تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۹
کد مطلب : ۴۳۲۰۷۲
کبنا خبر می دهد؛

ممنوعیت سفر نوروزی به گچساران و کهگیلویه و 43 شهرستان دیگر + نقشه

۰
ممنوعیت سفر نوروزی به گچساران و کهگیلویه و 43 شهرستان دیگر + نقشه
کبنا ؛
بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، ۱۳ شهرستان استان خوزستان و شهر گچساران در وضعیت قرمز، ۳۱ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۲ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان در وضعیت آبی هستند و سفر به شهرهای قرمز و نارنجی و خروج از این شهرها ممنوع است.
به گزارش کبنا نیوز، ستاد ملی مقابله با کرونا بر تداوم منع سفر به شهر‌های قرمز و نارنجی تاکید کرده اما هنوز فهرست رسمی رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور را منتشر نکرده است. این در حالی است که ساعتی پیش نقشه کرونایی اپلیکیشن ماسک که متعلق به این وزارت‌خانه است، بعد از چند هفته به روز شد و حالا فهرستی جدید از رنگ بندی کرونایی شهرهای کشورمان در دسترس مردم است.
                         
بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در اپلیکیشن ماسک، ۱۳ شهر استان خوزستان شامل شهر‌های آبادان، امیدیه، اندیمشک، اهواز، ایذه، بندر ماهشهر، بهبهان، دزفول، رامهرمز، شوش، شوشتر، کارون و مسجد سلیمان و نیز شهر گچساران از استان کهگیلویه و بویر احمد (در مجموع ۱۴ شهر) در وضعیت قرمز قرار دارند.
همچنین ۳۱ شهر شامل ارومیه، اشنویه، خوی، ماکو، نقده در استان آذربایجان غربی، شهرضا در استان اصفهان، باغ ملک، حمیدیه، هفتگل، هندیجان، خرمشهر، دشت آزادگان، شادگان، هویزه در استان خوزستان، دهلران در استان ایلام، دامغان و شاهرود در استان سمنان، پاسارگارد، گراش، لامرد، خنج و مهر در استان فارس، سیرجان در استان کرمان، کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویر احمد، گرگان در استان گلستان، رودبار و رودسر در استان گیلان، آمل، رامسر و ساری در استان مازندران و خمین در استان مرکزی شهر‌های در وضعیت نارنجی کرونا هستند.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

چه گیاهانی را در اتاق خواب‌مان بگذاریم؟

چه گیاهانی را در اتاق خواب‌مان بگذاریم؟

گیاهان تصفیه کننده هوا می‌توانند به زندگی بهتر انسان و سلامت شما نیز کمک کنند.
کاهش ابتلا به کرونا با مصرف این قرص

کاهش ابتلا به کرونا با مصرف این قرص

طبق یافته های اخیر، استفاده از آسپرین برای جلوگیری از ایجاد بیماری های قلبی عروقی در ...
بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر ...