تاریخ انتشار
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب : ۴۲۷۹۱۷
مقدمه سازی برای خروج از کشور؟!

جسارت جدید معاون روحانی به ساحت امام راحل/ امام فرزند ناخلف آمریکا بود!/ آمریکا پشت شاه را خالی کرد و امام هم از این فرصت برای پیروزی انقلاب استفاده کرد/ سید حسن و موسسه‌ای که به اسم امام دارند کجا هستند؟ +فیلم

۲۵
۴
جسارت جدید معاون روحانی به ساحت امام راحل/ امام فرزند ناخلف آمریکا بود!
کبنا ؛عیسی کلانتری (معاون حسن روحانی) به شکل رسمی، علنی و به صراحت به حضرت امام اهانت کرده و ایشان را فرزند آمریکا خطاب کرده است!
به گزارش کبنا به نقل از جهان نيوز، به تازگی فیلمی از عیسی کلانتری، معاون اصلاح طلب روحانی و ریاست سازمان محیط زیست منتشر شده است که وی در جسارتی آشکار به ساحت مقدس امام راحل، ایشان را فرزند ناخلف آمریکا توصیف نموده و دلیل پیروزی انقلاب اسلامی را برداشته شدن حمایت آمریکایی ها از محمدرضا پهلوی اعلام کرده که امام خمینی از این فرصت استفاده کرد!
بسیار سخت و ساده انگارانه است که بخواهیم اظهارات وقیحانه کلانتری درباره حضرت امام و نحوه پیروزی انقلاب را به عنوان یک مقام مسئول در دولت جمهوری اسلامی که سابقه وزارت در دولت های هاشمی و خاتمی هم در کارنامه خود دارد را به «کج فهمی» تعبیر کنیم.
این عنصر اصلاح طلب که متاسفانه به لطف ریاست جمهوری روحانی هم اکنون در ریاست سازمان محیط زیست جا خوش کرده است در اردیبهشت ماه امسال هم با حمله به واقعه غرورآفرین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که امام راحل آن را «انقلاب دوم» گفته بود: «اصل تسخیر لانه جاسوسی را قبول ندارم/ رسم کشورداری این نیست/ اینکه یک مشت دانشجو بخواهند از دیوار بالا بروند../ حکومت باید با اینها برخورد می‌کرد».
جزئیات پرونده عیسی کلانتری | وضعیت پرونده تخلفات خودرویی نمایندگان مجلس -  همشهری آنلاین
کلانتری چند روز بعد از آن گستاخی بدون هزینه، در ادعایی دیگر از قول سید محمد خاتمی، مدعی شد «امام آواز خواندن زنان را حرام نمی‌دانستند... خاتمی خودش گفت که امام برای استفاده از تک خوانی زنان به من دستور داد». البته خاتمی چند روز بعد از بافته های کلانتری، اظهارات وی را بی اساس خواند.
سوال اساسی اینجاست که چرا باید فردی در این سطح اعتقادی که مشغول به بازی های سیاسی تا حد هتک حرمت بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی است در جایگاه معاونت رئیس جمهور باقی بماند؟  و اینکه آیا اصلا چنین فردی صلاحیت حضور به عنوان یک کارشناس ساده در دولت را دارد؟ سوال مهم تر آن است که اساسا این رفتارهای گستاخانه کلانتری هزینه ای هم برای او دارد یا خیر؟
یادآور می شود کلانتری، یک سال و نیم بعد از فرار کاوه مدنی، جاسوس دوتابعیتی که به عنوان معاون سازمان محیط زیست منصوب شده بود، او را بزرگوار و دانشمند نامید و با رد جاسوس بودن و دوتابعیتی او، به خاطر از بین رفتن فرصت همکاری با مدنی ابراز تاسف کرد!
 
     
فیلم/ عیسی کلانتری: امام خمینی فرزند ناخلف آمریکا بود!

