسی در ایران باید ذهنیت خود را در رابطه با منطقه آسیای مرکزی تا حد زیادی تغییر ...
45 روز وحشت‌آور همراه با قاچاقچیان انسان

45 روز وحشت‌آور همراه با قاچاقچیان انسان

مهاجرت نخبگان، يکي از مصائب کشوري به‌حساب مي‌آيد که امروزه با کمبود نيروي جوان و مولد ...
1