تاریخ انتشار
يکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵
کد مطلب : ۴۴۱۷۹۵
کبنا گزارش می دهد

به مناسبت هفته بسیج؛ نشست بصیرتی-سیاسی و روشنگری حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر لوداب برگزار شد+عکس

۰
کبنا ؛به مناسبت هفته بسیج و به همت حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر ،نشست بصیرتی تحت عنوان بسیج ، بصیرت ، دفاع و امنیت با حضور دانش آموز دختر در نماز خانه مدرسه دخترانه الزهرا بخش لوداب برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز از لوداب؛ به مناسب هفته بسیج ، حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر بخش لوداب نشستی بصیرتی و سیاسی و روشنگری  در نماز خانه مدرسه دخترانه الزهرا بخش لوداب برگزار کردند.
در این نشست که با حضور دانش آموزان دختر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر بخش لوداب برگزار شد.
سرهنگ پاسدار فیاض پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر بخش لوداب در این نشست به عنوان سخنران گفت؛ بسیجی یک تفکر است و هر کسی به اسلام و انقلاب و ارزش های الهی و تعالیم انبیاء عمل کند، بسیجی است.
فیاض پور با تشریح ویژگی های بسیج تصریح کرد: اقشار مختلف مردم باید در هر سنگری که هستند باید دارای بصیرت باشند، چرا که حفاظت از ارزش های اسلامی نیازمند داشتن بصیرت و آگاهی است.
فرمانده حوزه مالک اشتر  همچنین بسیج را مانند لوکوموتیو پیش برنده و پیش رونده است، تاکید کرد: بسیجی ابتدا باید خودش عمل کرده و سپس امربه معروف و نهی از منکر کند تا به الگویی برای جامعه تبدیل شود.
وی عنوان کرد: ملت ایران آگاه است و غاطبه مردم دارای تفکر و روحیه بسیجی هستند و باید این روحیه را حفظ و تقویت کنیم تا انقلاب اسلامی را با عزت و عظمت به سرمنزل مقصود برسانیم.
ایشان گفتند؛ امنیت و آسایش امروز ما مرهون ایثار و از خود گذشتگی جوانان پاک و غیرتمند ایران اسلامی از ابتدای نهضت حضرت امام تا کنون بوده است و باید قدر دان این رشادتها باشیم.
وی تبیین فرهنگ بسیجی در جامعه را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: این فرهنگ متعالی باید در بین اقشار مختلف به ویژه نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی بیش از پیش تبیین شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...