کبنانیوز؛ کبناخبر | نامه سرگشاده و تند ستار «هدایت‌خواه» به «احمدی‌نژاد»؛ از مردم عذرخواهی کن، غفلت کردی

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۸ | کد خبر : 243587 |
 •   
  نامه‌ /

  نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نامه سرگشاده‌ای به محمود احمدی‌نژاد نوشت.

  کبناخبر؛

  نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نامه سرگشاده‌ای به محمود احمدی‌نژاد نوشت.

  به گزارش کبنانیوز از یاسوج، ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نامه‌ای سرگشاده به محمود احمدی‌نژاد نوشت.

  در متن این نامه امده است: جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد؛ خبر تأسف‌بار حضور شما در ستاد انتخابات کشور و ثبت‌نام به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری مایه تعجب و تاسف فروان گردید لازم می‌دانم از باب تکلیف نکاتی را به شما یادآوری نمایم.

  ۱-حضور شما در ستاد انتخابات کشور پایان حضورتان در عرصه سیاسی بود و شما با این حضور در واقع مهر پایانی بر حیات سیاسی خود زدید و از این حیث جای تاسف بسیار است.

  ۲-توصیه مشفقانه مقام معظم رهبری مبنی بر عدم حضور در عرصۀ انتخابات از باب خیرخواهی و برای حفظ و تقویت موقعیت سیاسی شما در آینده بود که متاسفانه شما با نمک نشناسی و خود خواهی این مصلحت اندیشی حکیمانه را زیر پا گذاشتید.

  ۳-مردم و جوانانی که در دو دورۀ  ریاست جمهوری از شما حمایت کردند از این باب بود که شما را مطیع ولّی امر و گوش به فرمان او می‌دانستند و برای این بود که به ادّعای شما مبنی بر “سپر ولایت شدن” باور پیدا کرده بودند امّا امروز که فرمان ولی را پیروی نکردید در نظر این مردم و جوانان که خالصانه برای پیروزی شما زحمت کشیدند ………

  ۴-آقای احمدی نژاد!  عیّار ولایت مداری آنگاه تجلّی می‌یابد که بر سر دو راهی فرمان ولی و میل و خواست خویش میل و هوس خویش را زیر پا گذاشته و سر بر فرمان ولیّ بگذاریم  والّا در شرایطی که فرمان  ولی با میل و خواسته ما همراه باشد اطاعت از ولی هنری نیست و شما در آزمون ولایتمداری رفوزه شدید و نتوانستید بر میل وهوای نفس خویش غلبه پیدا کنید.

  سختی ولایتمداری همین جاست که باید از ولایت نفس و شیطان خارج شوی تا بتوانی به ساحت ولایت ولی الله داخل شوی و شما همچون بعضی از اسلافتان (رؤسای جمهور دوره‌های گذشته) قدرت روحی لازم برای خروج از ولایت نفس را نداشتید.

  ۵-شما دلسوزی و خیرخواهی بسیاری از دلسوزانی که  شما را از بعضی از اطرافیان ناصالحتان برحذر می‌داشتند نپذیرفتید و همین حلقۀ انحرافی که در ماجرای خانه نشینی یازده روزه به شما القا کرده بودند که سی و پنج میلیون طرفدار دارید که با خانه نشینی شما به خیابان‌ها می‌ریزند و بی‌اساسی آن روشن شد.امروز نیز با توجیهات ناموجهشان شما را به این وادی کشاندند.

  ۶-خود شما به خوبی می‌دانید توجیهات ناموجهی چون ارشادی یا مولوی بودن حکم ولی یا توصیه و نه فرمان و نهی صریح و یا اینکه توصیه ایشان برای جلوگیری از دو قطبی شدن بود وحالا که با ورود من سه قطبی می‌شود، فقط برای فرار از پاسخگویی و فریب مردم ولایتمدار است.

  و نیز به خوبی می‌دانید که ولایتمدار حقیقی آن هم در سطح رئیس‌جمهور در نظام اسلامی کسی است که اشارات ولیّ را نیامده بر سر چشم بگذارد نه اینکه تصریحات او را زیر پا نهد، مقصود رهبری معظم انقلاب از دو قطبی شدن، دو قطبی کاذب و فتنه آمیزی بود که برای تحقق آن برخی مدت‌ها طراحی کرده بودند والّا روشن است که در هر انتخاباتی که دو جریان اصلی با هم رقابت کنند دو قطبی شکل می‌گیرد.

  ضمن اینکه تنها دلیل آن نهی، دو قطبی شدن نبود بلکه مصالح دیگری نیز مد نظر بود که به آن اشارت فرمودند.

