تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب : ۴۴۰۵۵۴
در شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت

معارفه 4 مدیر جدید کهگیلویه و بویراحمد (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد صبح روز (سه شنبه 4 آبان ماه 1400) به ریاست سید علی احمد‌زاده استاندار این استان برگزار شد.
به گزارش کبنا، در این نشست با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد، «سید جواد هاشمی» به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری منصوب و احد جمالی معاون پیشین بازنشسته شد.
 همچنین احسان عسکری به عنوان سرپرست معاونت حوزه اقتصادی منصوب و از خدمات سید حشمت‌الله صمیمی دوست تجلیل شد.
 گفتنی است همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد سید حشمت الله صمیمی‌دوست را به عنوان مشاور استاندار و مسئول پیگیری مصوبات سفر دولت سیزدهم به کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
 سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز طی حکمی عبدالعزیز تقی‌زاده را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمدمنصوب کرد.
تقی‌زاده مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در اولین اظهاراتش در شورای اداری، گفت: رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد مظلوم واقع شده‌اند.
تقی‌زاده در ادامه ضمن قدردانی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دلیل انتصاب خود به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری گفت: بار بسیاری از مشکلات استان کهگیلویه وبویراحمد بر دوش اصحاب رسانه و خبرنگاران است که گاها مظلوم واقع شده‌اند.
 وی گفت: باید جایگاه اصحاب رسانه نمود بیشتری پیدا کند که برنامه‌های فراوانی برای ارتقاء جایگاه آنها داریم تا به رسانه توجه بیشتری شود.
 تقی‌زاده بیان کرد: رهبری معظم و امام راحل و رئیس جمهور فرمایشات زیادی در خصوص اطلاع‌رسانی از کارها دارند آنجا که امام (ره) می‌فرمایند؛ کارها را به مردم بگوید که شیاطین فکر نکنند در کشور کاری نشده است.
 مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گفت: دست یاری به سوی همه همکارانم در رسانه‌ها می‌کشم و امیدواریم بتوانیم در کنار هم به استان خدمت کنیم و اقدامات انقلاب اسلامی را به خوبی به سمع و نظر مردم برسانیم.
به گزارش کبنا، همچنین سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی سید افضل حسینی‌ را رسماً به عنوان مدیرکل دفتر خود منصوب کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
رئیس دفتر یا مدیر کل
قادسیه
Iran, Islamic Republic of
همش سید! کودتا شده!!
Hungary
همیشه ناله و آه وفغان که چرادرجمهوریذاسلامی هر مدیر کن کار وخلافکاری که عزل میشود به پست بالاتری گماشته میشه
سید
Iran, Islamic Republic of
میبینم اجازه نمیدهند کسی به تخت جمشید برود چون پیشینه ایرانی ها باید محو شود
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...