تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲
کد مطلب : ۴۳۰۶۰۹
با حضور معاون وزیر ورزش؛

بهره برداری از 4 پروژه ورزشی در بویراحمد و دنا / روشنفکر: ساختن سالن و چمن کمکی به توسعه ورزش قهرمانی استان نمی‌کند!

۰
کبنا ؛نماینده مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح پروژه‌های ورزشی شهرستان بویراحمد با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: به میمنت نظام مقدس جمهوری اسلامی ۴ پروژه ورزشی با اعتبار هزینه شده ۳۷۵ میلیارد ریال در سه شهرستان سردسیری کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، روشنفکر عنوان کرد: سالن ورزشی و چمن مصنوعی روستای گنجه‌ای بزرگ، خانه جوان دنا و سالن ورزشی روستای دشت‌رز در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید.
روشنفکر با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد سرشار از استعدادهای ناب ورزشی است، ابراز کرد: دیدیم در برهه‌ای که از سوی مسئولان حمایتی صورت گرفت تیم فوتبال شهرداری یاسوج مدعی بزرگی در عرصه فوتبال کشور شد.
نماینده مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی افزود: باید حمایت‌ها از مناطق محروم بیشتر شود چرا که استعداد ورزشی در مناطق محروم نسبت به مناطق مرفه بیشتر نمود پیدا می‌کند.
روشنفکر یادآور شد: به دلیل نبود حامی مالی هیئت‌های ورزشی استان از سوی دولت بیشتر حمایت شوند زیرا در این استان ذوب آهن، فولاد مبارکه، کارخانه و واحد تولیدی بزرگ که توانایی اسپانسر بودن داشته باشد، ندارد.
وی ادامه داد: رشته‌های رزمی و کشتی در صورت سرمایه گذاری به دلیل فیزیک بدنی مناسب در این استان ظرفیتی عظیم دارد که مغلول مانده است.
روشنفکر بیان کرد: وزارت ورزش در صورتی که دلسوزی می‌کرد اجازه نمی‌داد ورزشگاه بزرگ و زیبای شهر یاسوج که اکنون ارزشی بیشراز 500 میلیارد تومان دارد چنین در خواب فرو رود، چرا وزارت ورزش به کمک استان نیامد تا تیم فوتبالی در یکی از رده‌های کشوری در این استان فعال شود و بیت المال این چنین معطل نماند.
وی گفت: ما هم قائل به این هستیم که وزارت ورزش نمی‌تواند تصدی گری کند اما چرا تسهیل گری نکرده و چنین سرمایه کشور راکد و ساکن مانده است.
عضو کمیسیون تلفیق خاطرنشان کرد: وزارت ورزش نباید هیئت‌های ورزشی این استان و استانی مثل مرکزی، سمنان، تهران و اصفهان را با ان همه اسپانسر و حامی مالی، یکسان ببیند.
روشنفکر تصریح کرد: وزارت ورزش برای کمک به رشد ورزش قهرمانی در این استان محروم می‌توانست مربیان طراز اول و با سواد را برای اموزش مربیان جوان به استان بیشتر اعزام کند، این حداقل کاری است که می‌تواند انجام دهد کارهایی شده اما بسیار کم و مقطعی بوده است.
وی تاکید کرد: ساختن سالن و چمن به تنهایی کمکی به توسعه ورزش به خصوص جنبه قهرمانی ان به استان ما نمی‌کند، تا هیئت‌ها حمایت نشوند و آموزش‌ها از مرکز در استان فراگیر نشود امیدها همچنان کمرنگ است.
آذر صفایی‌نیا معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین تلاش‌های نماینده بویراحمد، دنا و مارگون برای رفع کمبودها را ستودنی دانست و گفت: مسئولان کشوری بعد از حضور در استان از پیگیری‌های مهدی روشنفکر تقدیر می‌کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
استانی که دچار محرومیت تاریخی هست و همواره محروم‌نگه داشته شده است.
علی احمدی
United States
اقای دکتر روشنفکر بفکر تاسیس چند کمپ مجانی برای ترک اعتیاد باش ول کن سالن های بی ورزشکار رو چون ورزشکار زیاد موجود نمیباشد ولی معتاد زیاد داریم .بعدش هم یه سری به امور اب بزن ببین چه بلایی بر سر مردم میارن با این جریمه های وحشتناک خدا را شکر یاسوج رودخونه داره کاش این مدیران اب را میگذاشتید مسعول فروش نفت به خارجیا .کاملا دوست دارم و از طرفداراتم بفکر مردم بویراحمد و دنا باش دهدشتی ها و گچسارانی ها رو بفرست خونه خودشون
رحیم پور
Iran, Islamic Republic of
خداوکیل به دور از هرگونه منش و جهت سیاسی بخواهیم نگاه کنیم
دکتر روشنفکر هم باسواد هم پیگیر و هم دلسوز هستند
کاش اون موقع ها هم که وضع مالی کشور خوب بود یکی مثل تیشان نماینده مردم استانمان بود
ایران
France
می تونستین تیتر خبر رو خیلی بهتر از این انتخاب کنین
این عنوان برداشت اشتباه نگارنده بوده
قلم به مزد نباشیم
خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...