تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸
کد مطلب : ۴۴۹۴۳۷
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان:

اجرای پروژه مهر باید متناسب با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باشد

۲
۰
اجرای پروژه مهر باید متناسب با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باشد
کبنا ؛
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در جلسه روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق گفت: اجرای پروژه مهر باید متناسب با سیاست های ابلاغی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باشد.
به گزارش کبنا از یاسوج، ایمان سبحان نژاد در این جلسه که با حضور معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان در سالن کنفراس باشگاه فرهنگیان برگزار شد، گفت: ما باید در اجرای پروژه مهر به دنبال توسعه و ارتقاء آموزش و پرورش در حوزه فضا و کلاس درس و استفاده بهینه از منابع انسانی باشیم.
سبحان نژاد افزود: انتظار داریم در همین راستا  هر چه سریعتر کمیته صیانت از اموال مدارس، کمیته درآمدهای اختصاصی، کمیته نظام رتبه بندی به ریاست مدیر آموزش و پرورش ادارات شهرستان و مناطق تشکیل شود.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان با بیان اینکه در حوزه فضا و تجهیزات دچار نیازمندی‌های بسیار شدیدی خصوصاً در مناطق کم برخورد هستیم،اظهار کرد: در بحث تقسیم تجهیزات و منابع اصل عدالت محقق نشده است که در این زمینه باید با مدیریت میدانی روسای شهرستان ها و مناطق، نیازمندی ها و تجهیزات لازم مورد بررسی قرار گیرد.

سبحان نژاد با تاکید بر اینکه سیاست ما مدیریت صحیح بر منابع و امکانات است،گفت: مقدار هزینه های اداری در یک سطح استاندارد نیستند و در برخی ادارات رعایت نمی شود باید شفاف‌سازی مالی انجام گیرد در غیر این صورت اگر انحرافی و خطایی مشاهده شود اولین کسی که باید پاسخگو باشد مدیر آن مجموعه است.
وی تصریح کرد: با مدیریت صحیح و صرفه جویی در هزینه ها تلاش شود تا حداکثر بهره وری از امکانات و منابع صورت گیرد.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان سلامت اداری و آبروی مدیر دستگاه آموزش و پرورش را از همه چیز مهمتر دانست و گفت: اگر مدیریت قانونمند و صحیح داشته باشیم روزی نخواهد رسید که در محضر افرادی که در مکتب معلمین پرورش یافته اند و مسئولیت گرفته اند سر تعظیم فرود بیاوریم. گفتنی است در این جلسه رؤسای شهرستانها ومناطق آموزش و پرورش  مسائل و مشکلات و چالش‌های پیش روی آموزش وپرورش  را بیان کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
در حد معاونت یک مدرسه هم نیست ولی با خویش و قومی که با مدیرکل دارد شده معاون اداره کل
چویل دنا
Iran, Islamic Republic of
//ه کاشکی این یک سال نماینده میشد یک ماه تا آموزش وپرورش راحت میشد
سفر رئیسی به خراسان شمالی

سفر رئیسی به خراسان شمالی

رئیس جمهور برای برگزاری سفر استانی دولت مردمی به استان خراسان شمالی، دقایقی پیش وارد ...
آیا پوتین می‌تواند؟

آیا پوتین می‌تواند؟

اتحاد جماهیر شوروی به دلایلی که غربی‌ها دوست دارند به آن اشاره کنند از هم فرونپاشید بلکه ...
پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...