تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹
کد مطلب : ۴۳۶۹۸۳
کبنا گزارش می‌دهد

بازدید فرماندار گچساران از بازار دستفروشان / تاکید مسئولان بر بهبود کسب و کار (+ تصاویر )

۱
کبنا ؛فرماندار شهرستان گچساران با همراهی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و شهردار شهر دوگنبدان از بازار دستفروشان این شهر بازدید کرد.
به گزارش کبنا، بازار دستفروشان شهر دوگنبدان پر رفت و آمدترین بخش بازار این شهر است که متأسفانه به دلیل نبود فضای مناسب فروشندگان در سختی امرار و معاش می‌کنند.
در بازدید امروز ( دوشنبه 28 تیرماه 1400) فرماندار شهرستان گچساران از بازار دستفروشان شهر دوگنبدان، برخی از فروشندگان خواستار توجه مسئولان به وضعیت کسب و کار خود شدند. فرماندار گچساران نیز در این بازدید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و از مسئولان خواست تا در خصوص بهبود وضعیت کسب و کار فروشندگان اقدامات لازم را داشته باشند.
علیرضا اتابک فرماندار گچساران همچنین با اشاره به مشکلات و خسارتی که به دلیل باد و باران برای کاسب‌کاران بازار دستفروشان پیش آمده بود، اظهار داشت: این بازدید به منظور بررسی همین مشکلات است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گچساران نیز در این بازدید تاکید کرد: یکی از وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت علاوه بر دفاع از حق و حقوق شهروندان، حمایت از تولید، فعالین اقتصادی و بهبود کسب و کار است که همواره سعی می‌کنیم این موضوع با جدیت دنبال شود.
به گزارش کبنا، روز گذشته به دلیل وزش شدید باد و بارش باران مشکلاتی برای دستفروش‌های این بازار پیش آمد که مسئولان به همین منظور بازار دستفروشان را مورد بازدید قرار دادند و با فعالان این بازار دیدار و گفت‌وگو کردند و مشکلات آنها مورد رسیدگی قرار گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

ایران قوی
Iran, Islamic Republic of
خیلی خوب بلده نمایش اجرا کنه دولت با نمایش اداره نمیشود
Iran, Islamic Republic of
حتما باید پول بزاره تو جیبت تا خوب باشه چکارکنه وقتی مشکلی واسه مردم پیش میاد سرکشی میکنه حتما یه فکری واسه ضرر اشونم میکنه واقعا متاسفم واستون
Iran, Islamic Republic of
واقعا ظفری ضعیف ترین شهردار تاریخ گچساران بوده است،
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...