تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰
کد مطلب : ۴۲۶۷۴۱
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

موانع استفاده قشر ضعیف از پوشش بیمه همگانی برداشته شود

۰
کبنا ؛نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: موانع استفاده قشر ضعیف کهگیلویه و بویراحمد از پوشش بیمه همگانی برداشته شود.
به گزارش کبنا، آیت‌الله سید نصیر حسینی در دیدار با مدیرکل و جمعی از کارکنان بیمه سلامت با برشمردن نقش بیمه در جامعه گفت: بیمه در میان همه اقشار به خصوص قشر ضعیف جامعه دغدغه اساسی است چرا که وقتی از پوشش بیمه‌ای برخوردار نباشند مجبورند همه دارایی خود را خرج سلامتی کنند.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بیمه موجب آرامش خاطر افراد می‌شود، کار بیمه سلامت در طرح تحول سلامت ارزشمند بوده و تا حدودی فشارهای روحی و روانی که بر دوش بیماران بوده را برداشته است.
وی بیان کرد: اینکه افراد به مراکز درمانی مراجعه و هزینه‌های پایینی پرداخت کنند خود نوعی آرامش خاطر  است لذا شرایط به گونه‌ای باشد که افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند در بیمه همگانی مورد حمایت قرار گیرند، متولیان برای محقق شدن این امر مهم برنامه‌ریزی کنند تا تبدیل به فرهنگ شود.
امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قشری که باید مورد حمایت بیمه‌ همگانی قرار گیرند طبقه عشایری، کارگری و قشر ناتوان اما زحمت‌کش و مولد جامعه است که توصیه می‌کنم موانع پیش‌روی برای تحت پوشش قرار گرفتن این افراد برداشته شود.
آیت‌الله حسینی عنوان کرد: برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات بیشتر به این افراد زحمت‌کش صورت گیرد.
همچنین در این نشست کاظمی مدیرکل بیمه سلامت گفت:  کسانی که تحت پوشش و حمایت هیچ سازمان و اداره در موضوع بیمه نیستند سالانه باید ۳۴۴ هزار تومان پرداخت کنند که هزینه چندان زیادی به شمار نمی‌رود.
نام شما

آدرس ايميل شما

بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

با شروع ویروس کرونا مسائل متعددی گریبانگیر زندگی روزمره مردم شده، مشکلات اقتصادی و معیشتی ...
«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

بايا، شبکه فروش کالا و خدمات است، ده‌ها نمونه ديگر آن در کشور درحال فعاليت هستند. اين ...
فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

سال‌هاست کارکرد اصلی مجلس دخالت در برخی انتصابات مدیریتی است که این انتصابات برای نمایندگان ...