تاریخ انتشار
يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب : ۴۲۲۳۴۲

سخنگوی کمیسیون تحقیق: هیچکدام از اظهارنظرها درباره رد اعتبار نامه تاجگردون صحیح نیست

۱۱
۰
سخنگوی کمیسیون تحقیق: هیچکدام از اظهارنظرها درباره رد اعتبار نامه تاجگردون صحیح نیست
کبنا ؛حجت‌الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون تحقیق اعتبارنامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در واکنش به مصاحبه یکی از اعضای کمیسیون گفت: جلسه نهایی برای رای گیری پیرامون اعتبار نامه آقای تاجگردون روز سه‌شنبه برگزار می‌شود و هنوز هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.
وی افزود: اظهارنظرهای غیررسمی درباره اعتبارنامه نمایندگان اصلا درست نیست.

    

به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، عضو کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم گفت: بر اساس استعلامات محلی و میدانی که صورت گرفته است، تقریباً همه موارد مورد اعتراض تعدادی از نمایندگان مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون برای ما محرز شد.
 وی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: ما با بیش از ۶۰ نفر از افرادی که با آقای تاجگردون مرتبط بودند در محل حوزه انتخابیه، تهران، شیراز و فارس و گچساران از نزدیک گفتگو کرده و یا تلفنی و با شیوه‌های دیگر با آن‌ها صحبت کردیم.
وی افزود: براساس استعلامات و آخرین تحقیقات صورت گرفته و همچنین صحبت‌هایی که با اطرافیان آقای تاجگردون انجام شد به نتایج خوبی رسیدیم، البته خوب از این جهت که به واقعیت نزدیک‌تر شدیم و کمیسیون تحقیق به زودی یک اقدام انقلابی در خور شأن مجلس یازدهم انجام خواهد داد. یکی از مواردی که در تحقیقات میدانی انجام دادیم و همچنین طبق استعلامات صورت گرفته نسبت به سوءاستفاده از نام دکتری در کلیه فعالیت‌های منتخب گچساران بود. تحقیقات لازم در خصوص سوءاستفاده از مدرک دکتری به صورت تحقیقی در محل انجام شده و استعلامات محلی در این خصوص اخذ شده است.
عضو کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم ادامه داد: طبق استعلامات صورت گرفته، پوستر‌ها و بنر‌هایی که در محل ستاد آقای تاجگردون درج شده بود، همگی با عنوان دکتر نصب شده و در تبلیغ انتخاباتی خود نیز تیراندازی‌ها به صورت ممتد انجام شده است که متأسفانه ایشان در دفاع می‌گوید در تبلیغات همه کاندیدا‌ها این اتفاقات افتاده است و می‌افتد!
وی با اشاره به دیگر جزئیات استعلامات صورت گرفته درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون بیان کرد: همچنین طبق تحقیقات صورت گرفته مؤسسه‌ای که آقای تاجگردون از آنجا مدرک دکتری گرفته را پیدا نکردیم، حال شاید وجود داشته باشد، اما گشتیم و آن را ندیدیم و پیدا هم نکردیم!
نیک‌بین در ادامه تصریح کرد: متأسفانه آقای تاجگردون در دوره‌های گذشته با عنوان مدرک دکتری وارد عرصه انتخابات شده است و این سوءاستفاده از عنوان دکتری برای تبلیغات و ورود به مجلس است.
وی با اشاره به دیگر دلایل معترضان برای اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق استعلامات صورت گرفته که به صورت میدانی انجام شده است، وجود دخالت‌های بسیار زیاد سیستمی و همچنین دخالت در ادارات و نصب عوامل خود در دستگاه‌های مختلف هم در شیراز و هم در گچساران به شدت وجود داشته و در تهران هم این موارد از سوی او دیده شده است.
