تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۴۳۲۵۳۵
در نشست هیئت فوتبال با نماینده کهگیلویه بزرگ مطرح شد

ضرورت حمایت مسئولان از تیم فوتسال بانوان / پیگیری۲۰ میلیارد تومانی نماینده کهگیلویه برای ورزش

۰
ضرورت حمایت مسئولان از تیم فوتسال بانوان
کبنا ؛نشست مشورتی برای بررسی مشکلات و رفع موانع تیم فوتسال بانوان در لیگ دسته یک با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ، فرماندار، رئیس هیأت فوتبال و برخی مدیران ادارات در فرمانداری برگزار شد.
فرماندار کهگیلویه در این نشست، اظهار کرد: برای اولین بار، ۱۷ فروردین ماه تیم فوتسال بانوان میزبان ۵ تیم از باشگاه‌های حاضر در لیگ دسته یک هست که رویدادی بزرگ محسوب می‌شود.
دارا کریمی نژاد با بیان اینکه سعی می‌شود افتتاحیه لیگ در دیشموک باشد گفت: لیگ با حضور نماینده مردم، استانداری، مدیران کل حوزه ورزش، فرهنگ برگزار می‌شود که می‌تواند رویکردی نوین در توانمند سازی زنان باشد.
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نیز در این نشست اظهار کرد: با این رویداد بزرگ به جنگ محرومیت حوزه دیشموک می‌رویم.
سید محمد موحد با بیان اینکه به عنوان خدمتگذار در کنار و همراه شما هستم افزود: این رویداد احساس غرور را به مردم شایسته دیشموک می‌دهد.
وی ادامه داد: در عرصه ورزش  ۲۰ میلیارد تومان سال گذشته (اسفندماه)  از یک وزارتخانه‌ای که  ارتباطی به ورزش ندارد گرفتیم، ابلاغ شده و تخصیص صد در صد است.
نماینده کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه قسمت معظمی از تیم‌ها را موردی کمک کردیم، تصریح کرد: در ادامه هم علاوه بر این، چند مجموعه ورزشی به کمک دستگاه‌های اجرایی هم برنامه داریم اجرا کنیم.
رییس هیات فوتبال کهگیلویه نیز اظهار کرد: برای اولین بار است که میزبان لیگ دسته یک فوتسال بانوان هستیم که رویداد مهمی است.
سید ابوالحسن دلباز افزود: هیات فوتبال کهگیلویه برای اماده سازی تیم هزینه‌های زیادی متحمل شده است، انتظار داریم مسوولان در بحث اسکان و... حامی ما باشند تا بتوانیم میزبان آبرومندی باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

نفت؛ مسئله ناتمام ما

نفت؛ مسئله ناتمام ما

دشمنان مصدق اصلاً طاقت آن را ندارند که از هنرهای او چیزی بشنوند و دوستانش هم مطلقاً تحمل ...
بازارِ داغ نامزدهاي انتخابات

بازارِ داغ نامزدهاي انتخابات

آخرین روز کاری سال 99 همراه با اتفاقات بسیاری بود؛ اما شاید مهم‌ترین یا عجیب‌ترین رویداد ...
مروری بر فجیع‌ترین قتل‌های سال؛ جنایت‌های جنون‌آمیز

مروری بر فجیع‌ترین قتل‌های سال؛ جنایت‌های جنون‌آمیز

در جنایت فجیعی مردی سه عضو خانواده‌ای را قربانی کرد تا بتواند سرقت کند. در این جنایت ...