  ۷-شما علی‌رغم ادعای تیز هوشی و عُجبی که در این زمینه داشتید به جدّ غافل بودید که دشمنان شیطان صفت و کینه‌توز این نظام گاهی با ده واسطه برای نفوذ و انحراف افراد مؤثر برنامه‌ریزی و طراحی می‌کنند.

  متاسفانه شما از طراحی‌هایی که از طریق پاره‌ای از متملقانی که اطراف شما را پیله‌وار گرفته بودند غفلت کردید و شد آنچه نباید می‌شد.

  ۸-آنهایی که خود زمینه ساز ورود شما در این وادی شدند امروز از یکسو برای حضور شما سوت و کف می‌زنند و از سوی دیگر زبان شماتت و ملامت را بر روی مردم ولایتمداری که برای پیروزی شما در دو دوره زحمت فراوان کشیدند، باز کرده‌اند،که دیدید ما می‌گفتیم دروغگو و فریبکار و ولایت گریز و …است.

  در حالی که خودشان از کسانی چون خاتمی ، کروبی و موسوی و … حمایت کنند که با فتنه‌انگیزی در مقابل نظام و انقلاب و رهبری ایستادند بدون اینکه حتی یکبار از آنان ابراز برائت کنند و امروز ظاهراً ولایت مدار و با بصیرت شده‌اند ؟!!!

  آقای احمدی‌نژاد در طول تاریخ شیعه و به ویژه انقلاب اسلامی کم نبودند چهره‌هایی که به خاطر حبّ مقام، قدرت طلبی، حسادت، تکبر، دنیا طلبی و … در مقابل ولی زمان ایستادند و البته از گردونه انقلاب اسلامی خارج شدند همین تجربه تاریخی نشان می‌دهد که هر کس از حبل ولایت دست برداشت مانند پر کاهی ، سبک و بی‌وزن دستخوش وزش بادهایی می‌شود که او را به هر سوی می‌کشانند رفتارهای سبک سرانه  چند ماه اخیر نشان از این گسست داشت به خدا پناه می‌بریم از عاقبت سوء.

  ۹-آخرین نکته توصیه‌ای خیرخواهانه به شماست اگر می‌خواهید حیات سیاسی خویش را حفظ کنید قبل از اظهار نظر شورای محترم نگهبان انصراف خود را اعلام و از ملّت ولایت‌مدار ایران و رهبر بزرگوار و دلسوز و مظلوم عذرخواهی و از محضر پروردگار استغفار کنید تا شاید دوباره امکان بازگشت و حضور شما در عرصه سیاسی فراهم آید والا بدانید برای همیشه در نظر ملت ایران مطرود و منفور خواهید بود.

  والسلام علی من اتّبع الهدی

  ستار هدایت‌خواه

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۴۷ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  سامان
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۵:۴۱
  1

  خخخخخخخخخخ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۱:۲۰
  2

  جناب هدایتخواه کسی که باید عذرخواهی کنه شما هستین که ۸سال با دفاع صرفا سیاسی و برای رسیدن به مطامع دنیوی از ایشون دفاع کردین

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 15

  علی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۴:۲۴
  3

  چه احمدی نژاد تایید بشود چه نشود باز ما طرفدارش هستیم.
  ولی آقای هدایتخواه شما// از ما انتظار حمایت نداشته باشید.
  اتفاقا خیلی خوشحالیم که شما از احمدی نژاد اعلام برایت کردید چون اصلا یکی از دلایل اینکه احمدی نژاد پیش عده ای محبوب نبود همین حمایت امثال شماها بود.
  احمدی نژاد عزیز تر شده است این را بفهمید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 18

  دنا
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۹:۴۶
  4

  درود برمردبزرگ تاریخ کهگیلویه وبویراحمد ،پایدارباشید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 28

  سربدار
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۶:۱۷
  5

  فرین به ستار هدایت خواه مرد تمام قد ولایت مدار .آفرین

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 23

  گچساران فرهنگی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۸:۰۰
  6

  احسنت حقا نشان دادی فرد با بصیرتی هستید جناب دکتر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 26

  رستمی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۰:۳۸
  7

  جناب آقای هدایت خواه – یادتان باشد که شما از کسانی بودید که به آقای احمدی نژاد اقتدا می کردید وازگروه سیاسی ایشان بودید. پس دست پیش نگیرید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 10

  محمد
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۵:۳۳
  8

  دوردبر استاد با بصیرت وولایت مدار جناب دکتر هدایتخواه که به موقع این نامه سراسر درس وهشدار را نه تنها به اقای احمدی نژاد نوشتند بلکه به کلیه معاندین ومخالفین ولایت که امید به هدایت دارند نوشتند والعاقبه للتقوی .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 21