شایان ذکر است سید نظام الدین موسوی، نماینده مردم تهران بعد از گستاخی پیشین کلانتری پیرامون نادرست بودن تسخیر لانه جاسوسی، اهانت به دانشجویان پیرو خط امام و همچنین ادعای عدم مخالفت امام با آوازخوانی زنان، توئیت قابل تاملی منتشر کرده بود: «اینکه بعد از ۳۰سال مسئولیت دولتی و وزارت، در آستانه بازنشستگی سیاسی و احیاناً بستن بار و رفتن به آن سوی آبها، یادت بیفتد که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا کار نادرستی بوده و آوازخوانی زنان کار خوبی است، نشانه شجاعت نیست».
در همین باره، دکتر محمد صادق کوشکی، کارشناس مسائل سیاسی نوشته است:
١) عیسی کلانتری (معاون حسن روحانی) به شکل رسمی، علنی، به صراحت و بدون ترس به حضرت امام اهانت کرده و ایشان را فرزند آمریکا خطاب کرده است!
شرط عیسی کلانتری برای حضور در دولت دوازدهم | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

٢) اما تا کنون نه کسی به او اعتراض کرده و نه صدایی از تریبون ها، رسانه ها، خبرگزاری ها و شخصیت‌هایی که بودنشان را مدیون نام و قیام و نظام امامند برخواسته  و ظاهرا همه به کار و زندگی خودشان مشغولند و برای کسی صرف نمی کند از ساحت مقدس  «روح خدایی زمان ما» دفاع کند!
٣) در این میان مدعی العموم هم مشغول اقدامات واجب تر است و یادش رفته که بر اساس قانون، توهین به حضرت امام جرم است!
۴) کسی از سید حسن و موسسه عریض و طویلش توقعی ندارد! این موسسه قرار است بنام امام، نان و گوشت بعضی ها را تامین کند که می کند! تا امروز هم ندیده ایم جناب حسن آقا و موسسه تحت امرشان برای حلال بودن حقوق و مواجب هم که شده از امام و میراث امام دفاعی کرده باشند!
۵) حالا اگر کسی به اسب یک سلبریتی ضد انقلاب، یابو خطاب‌ کرده بود، جبهه اصلاحات و مواجب بگیران آن، در فضای حقیقی و مجازی چنان جنگ روانی به راه می انداختند و برای پایمال شدن اخلاق و ادب نوحه سرایی می کردند که خودی‌های ترسو و مرعوب هم وادار به همراهی شوند تا دیگر کسی جرات «تو» گفتن به یک سلبریتی وابسته به اصلاحات را هم پیدا نکند!
 یعنی ما این قدر نمک نشناس شده ایم؟
نام شما

