تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۴
کد مطلب : ۴۳۱۷۵۹
در جلسه هماهنگی دستگاه‌های خدمات رسان استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

کلانتری: خدمات‌رسانی به مردم باید با دست‌های باز و چهره گشاده باشد / مأموریت استاندار به مدیران

۰
کلانتری: خدمات‌رسانی به مردم باید با دست‌های باز و چهره گشاده باشد / مأموریت استاندار به مدیران
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمت رسانی به مردم باید با دست‌های باز و چهره گشاده انجام بگیرد.
به گزارش کبنا از یاسوج، حسین کلانتری روز یکشنبه ( 17 اسفند ماه 99 ) در جلسه هماهنگی دستگاه‌های خدمات رسان استان کهگیلویه و بویراحمد که در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، تاکید کرد: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی به خصوص خدمات رسان با سفر به شهرستان‌ها و بازدید از مناطق مختلف، مشکلات را بررسی و در امر خدمات رسانی تسریع به عمل آورند.
استاندار با تقدیر و تشکر از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه در رابطه با کمک‌ها و حمایت‌ها در زلزله سی سخت خوش درخشیدند و دستگاه استانی آن همه به خوبی مدیریت و عمل کرد.
کلانتری با تشکر از صدا و سیما و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص زلزله سی سخت به موقع و به خوبی اطلاع رسانی کردند.

  

وی با بیان اینکه، هلال احمر طبق برآوردهای آماری در ساماندهی کمک‌های غیرنقدی و نقدی اهدایی و جمع آوری شده خوب اقدام کرد افزود: برای رعایت عدالت در توزیع کمک‌ها همه افراد آسیب دیده شناسایی و وارد سامانه شدند و براساس آن توزیع کمک‌ها صورت می‌گیرد.
استاندار تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با برنامه ریزی خوبی توانستند کمک‌ها و حمایت‌های خود را به موقع و به خوبی تأمین و بین افراد تحت حمایت خود  توزیع کنند.
کلانتری با اشاره به اینکه در مرحله اول امداد رسانی و اسکان زلزله زدگان بود و اکنون زمان آوار برداری و بازسازی است گفت: در ساخت خانه‌ها، اندازه  و متراژ زیربنا، طراحی و انتخاب نقشه با نظر و اختیار مالک است و منتهی کمک‌های دولت برای همه یکسان توزیع می‌شود. 
وی یادآور شد: در ساخت و سازها اصول فنی و رعایت استانداردهای ساختمان با نظارت و دقت انجام می‌گیرد.
استاندار تاکید کرد: اکنون که منطقه زلزله زده دنا بر مدار مشخص و برنامه ریزی شده‌ای قرار گرفته و کارها به خوبی به پیش می‌رود، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان همه نقاط استان را با هم ببینند.

   

کلانتری گفت: مدیران به شهرستان‌ها سفر و بازدید داشته باشند و مسائل و مشکلات مردم را پیکیری کنند و گزارش کتبی سفرشان را در هفته آینده به استانداری ارائه دهند.
وی تصریح کرد: طی هفته گذشته دو نفر از معاونینم به شهرستان‌ها سفر کردند و بازدید از مناطق مختلف داشتند و این هفته هم این باررسی و بازدیدها ادامه دارد.
استاندار ابراز داشت: روزهای پایانی سال را سپری می‌کنیم و در شرایطی که مردم طی یکسال اخیر به دلیل کرونا مشکلات زیادی را تحمل کردند، جشن و عروسی‌ها، دید و بازدیدها و سرکشی‌ها و همچنین برگزاری مراسمات عزا محدودیت‌ها داشتند باید با مسئولیت پذیری، اراده و انرژی بیشتری خدمت رسانی کنیم و در قبال خواسته آنها با سعه صدر و صبوری عمل نماییم.
کلانتری تاکید کرد: در خدمت رسانی به مردم باید با دست‌های باز و چهره گشاده از همه ظرفیت‌ها، امکانات و اختیاراتی که داریم به خوبی مسائل را مدیریت کرده و عمل کنیم.
کلانتری یادآور شد: در اتفاق زلزله سی سخت الگوی خوبی در همدلی، هماهنگی و همکاری برای امداد رسانی از سوی دستگاه‌های اجرایی استان شاهد بودیم و برای خدمات بهتر و بیشتر به همه نقاط استان این الگو را ادامه دهیم.
در این نشست، مدیران دستگاه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی، صدا و سیما،  کمیته امداد امام (ره)، بهزیستی، هلال احمر، دفتر امور بانوان استانداری، دفتر امور اجتماعی استانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گزارشی از آخرین اقدامات و بازدیدهایشان در سی سخت و دیگر شهرستان‌های استان ارائه دادند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر ...
رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

زیباکلام با اشاره به اینکه اصول‌گرایان به دنبال این هستند، که بتوانند نامزد خود را با ...
(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...