تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵
کد مطلب : ۴۳۱۴۶۳
در دیدار با شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد مطرح شد

حرف‌های درد آور سرمربی تیم ورزش رزمی دختران کهگیلویه و بویراحمد / قهرمان آسیا پول رفت و آمدش را ندارد / وقتی ورزشکاران در ادارات دولتی پاسکاری می‌شوند ( + فیلم )

۴
۱
فایل مرتبط کبنا ؛سرمربی تیم ورزشی رزمی دختران استان کهگیلویه و بویراحمد سفره دلش را با حضور فرماندار بویراحمد گشود و گفت: مدال آور طلای آسیای استان کهگیلویه و بویراحمد هزینه رفت و آمدش را ندارد.
   
  فیلم ) قهرمان آسیا پول رفت و آمدش را ندارد

به گزارش کبنا از یاسوج، شاهرخ کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ظهر امروز ( یکشنبه 10 اسفند ماه 99 ) با مربی و ورزشکاران رشته رزمی دیدار کرد، در این دیدار رویا الهی سرمربی رشته‌های رزمی صحبت کرد و ضمن خیرمقدم به مسئولان، گفت: متأسفانه ورزشکاران مدال آور ما در بین دستگاه‌های دولتی پاسکاری می‌شوند و کمترین حمایت‌ها از آنها صورت می‌گیرد. و این یک معضل سیستم اداری است.
الهی در ادامه گفت: مدال آوران و قهرمان آسیا از استان کهگیلویه و بویراحمد است، و از شما این قول را می‌خواهیم، بگیریم که کمک خوبی به آنها شود.
مربی رشته‌های ورزشی رزمی در ادامه با قدردانی از علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: آقای علوی حقیقتاً در ورزش استان معجزه کرده است، ورزشکاران و مدال آوران ما با کمترین امکانات و تجهیزات در سطح ملی و بین المللی درخشیده‌اند و چندین سال سکوهای قهرمانی در اختیار آنها است و استان‌های بزرگ نتوانسته‌اند این سکوها را از ورزشکاران رزمی‌کار دختر ما بگیرند.
الهی در ادامه از فرماندار بویراحمد به دلیل حمایتش از ورزشکاران قدردانی کرد و گفت: مشکل ورزشکار ما تغذیه، کرایه رفت و آمد، لباس و سایر تجهیزات است. ورزشکار ما به دلیل سوء تغذیه روی تمرین ضعف می‌کند.

  

وی گفت: ورزشکار طلای آسیای استان کهگیلویه و بویراحمد پول رفت و آمدش را ندارد. و بنده خودم به دلیل اینکه روی تمرین حاضر شود، کرایه او را تقبل کرده‌ام.
این مربی تیم ورزشی رزمی‌ دختران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها اداره‌کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ورزشکاران مدال آور را تجلیل می‌کند و به نظر من همه مسئولان باید برای اینکه جوانان ما به سمت آسیب اجتماعی نروند، همه باید پای کار باشند. 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
احسنت بر این شیر زن..
حقا ک شیر پاک خورده ای!
بدون هیچ گونه ترس و محتاط کاری ب بیان مشکلات پرداخت..
درود بر شرفت..
ورزشکار
Iran, Islamic Republic of
سلام وقتی مدیر کل اداره ای علوی باشه و پول ها را به هیئت هایی که خودش دوس داره بده و نظارتی هم نباشه معلومه ورزشکار کرایه نداره ..حق ورزشکاران را مدیر ضعیفی .کسی که سابقه اش خوب نبود اوردن مدیر استان ما کردن ..
Iran, Islamic Republic of
البته بجای این قهرمانها، پیمانکاران مثل شیر در حال چاپیدن هستن
بعد یه عده میان فیلم پر میکنن که فرزندان شما سوختند
اگر راست می گویید به داد این ها برسید
کار شماها شده پرکردن جیب خودتان
جمشید پیرایش
Romania
سلام. از اقای صالحی چیزی ندیدیم، شهروندان شهر پاتاوه...
اقای صمیمی دوست ما شهر وندان شهر پاتاوه و حووووومه
هنوز منتظر میییییوه درجه یک شب عید هستیم.....
شایدهم میوه شب عید سال اینده رو گفتید، ما متوجه نشدیم..
نفت؛ مسئله ناتمام ما

نفت؛ مسئله ناتمام ما

دشمنان مصدق اصلاً طاقت آن را ندارند که از هنرهای او چیزی بشنوند و دوستانش هم مطلقاً تحمل ...
بازارِ داغ نامزدهاي انتخابات

بازارِ داغ نامزدهاي انتخابات

آخرین روز کاری سال 99 همراه با اتفاقات بسیاری بود؛ اما شاید مهم‌ترین یا عجیب‌ترین رویداد ...
مروری بر فجیع‌ترین قتل‌های سال؛ جنایت‌های جنون‌آمیز

مروری بر فجیع‌ترین قتل‌های سال؛ جنایت‌های جنون‌آمیز

در جنایت فجیعی مردی سه عضو خانواده‌ای را قربانی کرد تا بتواند سرقت کند. در این جنایت ...