تاریخ انتشار
جمعه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷
کد مطلب : ۴۴۸۱۸۶
مخاطبان عنوان کرده اند؛

نظرات مردم در خصوص کلیپ استقبال از مسئولان: آقای رییسی حتما فیلم این استاندار را ببینید / تیراندازی برای عموم بازداشت دارد؛ برای برخی فرهنگ است و حماسه آفرینی

۱۲
۴
نظرات مردم در خصوص کلیپ استقبال از مسئولان: آقای رییسی حتما فیلم این استاندار را ببینید / تیراندازی برای عموم بازداشت دارد؛ برای برخی فرهنگ است و حماسه آفرینی
کبنا ؛کلیپ استقبال از نماینده مردم و استاندار کهگیلویه و بویراحمد که با تیراندازی صورت گرفت، دست به دست در فضای مجازی می چرخد و نگاه انتقاد آمیزی به این کلیپ در افکار عمومی شکل گرفته است. در گزارشی (کلیک کنید) که روز گذشته در خصوص این تیراندازی های ممنوعه در پایگاه خبری کبنا نیوز درج شد، مردم نظرات متعددی در خصوص این اتفاق عنوان کرده اند. بسیاری از نظرات بر تبعیض های رفتاری مسئولان و تفاوت قائل شدن میان برخورد با اقشار مردمی و افراد نورچشمی تاکید کرده اند، در یک کلام بر عدم تمکین مسئولان به قانون و مماشات در اجرای قانون انتقاد شده است. تعدادی از این نظرات را آورده ایم که جالب توجه هستند.
به گزارش کبنا نیوز، در یکی از این نظرات امده است: ترویج استفاده از سلاح در حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد/آقای رییسی حتما فیلم این استاندار را ببینید!؟
 وقتی استاندار کوچکترین واکنشی به استفاده از سلاح توسط زنان نشان نمی دهد و در جلسات از نزاع ها اعلام نگرانی میکند!
باید فکری کرد و باید چاره ای اندیشید؛ اینها صحبت های استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تیم مشاورینش در جلسات پیاپی برای کاهش آسیب های اجتماعی استان است. آیا استاندار کهگیلویه و بویراحمد نمیخواهد زحمت فکر گردن را بکشید، خودتان بهش عمل کردید و بر طبل ترویج آن کوبیدید!
 جناب آقای وحیدی، وزیر محترم کشور و متصدی برقراری امنیت و نظم در کشور که خوب اطلاع دارید در دوره های قبل موضوع استفاده از سلاح در این استان به شورای امنیت کشور هم رسید، حتما ابعاد کامل این فیلم را ببیند.
 وقتی در حضور نمایندگان دو قوه مقننه و اجرایی در استان اینگونه بی محابا این قضایا را می بینیم باید چاره کار کرد! نباید فقط بفکر منافع خود در امور مربوطه باشیم، اینها همه و همه زمینه ساز مسائل بعدی خواهند بود که امنیت استان را به مخاطره می اندازند.
یکی از مخاطبان نیز اینگونه نوشته است: بسیار متأسفیم!
از جهات مختلف این ناهنجاری!
از یک جهت اینکه مطابق معمول ممانعت ها و بایدها و نبایدها همیشه برای مردم است و همیشه وسط فرش مردم است که حرام است و محکوم به بریدن!!!
فرهنگ مردم و عموم است که معیوب است و باید اصلاح شود!!!
کرونا در مراسم عزا و شادی مردم است که پخش میشود نه در جلسات چپیده و کپیده تودیع و معارفه اداری!!!
امر برای مردم است و نهی برای عموم، مجریان مبرا هستند و تلویحا معصوم!!!
 تفنگ و تیراندازی برای مردم خطرآفرین است و ممنوع!!! برای عموم بازداشت دارد و توبیخ !!! برای برخی فرهنگ است و حماسه آفرینی!!!
اینجاست که تناقضات اعمالی در  برخوردها و تفسیرات بالنفعه مفاهیم، هنگ می کند مخ عموم را !!!
 آیا این پاردوکس ها و تفاسیر القایی به بطن سنجشگر عموم تمامی دارد ؟؟؟
شخص آقای استاندار پاسخ دهد !!!
در نظر دیگری نیز آمده است: برداشت اشتباه نشود!!!
منظور از ناهنجاری مذکور،
استفاده از تفنگ نیست، رگبارهای پیاپی نیست!!!
منظور تناقض بود و سردرگمی در ابلاغات آمرین و نصایح واعظین!
دارد رفع شبهه می گردد برایم!
مقایسه ها گردید!
بنده که در مراحل پایانی تصحیح هستم آموخته هایم را، تصحیح فرموده برخی آمرین!
رگبارها در حضور عضو کمیسیون آسیب های اجتماعی مجلس و لبخندهای مکرر متبادر از غرور و رضایت آنچه رخ می دهد از جانب منتخب مردمی مرا وا می دارد که تصحیح کنم و ویرایش افکار👇
 تفنگ و رگبار خوب است؟!
به تأسی از دانندگان و واعظین نه در مقام گفتارشان بل در مقام کردارشان تصحیح می کنم 👇
 تفنگ و رگبار خوب است؟!
اندکی مانده تا ویرایش نهایی که انشاءالله حل شود و این تناقض لعنتی دست بردارد از ذهن مشوش من,
گمان کنم به این قطعیت القایی ناشی از عملکرد و رضایت دانندگان ملی و استانی برسم  و آن علامت سؤال را بردارم و بعد از آن علامت تعجب را و تدوین نهایی افکار نمایم:
 تفنگ و رگبار خوب است؟!
👇
 تفنگ و رگبار خوب است.
 
