تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب : ۴۴۹۱۳۸
در رقابت‌های یادواره جانباختگان حادثه متروپل آبادان؛

کسب سه طلا توسط کشتی گیران نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی

۰
کسب سه طلا توسط کشتی گیران نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی
کبنا ؛تیم کشتی نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد در رقابت‌های یادواره جانباختگان حادثه متروپل آبادان، موفق به کسب سه طلا و پنج برنز و مقام نائب قهرمانی شد.
به گزارش کبنا، در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۳۶ کشتی گیر در قالب ۱۲ تیم برگزار شد این نفرات عنوان اول تا سوم انفرادی اوزان ۱۳ گانه را کسب کردند.
در رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان یادواره جانباختگان حادثه متروپل آبادان که در خانه کشتی اهواز برگزار شد، خوزستان قهرمان شد و مقام‌های دوم و سوم توسط استان‌های کهکیلویه و بویراحمد و ایلام کسب شد.
کشتی گیران نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت‌ها موفق به کسب سه مدال طلا و پنج برنز شدند و در رده بندی تیمی رقابت‌ها با کسب 178 امتیاز در جایگاه دوم ایستادند.
علی خشاوه، احمدرضا خادم پور و محمدمهدی صلواتی نیا کشتی گیران طلایی استان بودند و آرش شب افروز، محمد راستگویان، ژوبین فروزنده، امیررضا فتاحی و ایلیا خردمند نیز مدال برنز بر گردن آویختند.

رده بندی انفرادی:
۳۲ کیلوگرم:
۱-یوسف حاجت پور (امیدیه) ۲-آریا رحمانی (باغملک) ۳-آرش شب افروز (کهکیلویه و بویراحمد) علی کعبی بچاری (بندرامام).
۳۵ کیلوگرم:
۱-علی ربیهاوی (اروند) ۲-علیرضا قره باغی (باغملک) ۳=-حسین منصورزاده (یلام) امیر چراغ زاده (گتوند).
۳۸ کیلوگرم:
۱-سیدمحمد نوروزی (ماهشهر) ۲-امیرعلی محمدی (باغملک) ۳-محمد راستگویان (کهکیلویه و بویراحمد) مجتبی آزمون (باغملک).
۴۱ کیلوگرم:
۱-علی حاتمی (ایلام) ۲-عرفان بغلانی (امیدیه) ۳-امیرحسین حسینی (هفتکل) ابوالفضل بداغی (امیدیه).
۴۴ کیلوگرم:
۱-علی خشاوه (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-محمدامین کیوان نسب (هفتکل) ۳-بنیامین رضایی (اروند) بردیا کرم زاده (ماهشهر).
۴۸ کیلوگرم:
۱-علیرضا علی پور (ایلام) ۲-امیرعباس علیزاده (باغملک) ۳-امیرعباس قره باغی (باغملک) ژوبین فروزنده (کهکیلویه و بویراحمد).
۵۲ کیلوگرم:
۱-پویان فارسی (امیدیه) ۲-پویا جعفری (ایلام) ۳-علی محمدی مهر (ماهشهر) دانیال فرهمند (اهواز).
۵۷ کیلوگرم:
۱-محمدرضا بن سعید (اروند) ۲-فرید مؤمنی (اهواز) ۳-علی شیخی (ایلام) اکبر ماضی پور (اروند).
۶۲ کیلوگرم:
۱-امیرحسین علوانی (بندرامام) ۲-امیرمهدی سهرابی (اروند) ۳-امیررضا فتاحی (کهکیلویه و بویراحمد).
۶۸ کیلوگرم:
۱-احمدرضا خادم پور (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-امیرحسین نریموسایی (ماهشهر) ۳-مهدی خسوی نشسب (ایلام) علیرضا انگالی بوشهر (اروند).
۷۵ کیلوگرم:
۱-عارف ممبینی (ماهشهر) ۲-مهدی جمالی زاده (گتوند) ۳-مبین ناصرپور (امیدیه) امیرعلی ساکی (بندرامام).
۸۵ کیلوگرم:
۱-محمدکاظم افراسیابی (گتوند) ۲-امیررضا علیمرادی (بندرامام) ۳-ایلیا خردمند (کهکیلویه و بویراحمد) ۴-علیرضا باوی زاده (سوسنگرد).
۱۰۰ کیلوگرم:
۱-محمدمهدی صلواتی نیا (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-محمدحسین بهداروند (گتوند) ۳-عباس عبیداوی (بندرامام) ۴-امیرحسین فلاحی (بندرامام).
رده بندی تیمی:
۱-تیم استان خوزستان با کسب ۲۹۰ امتیاز مقام اول.
۲-تیم استان کهکیلویه و بویر احمد با کسب ۱۷۸ امتیاز مقام دوم.
۳-تیم استان ایلام با کسب ۱۵۷ امیتاز مقام سوم.
۴-تیم منطقه آزاد اروند با ۱۲۳ امتیاز مقام چهارم.
نام شما

آدرس ايميل شما

عباس عبدی: از زشت‌ترین اقدامات نواصولگرایان تحریف مفهوم انقلاب است

عباس عبدی: از زشت‌ترین اقدامات نواصولگرایان تحریف مفهوم انقلاب است

بنیان انقلابی بودن، التزام به این اصل یعنی حاکمیت بدون استثنای مردم است. از این مرحله ...
اشتباه بزرگ پوتین

اشتباه بزرگ پوتین

از زمانی که روسیه در تاریخ ۲۴ فوریه به اوکراین حمله کرد بی وقفه در مورد جنگ در آن کشور ...
عبدالکریمی: صداوسیما در خبر رسانی و جذب مخاطب، بسیار کم‌کاری کرده است

عبدالکریمی: صداوسیما در خبر رسانی و جذب مخاطب، بسیار کم‌کاری کرده است

بیژن عبدالکریمی باور دارد که صداوسیما به عنوان یک رسانه داخلی، در خبر رسانی و جذب مخاطب ...
1