تاریخ انتشار
جمعه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹
کد مطلب : ۴۴۸۲۰۹
کبنا گزارش می دهد

گلایه مندی شهروندان گچسارانی از خرابی سیستم خنک کننده بیمارستان شهید رجایی(+توضیحات سرپرست بیمارستان شهید رجایی)

۰
کبنا ؛طبق تماس های مکرر شهروندان گچسارانی با پایگاه خبری کبنا نیوز از خرابی سیستم خنک کننده بیمارستان شهید رجایی گچساران بشدت گلایه مند بودند.
بطوریکه خرابی سیستم خنک کننده بیمارستان شهید رجایی در هوای گرم این روزها، بیماران بستری در این بیمارستان را با مشکل روبرو و کلافه کرده است.
حبیب قلندری خبرنگار پایگاه خبری کبنا نیوز با حضور در بیمارستان شهید رجایی گچساران از سرپرست این بیمارستان علت نبود سیستم خنک کننده بیمارستان که منجر به کلافگی و نارضایتی بیماران و همراهان بیمار شده است را سوال کرد.
سید محمد علی جعفری سرپرست بیمارستان شهید رجایی در پاسخ این سوال ابتداء اظهار کرد.
ضمن عرض سلام و ادب احترام خدمت همشهریان گرانقدر و همچنین تشکرو قدردانی ویژه از پایگاه خبری کبنا نیوز که  مشکلات شهروندان گچسارانی را پیگیری و دنبال می کند.
از اینکه بخش های داخلی و جراحی بیمارستان چند روزی است فاقد سیستم خنک کننده می باشد و این امر باعث آزردگی خاطر بیماران و همراهان شده است،عذرخواهی می کنم.
سید محمد علی جعفری عنوان کرد:در خصوص این مشکل باید عنوان کنم بعلت فرسودگی سیستم خنک کننده بیمارستان شهید رجایی گچساران باعث شده است که چیلرهای آن توان خنک کردن بخش ها را نداشته باشند و آب خنک به فن کوئلها نرسد که هوای خنک در بخش داشته باشیم و تمام آب خنکی که ایجاد میشود به علت پوسیدگی و فرسوده بودن لوله ها به هدر می رفت و این امر باعث هزینه های زیادی برای بیمارستان در برداشت.
 بطوریکه هم اکنون بالغ بر500 میلیون تومان به اداره آب و فلضلاب گچساران بدهکار می باشیم.
لذا با توجه به موارد ذکر شده وهمچنین با توجه به تعهدی که نسبت به بیت المال و مردم داریم اجازه ندادیم ضرر و زیان چندین برابر شود(هدر رفت آب و عدم خنکی آب) و بر همین اساس اقدام به تعویض و بهسازی سیستم لوله کشی بخش های جراحی و داخلی نموده و این کاربا سرعت در حال انجام می باشد.
سید محمد علی جعفری خاطر نشان کرد: اگر چه چند روزی بیماران و همشهریان فهیم  گچسارانی مشکل گرما را تحمل می کنند، اما مطمئن باشند که سالها می توانند ازاین سیستم خنک کننده جدید استفاده کنند.
جعفری در پایان گفت: از صبر و حوصله و همیاری و همکاری چند روزه شهروندان گچسارانی تشکرو قدردانی می کنم .
 
نام شما

آدرس ايميل شما

United States
حالا نمیشد این کار رو در فصل زمستان انجام داد آقایان بدسلیقه
Iran, Islamic Republic of
سلام عرض ادب احترام .برادربعدازتاجگردون همه چی ول وابی؟
نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...