تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۵
کد مطلب : ۴۲۹۵۰۳
سفر سرپرست مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد به باشت؛

مشکلات مخابراتی روستاهای باشت حل می شود؟

۱
۰
مشکلات مخابراتی روستاهای باشت حل می شود؟
کبنا ؛ده هزار نفر از جمعیت 22 هزار نفری باشت در روستاها ساکن هستند، کمی جمعیت در برخی از روستاهای این شهرستان باعث شده امکانات مخابراتی برخی از روستاها با مشکل مواجه شود، سرپرست مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر خود به باشت مشکلات مخابراتی این روستاها را از نزدیک مورد بازدید قرار داد. 
به گزارش کبنا نیوز، سید محمد هادی امیری، ابتدا بازدیدی از مرکز مخابراتی شهر باشت داشت و مرکز را که دچارسانحه‌ی آتش سوزی وخسارت شده بود بازدید و دستورات لازم را جهت مرتفع نمودن نواقصات موجود در مرکز مخابرات باشت صادر و به صورت تلفنی خواستار جهت تغییر سوئیچ مرکز از سوی مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران شد.
سید محمد هادی امیری طی این بازدید، از تمامی پرسنل مرکز و همکاران فنی مخابرات منطقه که در کمترین زمان ممکن نسبت به راه اندازی مرکز تلاش نمودند و این مهم باعث شد  کمترین اختلال در شبکه مخابراتی جهت مشترکین به وجود بیاید تقدیر و تشکر نمود و این اقدام را یک حرکت جهادی عنوان کرد وگفت همکاران منطقه با این اقدام در خورتحسین اثبات کردند می‌توانند در شرایط بحرانی، نقش آفرینی کنند.
سید محمد هادی امیری در بخش دیگری از این بازدید باحضور در MDF مرکز، تعدادخرابیهای روزانه، نوع و مدت زمان رفع خرابی را بررسی وجهت صحت وتطبیق فرم رفع خرابی با یکی از شماره‌های مشترکین تماس حاصل نمود و از همکاران شاغل در MDF تاکید کردند، دایری ADSL و رفع خرابی بایددر کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.
سید محمد هادی امیری هم چنین بازدید میدانی از وضعیت شبکه شهر باشت داشت و از نزدیک شبکه را از حیث شبکه هوایی، کابل، وضعیت کافوها و پست‌ها مورد بررسی و تذاکرات ودستورات لازم را دراین خصوص صادر نمودند.
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه بویراحمد در ادامه در روستاهای کته باشت و چم بلبل حضور پیدا کرد و وضعیت ارتباطی این دو روستا را مورد بررسی قرار داد.
سیدمحمد هادی امیری در پایان سفر یک روزه خود به این شهرستان، از روستاهای لار و مله تم  بازدید و دستورات لازم را جهت راه اندازی بستر فیبر نوری این دو روستا صادر نمودند.
سید محمد هادی امیری در پایان خاطر نشان کرد: سایت BTS گروس باشت در فاز ۸ این منطقه جهت ارتقاء تکنولوژی قرار دارد کهان شاءالله روستاهای برمامیون، گروس وسرآبیز ازنعمت G4 برخوردار خواهند شد
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
سی سخت همچنان منتظر حضور و بررسی مشکلات توسط مدیر مخابرات استان
آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

دوره حضور دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در قدرت، با این کشور کاری کرده که دیگر ...
ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

 در صورتي که جنگي در منطقه رخ دهد همه توجه‌ها به اين جنگ منعطف خواهد شد و بالطبع توجه ...
پیشنهاد زیباکلام مبنی بر اعدام سلطانِ واکسن کرونا!

پیشنهاد زیباکلام مبنی بر اعدام سلطانِ واکسن کرونا!

صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی پیشنهاد اعدام سلطانِ واکسن کرونا را مطرح ...