آدرس ايميل شما

سرباز ولایت
Iran, Islamic Republic of
واقعا اگر این بی حیا چنین جسارتی به ساحت قدسی امام راحل کرده چرا مسئولین دیربط و امنیتی در اینخصوص اقدامی نمی کنند؟؟؟ یعنی اینقدر خوار و خفیف شده ایم که فردی چنین جسارتی بزرگ نسبت به معمار انقلاب روا بدارد و هیچ کس متعرضش نشود. این تذهبون؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
کسی که در حوزه ای که تخصص نداره، بایستی گفت نتیجه نفوذ دشمن،یا نفوذی دشمن. که احتمالا در آینده از کشور فرار می کند!
علي
Iran, Islamic Republic of
كاوه مدني يك دانشمند واقعي در حوزه محيط زيست است. كبنا جان برو و مطالعه كن.. تنها كسي كه وطن پرست و دلسوز است
Iran, Islamic Republic of
تصاویر شکار کردنش هم در طبیعت موجوده آن دانشمند فعال محیط زیست!
حقیقت جو
Iran, Islamic Republic of
به کسی که نه تاریخ شناسه،نه جریان شناسه،نه علم خدایی داره،نه ... به طور کلی تخصص نداره، بایستی گفت نتیجه نفوذ دشمن،یا نفوذی دشمن ..که احتمالا در آینده از کشور فرار می کند!
Iran, Islamic Republic of
غرور آفرین
زنده دل
Iran, Islamic Republic of
وطن فروش
مارادونا
Iran, Islamic Republic of
همی بی
United States
جهت اطلاع
مصاحبه مال ۱۱ ماه پیش هست
شاید بازی رسانه ای است
Iran, Islamic Republic of
حسن خمینی/ هم نمیخوره چه برسه به تولیت حرم امام خمینی.
نوه که اجازه میده به امام کبیر خمینی بزرگ جسارت بشه
Iran, Islamic Republic of
. غیرت نداشتت کلانتری ،نون امریکا رو تو خوردی اون وقت به امام توهین می کنی.....لعنت به هرچی
Iran, Islamic Republic of
کشور ۴۰ ساله با این یابوهای به اصلاح طلب اداره می شود بعد تا می توانند به اسلام و دین و مسلمانی توهین می کنند و ایراد می گیرند که کشور و مردم بدبخت شدند .چرا قوه قضاییه ورود نمی کند به عنوان مدعی عموم
Iran, Islamic Republic of
مشخصه این ...میخواد هرچه جمع کرده آب کنه
ودربره.
بهار
Iran, Islamic Republic of
لعنت خدا بر تو که به امام راحل ما توهین میکنی لعنت خدا برتو که به امام عزیز ما برچسب میزنی
Iran, Islamic Republic of
خفه شو
Iran, Islamic Republic of
اینها همه نشانه بی عقلی وکج فهمی است که این حرفهاروزده شایدسرش به جایی خورده هزیان گفته بهتره هرچه سریع ببرنش دکتر تاسرشوبه بادنداده
علی حیدری
Iran, Islamic Republic of
...... لازم است دردل حکومت باشد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!. این جاست که تربیت چنین در قالب انسان!!!!.را بایدبه کدامین /دانشگاه منتصب نمود. اینها خودرا دکترای مملکت می نامند ،در حقیقت در شان .بیش نستند.وا اسفا.
علی حیدری
Iran, Islamic Republic of
ازآنجای که چنین آدمهای آدم خودرافززند مشروع امریکا وامریکایی می پندارد ، فکر می کند انسالهای دیگر را هم می توان با این قالب سنجید. آیا لازم است چنین / در دل حکومت اسلامی باشند ؟؟؟؟؟!!!!!. خدا نکند این هم یکی از نشانه های بی کفایتی وبی عرضگی مسئولین بی مسئولیت که همه داشته هایشان از انقلاب اسلامی دارند بوده باشد ،
Iran, Islamic Republic of
بجای این حرفها چرا نمیرند به نفع مردم تو مجلس چیزی تصویب نمیکنند فقط هر روز سران سه قوا میگویند باید به مردم رسیدگی شود به قول خودشون مردم را امیدوار نگه داریم ، بخدا مردم دیگه به چشم چوپان دروغگو به این آدما نگاه میکنند
تقی زاده
Iran, Islamic Republic of
حرام
آریایی
Iran, Islamic Republic of
کلانتری نمک نشناسه.چون این امنیت و مسولیتی که داره مدیون امام راحله.از طرف دیگه جایی که تخصص نداره حرف زده.پس بایستی بهش گفت خفه شو.
زنده دل
Iran, Islamic Republic of
..
مرتضی ترکمانی
Iran, Islamic Republic of
چه ابتکار تواب وچه مدنی وچه این تربیت شده در آمریکا همچون دیگر اصلاح /هستند که سالههاست در کووتاهی وغفلت ومسامحه انقلابیون سر مردم کلاه گذاشته اند وکشور راتاراج کرده اند ، این عادیست وکار ووظیفه آنان. حرف اینجا مدعیان انقلابی بودن است مجلس انقلابی!است آقایان قالیباف و رئیسی هست فرماندهان سپاه هست ما همه این مسائل رو از چشم آنان میبینیم وآنان را مقصر میدانیم آنان مرد عمل / وکوتاهی آنان موجب این حوادث است
ماهان
Iran, Islamic Republic of
خوب کلانتری راستشو گفته تا آمریکا پشت شاه رو خالی نمی‌کرد انقلاب پیروز نمیشد
جعفری
Iran, Islamic Republic of
حسن آقای خمینی نظری در مورد جسارت "عیسی کلانتری" به خمینیِ کبیر ندارد؟!
اصلا کارکرد یادگارِ یادگارِ امام برای انقلاب خمینی چیست؟!
ارتباط سردار با بزرگان اصلاح‌طلب

ارتباط سردار با بزرگان اصلاح‌طلب

جهانگیری در این گفت‌وگو همچنین درباره رابطه سردار با آیت‌الله هاشمی گفت: «ایشان با آقای ...
خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

در منطقه راج شاهی بنگلادش اعضای یک خانواده دارای یک تفاوت ژنتیکی نادر هستند و آن نداشتن ...
همه چيز درباره واكسن كرونا

همه چيز درباره واكسن كرونا

  سخنگوي دولت : در حال حاضر واكسن ساخت ستاد اجرايي به تست انساني رسيده است. موسسه رازي ...