تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۲
کد مطلب : ۴۲۷۶۳۵
کبنا گزارش می‌دهد

( فیلم ) خطر در کمین کارگران پتروشیمی گچساران

۴
فایل مرتبط کبنا ؛در حالی اخبار سیما به مکان و بازارهای شلوغ مناطق مختلف سرکشی کرده و هر یک را به نحوی از چالش‌های مهم این روزهای سلامت جامعه معرفی می‌کند، فیلم‌های ارسالی از کارگران پتروشیمی گچساران، جملگی این تصاویر را به چالش کشیده است.
به گزارش کبنا نیوز، فیلم ارسالی مربوط به امروز، جمعیت کارگرانی را به تصویر می‌کشد که کوچکترین پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده و جملگی اجبار را برای حضور و غیاب روزانه بصورت هر روزه دو بار مجبور به استفاده از سیستمی می‌شوند که عیناً و عملاً باید آن را لمس و از همه بدتر در اتاقکی ۹ متری با ازدحام جمعیت به ده‌ها نفر می‌رسد.
برخی کارگران صراحتاً عنوان می‌کنند یکی از کانون‌های نشست کرونا و عاملان انتشار کرونا مجموعه پتروشیمی گچساران است که می‌توان گفت مدیران کوچکترین نظارت و اهمیتی به این موضوع ندارند.
کارگرانی که از اکثر نقاط استان و استان‌ها به پتروشیمی بعد از مرخصی‌ها و تعطیلات از خانه، شهر گچساران و شهرهای اطراف به پتروشیمی می‌آیند، دور هم جمع می‌شوند، در محیط ناامن از حیث سلامت حضور یافته و در وضعیتی که امکان ناقل بودن آنان بسیار است بدون استریل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خانه، شهر و کانون جامعه باز می‌گردند.
در وضعیت حاد کنونی یا باید چنین مکان‌هایی در صورت مدیریت دیمی اینچنینی تعطیل شوند و یا با نظارت نهادهای مسئول و ذیصلاح هر چه سریعتر به تشویش و نابسامانی حاکم بر پتروشیمی‌ها پایان داده شود تا شاهد اتفاقات ناخوشایندی با بالا رفتن شمار مبتلایان و نتیجتاً قربانیان ویروس کوئید ۱۹ نباشیم.

-----------------------------------
گزارش از بیژن کاظمی‌کیان
نام شما

آدرس ايميل شما

جدال‌ بي‌فايده بر سر مذاكره

جدال‌ بي‌فايده بر سر مذاكره

با رفتن ترامپ و جايگزين شدن بايدن اين فرصت در اختيار ماست تا نتيجه سي ماه زحمت و رنج ...
واکنش حقوقدانان به اظهارات جلیلی درباره برجام

واکنش حقوقدانان به اظهارات جلیلی درباره برجام

مذاکره کننده سابق هسته ای در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد در یکی از این پیام های ...
رضا ضراب در خانه امن اف‌بی‌آی | مافیای کاسبان تحریم با شیپور هم شناسایی نمی‌شوند

رضا ضراب در خانه امن اف‌بی‌آی | مافیای کاسبان تحریم با شیپور هم شناسایی نمی‌شوند

غلامحسین دوانی معتقد است: در ایران با وجود تصویب قانون سوت‌زنی اما هنوز عدم اعتماد افراد ...
فایل های مرتبط