  عمو
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۸:۴۵
  9

  جناب هدایت خواه عزیز شما که در بند اول گفتین حیات سیاسی ایشان پایان یافته و باز در بند آخر فرمودین انصراف بده تا حیات سیاسی شما پایان نشه؟؟؟؟!!! نکنه بعد اینکه شما چرا تا همین دیروز میگفتین احمدی نژاد همان شهید رجایی است و امروز میگین شده سران فتنه مثل موسوی و کروبی و…؟؟نکته بعد مگه قرار نبود نامه ها و کارهای احمدی نژاد در مدارس تدریس کنین تا الگو بشه؟؟و هزاران نکته دیگه…..ولی در یک کلام خلاصه بگم: احمدی نژاد برای شما اصول گرایان الان به قول معروف شده ((….سربالا))حفظش کنین خودتون خفه میشین،بندازینش بیرون برمیگرده به صورت خودتون….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 9

  بويراحمد شجاع
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۵:۵۲
  10

  / اسمی از خاتمی ببرید.
  به نظر من شما اصلا آقای خاتمی را بر زبان نیارید.
  بروید همان بقول خودتان کار فرهنگیتان را انجام دهید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 14

  بويراحمد شجاع
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۷:۵۶
  11

  امیدوارم که یک روز مثل احمدی نژاد شما /
  خاتمی در قلب مردم است و با این حرفها لکه دار نمیشود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 13

  سید
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۰:۱۱
  12

  درود بر انسان با بصیرت همین کافی است که دوستان شما اطلاع یافتند که مرید واقعی رهبری هستید ومخالفین شما ازشما بابت غلط کاری بعضی ها مجبور به پاسخ نیستید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دنا
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۴:۲۲
  13

  شما کی هستید برا احمدی نژاد تعیین تکلیف کنید احمدی نژاد ازنظرشما ها بده چون دردایره چپ وراست نیست درودبراحمدی نژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یاسوح
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۶:۱۰
  14

  درود براحمدی نژاد مردمی ما میخواهیم اورا با این نامه ها بیانه ها چیزی از علاقه مردم به احمدی نژاد کم نمی شود پس گر اگر طبیب بودی درد خود دوا بکردی زنده باد احمدی نژاد مرد دوران

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خودم
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۴:۱۳
  15

  کسی که بعد از رای نیاوردن توی انتخابات مجلس از همه روشها استفاده میکنه حتی تخریب مردم توقعی بیش از این ازش نمیشه داشت.
  حزب باد علی برکت الله

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دوگنبدانی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۸:۳۲
  16

  خدا آدم دروغگوه روبی آبرو کنه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوگنبدانی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۲:۰۵
  17

  با سلام و خسته نباشید
  گاهی ما آدم ها تاریخ رو خوب فراموش میکنیم و آنگاه که آقای احمدی نژاد را بت کردنند یادشان رفت…آنگاه که سال های اخیر دولتش بود چنان فساد بیداد می کرد که گویی او در این خاک زندگی نمی کند و ما از مریخ آمده ایم..سیاست لااقل قواعد خودشو داره ، مضحک و خنده دار این جماعت سریع پوست اندازی می کنند و خود را برائت می کنند از آنچه انجام دادنند…البته یادم نبود هیچ دیدگاه دنیوی اینان را محاکمه نمی کند ، چون ما مردم متهم هستیم به آنچه نباید انتخاب می کردیم و باید فیلتر های مد نظر رو انتخاب کنیم…چو ایران نباشد تن من مباد ،به امید ایرانی آباد و سربلند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمدی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۷:۲۶
  18

  خیلی لذت بردم احسنت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضا
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۴:۱۵
  19

  من اگه جای هدایتخواه بودم اظهار نظر نمیکردم الا تشویق به حضور حداکثری و وحدت کلمه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  هوش
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۲:۳۴
  20

  جناب اقای ستار هدایت خواه به خود شما یادآوری میکنم که در همین دوره نمایندگی مجلس دکتر محمدرضا نیکبخت را آوردی بعد خودت ثبت نام کردی پس از دکتر احمدی نژاد ایراد نگیر چون خود شما هم این ایراد را داری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مختار ولایت
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۸:۱۷
  21

  در جواب گچساران فرهنگی باید بگویم مثل جوک می مونه این گفته شما ،چون اگر بصیرت داشتند زود تر احمدی نژاد را می شناختند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  باوی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۹:۰۶
  22

  حتماومیدانید که احمدی نژاد پایگاه رای مردمی دار حمایت کردن ونکردن شما تاثیری روی رای ایشان ندارد اینه انتخابات نشون میدهد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  وجدان بیدار
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۶:۱۱
  23

  گپ گپو نزن امثال پایداری ها مرغشون فقط یه پا داره
  درود بر دکتر احمدی نژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۸:۲۳
  24

  خاتمی در قلب ملت است با این حرفها خراب نمیشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۸:۵۵
  25