تیراندازی در مراسم استقبال از مسئولان
به یاد بیاوریم که بارها مسئولان در رسانه ها نسبت به تیراندازی در مراسمات تذکر و هشدار دادند. رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد هر گونه استفاده از سلاح در مراسم های عروسی و عزا در این استان ممنوع است.
حسن نگین تاجی اظهار داشت: به تمامی دادستان های شهرستانها اعلام شده که با افرادی که در مراسم ها از سلاح استفاده می کنند برخورد جدی داشته باشند.
وی افزود: فرهنگ نامیمونی برای استفاده از سلاح در استان وجود دارد.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد به افرادی که از سلاح استفاده می کنند، هشدار داد که سلاح آن ها ضبط می شود و با آن ها برخورد جدی می شود.
رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استفاده غیرمجاز از سلاح و تیراندازی در مراسمات عروسی و عزا در کهگیلویه و بویراحمد هشدار داد.
 سرهنگ سعیدبالش زر رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استفاده از سلاح در مراسم عزا، عروسی و تیراندازی در سطح استان‌ هشدار داد و از شهروندان خواست که جهت پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار از هرگونه تیراندازی در این مراسمات اکیداً خودداری نمایند.
وی با اشاره به رسم و رسوم غلط تیراندازی در مراسم عزا، عروسی و استفاده نابجا از اسلحه در استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: موارد متعددی وجود دارد که افراد به دلیل سهل انگاری، غفلت و ضعف مهارت‌های لازم در حمل، نگهداری و عدم استفاده صحیح از سلاح گرم، قتل و مجروحیت ناخواسته نزدیکان و افرادی که در آن مراسم حضور دارند را رقم زده‌اند.
سرهنگ بالش زر تاکید کرد: متاسفانه بیش از ۷۰ درصد قتل های سال گذشته و ۹۵ درصد از قتل های سال جاری در سطح استان بوسیله سلاح گرم بوقوع پیوسته است.
وی تصریح کرد: اسلحه وسیله خطرناکی است که دارنده آن باید نسبت به آن احساس مسئولیت کرده و به هیچ وجه نباید بدون هماهنگی مراجع ذیصلاح آن را در دسترس دیگران و افرادی که آموزش‌های لازم را در این خصوص ندیده اند قرار دهند.
رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: تخطی از قوانین و مقررات مربوط به حمل، نگهداری و استفاده غیرمجاز از سلاح‌های گرم جرم محسوب می‌شود.
سرهنگ بالش زر بیان کرد: البته پلیس علاوه بر نگاه پیشگیرانه، تاکید ویژه ای بر فرهنگ سازی، آموزش و همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های مسئول داشته و بر این باور است که می‌توان سایر رسوم پسندیده را جایگزین رسم تیراندازی در مراسم عزا و عروسی کرد.
وی گفت: برای ارتقاء امنیت، برخورد با استفاده کنندگان بصورت غیرمجاز از سلاح و مهمات ادامه دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
به قول شاعر:
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
تیراندازی از حماسه های لرها است چه ایرادی دارد خورده نگیرید
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
نماینده و استانداری باید جلو روشون گوسفند قربانی کردیا تیراندازی کرد که عملکردی داشته باشن نه اینکه از بودجه خبری داشته باشن ون طرحی برای افتتاح فقط فقط شعار تو خالی
بهمئی
Romania
به یاددارم حسینی استانداروقت استان جهت افتتاح پروژه هادربهمن ماه چندنفرجهت استقبال تیراندازی کردندبلادرنگ استانداربه نیروی انتظامی دستوردادندکسانی که باتیراندازی استقبال کردنددستگیروبرخوردقانونی شود
باقری
Iran, Islamic Republic of
آخ وبخت استان ما با این استاندار ک جلوی تیراندازی ها روُ نمیگیره
Iran, Islamic Republic of
اگر مسئولان کشوری ببیند اتفاقا یک تشویقی برای دکتر روشنفکر وجناب استاندارخواهد فرستاد....
مگر همین جریان مقتدر ندای وحدت نبود که در بد ترین شرایط حضور مردم در پای صندوق هدی رای ،آبروی نظام را بواسطه حضور در ستاد خرید وباعث شد رسانه های مُعاند همانند بی بی سی شکست را اعلام کنند ....

اکنون هم بواسطه اعتراض به گرانی ها اینچنین تجمعات که باعث وحدت رویه میشود قابل ستایش است...

خیلی باید یک رسانه مُغرض باشد که نیمه پُر لیوان را نبیند...
چویل دنا
Iran, Islamic Republic of
خاک بر سر استانی که استاندارش باشه
خادم مردم
Iran, Islamic Republic of
استلندار یاسوج کمتر از سه ماه دیگر کترش تمومه من اینو با علم و اگاهی کامل میگم .ولی اقای روشنفکر را نمیشناسم و نمتوانم نظر بدم
ستاد
Iran, Islamic Republic of
روشنفکر قطعا درو آینده به احتمال قوی عدم صلاحیت بخوره اینو شک ندارم
Iran, Islamic Republic of
روشنفکر کاملا به صورت کله پرغی رفت مجلس و به صورت کله پرغی هم خارج میشه
علی
Iran, Islamic Republic of
چرا کامنتها را کامل نمینویسید متاسفم کبنا جان
Iran, Islamic Republic of
خاک بر سر این مردم که از همچون مسولان حمایت می کنند
از ماست که بر ماست
کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...
فایل های مرتبط