تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶
کد مطلب : ۴۰۲۰۲۲

دعوای ترامپ و همسرش به خاطر مرد محبوب ملانیا! +تصاویر

۰
دعوای ترامپ و همسرش به خاطر مرد محبوب ملانیا! +تصاویر
کبنا ؛دونالد ترامپ که از حمایت ملانیا نسبت به "لبرون جیمز" بسکتبالیست مشهور آگاه شده است، شدیدا به این موضوع واکنش نشان داد چراکه ورزشکار مذکور مورد انتقاد رئیس جمهور آمریکاست و اصلا از او خوشش نمی‌آید.

بنا به گفته سخنگوی ملانیا این بسکتبالیست اقدامات قابل توجهی در حمایت از کودکان انجام داده و به همین دلیل در نظر همسر ترامپ از محبوبیت خاصی برخوردار است.
دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود "لبرون جیمز" را به شدت مورد انتقاد قرار داده و درباره مصاحبه‌ای که دان لمون از شبکه تلویزیونی CNN با این بسکتبالیست حرفه‌ای انجام داده نوشته است: احمق‌ترین شخصیت در تلویزیون یعنی دان لمون است، زیرا با مصاحبه‌اش باعث شد که "LeBron James" فردی باهوش به نظر برسد.

بد نیست بدانید که در این گفتگو درباره طرح خیریه‌ای که این ورزشکار برای کمک به پیشرفت دانش آموزان شهر اکرون محل سکونتش اجرا می‌کند، صحبت شده است؛ دانش آموزانی که به خاطر کمبود درآمد خانواده‌هایشان با مشکلات فراوانی مواجه هستند و همین موضوع مانع پیشرفت درسی‌شان شده است.
گفتنی است؛ ورزشکار نامبرده که ترامپ را عامل افزایش مشکلات سیاهپوستان و اقدامات نژاد پرستانه می‌داند تاکنون به حمله توئیتری او پاسخی نداده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...