  مگه ثبت نام کردن برای ریاست جمهوری گناهه؟ قانون این اجازه رو بهش داده. اشکال احمدی نژاد چیز دیگه ای بود که شما در اون زمان ازش دفاع هم میکردید. مشکل احمدی نژاد قانون گریزی بود و نداشتن نیت خیر در انجام کارها بود در حالی که شما تاکید داشتید او نیتش خیره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۳:۴۹
  26

  درود بر احمدی نژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  کارمند ک
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۴:۲۷
  27

  با سلام اقای احمدی نژاد در زمان انتخابات ۴۷۰۰ رای در روستای دارشاهی و خمینی اباد داشته و همه دست اندرکاران مقیم روستا فقط می گفتن برای ابروی دکتر این کار را می کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضا
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۱:۲۷
  28

  درود بر شما استاد عزیز.ما هر وقت میبینیم و میشنویم که نمایندگان فعلی استان عزت،تفکر،انقلابی بودن ،اجتماعی بودنو….را از بین بردن یاد شما می افتیم و تهه دلمان قرص میشود حتی اسم شما لرزه بر اندام دشمنتان می اندازه این رو مطمعا باشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  جنترمن
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۴:۰۱
  29

  چوب خدا صدا نداره / حق میرحسین موسوی وکروبی که عمر خود را برای نظام اسلامی ومردم در طبق اخلاص گذاشتند چشم خیلی را کور خواهد کرد این همه..ی کار خداست من طرفدار رضایی بوده وهستم اما نمیشه پا روی حق گذاشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  همشهری
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۵:۵۸
  30

  آقای هدایتخواه سالها است که مطرود شده است بنابراین نامه نگاری براتون ارزشی ندارد مردم شما را رد صلاحیت نمودند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  دانشگاه ازد
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۴:۵۵
  31

  خخخخخ حالا کیا بی بصیرتند جیگر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  دانشگاه ازد
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۷:۰۱
  32

  شما سینه چاکان احمدی نژاد توبه کنید.بخاطر رفتار گذشته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۶:۱۴
  33

  هر ک میزنه برا خودش م میفهمم مردم بیچاره چ زجری میکشن😖

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  همکار
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۰۴:۲۱
  34

  بنازمت کامنت شماره ۹

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  انقلابی ولایتمدار
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۳:۴۴
  35

  فقط احمدی نژاد میتونه مقابل انحرافات اصول گرا و اصلاح طلب مقاومت کنه ، شما برای خود نظر دادین جناب هدایت خواه ،نظر مردم جدا از نظر شماست. چرا تابحال نامه به رئیس جمهور فعلی ننوشتید که این ه… نموده .شما فقط می تونید تفکر خ..کنید. اگه شما طبیب بودین سر خود دوا مینمودین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  جیگر!
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۵:۴۲
  36

  استاد هدایتخواه ! برادر خودت بخاظر حمایت بدون فکر از این آقا به اندازه دو دنیا بدهکاری و به اندازه دو دنیا باید عذرخواهی کنی… در دوران ۸ ساله احمدی نژاد هرکاری دپپ… دادی… .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  علی
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۲:۵۳
  37

  احمدی نژاد واقعا تمام شده چرا این آقا بزرگ میکنید چه تایید به چه نشه جز پشیمانی نتیجه ای نخواهد دید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  یاسوج
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۸:۱۶
  38

  درود بر استاد بزرگوار و با بصیرت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  لوداب
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۵:۱۵
  39

  درود بر استاد بزرگوار جناب هدایت خواه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  لوداب
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۵:۴۳
  40

  مرد بزرگ ولایت درود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری ب
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۴:۲۹
  41

  چرا نظرات را صادقانه تایید نمی نمایید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یوسف
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۶:۳۹
  42

  خداوند پشت و پناهت باشد اقای هدایتخواه درود خدا بر شما

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  نظری
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۳:۲۷
  43

  ملاک شناخت و حمایت حال فعلی افراد است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمود
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۹:۲۴
  44

  معلومه این نظرات در انتظار تایید همگی سانسور شده اند و اجازه انتشار داده نمیشه. ملت زرنگن داداش…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمود
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۳:۱۷
  45

  کامنت ۹ عزیز کلام پیغمبر گونه امام راحل جواب اول و آخر شماست:
  میزان حال فعلی افراد است…
  احد الناسی از نظام و انقلاب چک سفید امضا دریافت نکرده و نخواهد کرد.
  منفی سانسور.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضاایلانی زاده
  تاریخ : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۷:۴۲
  46

  احسنت. خیلی خوب بود. درود فراوان برشما باد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضاایلانی زاده
  تاریخ : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۹:۱۰
  47

  احسنت . درود فراوان برشما باد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