عضو کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: براساس استعلامات محلی و میدانی که صورت گرفته است، تقریباً همه موارد مورد اعتراض تعدادی از نمایندگان مجلس درباره اعتبارنامه تاج‌گردون برای ما محرز شده و قرار است در کمیسیون تحقیق، مستندات و همچنین این گزارشات و استعلامات میدانی و محلی ارائه شود و نهایتاً گزارش جامعی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی بر همین اساس اضافه کرد: طبق قانون، کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس ۱۵ روز مهلت دارد تا پرونده غلامرضا تاجگردون را بررسی کند و بر این اساس، در همه این مدت ۱۵ روز، غلامرضا تاج‌گردون باید مستندات و دفاعیات خود را به کمیسیون ارائه کند و در صورتی که اعتبارنامه او در کمیسیون رد و وارد صحن علنی مجلس شود، آقای تاجگردون به مدت ۳۰ دقیقه فرصت دارد تا از خود دفاع کند. همچنین منتقدین و معترضان نیز هرکدام ۱۵ دقیقه فرصت دارند تا ادله‌های رد خود برای اعتبارنامه این منتخب را بیان کنند.
نیک‌بین در ادامه تصریح کرد: تاجگردون تا روز گذشته مهلت داشت تا مستندات خود را به کمیسیون تحقیق و اعتبارنامه ارائه کند، اما تا اتمام ۱۵ روز قانونی می‌تواند مستندات خود را اضافه یا کم کند.
وی در ادامه سخنانش اعلام کرد که قرار بود امروز بعدازظهر جلسه بررسی مستندات ارائه شده درباره اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون برگزار شود، اما نمی‌دانم به چه دلایلی آن را به سه‌شنبه بعدازظهر موکول کرده‌اند. در جلسه روز سه‌شنبه قرار است مستندات ارائه شده بررسی شود و معترضین و شخص تاج‌گردون در این جلسه حضور نخواهند داشت.
وی در خاتمه سخنانش عنوان کرد: ما در جستجوی حقیقت هستیم و به دنبال رد نیستیم. بنده به شخصه اگر دومرتبه به گچساران، شیراز و دیگر نقاط برای تحقیق رفتم، به دنبال این هستم که خدای نکرده آبروی یک مؤمن ریخته نشود و از طرف دیگر یک نفوذی وارد مجلس نشود وگرنه هیچ خصومت شخصی با آقای تاجگردون نداریم، اما می‌خواهیم به وصیت امام (ره) عمل کنیم تا حق به حقیقت برسد و ما هم از آن دفاع می‌کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
امیدواریم برابری و انصاف و پاکی و شرافت برای همه نمایندگان وجودداشته باشد.و دین خود را به دنیا و مافیها و مایحتوی برای متاع زودگذر دنیا نفروشند.ای کاش ریا و فریب و عوام فریبی و درو غگویی از جامعه رخت بر می بست.ای کاش همه مسولان و مجریان و متولیان و حاکمین و منصوبان و اعوان و انصار همه به اخلاق انسانی پایبند بودند.
لر
Iran, Islamic Republic of
بخت پدرم مو الآن ۶۰سالمه هلا یاد نداروم و هیچ کاندیدی غیره از کسی که اسم دکتر دمش بو ره داره بوم هر کس ثبت نام که وش ایگفتن دکتر تازه تاجگردون دکتراشه داره ایسو گیر و همی یکی که اصلشه ایرین
Iran, Islamic Republic of
اول فارسی تایپ کردنه تمرین کن که ۲ کلمه فارسی ۱ کلمه لری نوشتیی بعد حمایت کن😂
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز اون بنده خدا منظورش رو رسوند...اگه برا رد کردن باشه ب هربهانه..و اگه برا تاییدکردن باشه به هر خاطر
بایدمنتظر بمونیم و ببینیم کدومش میچربه😕
اشتباه از کدوم نهاد یاشخص بوده...فصل الخطاب در این مورد خاص(البته خاصش کردن)چیست؟امیداوریم فقط مر قانون اجرا بشه...تمام
Iran, Islamic Republic of
همتباران عزیزم
قبول کنید تاج گردون نه برای استان شما بلکه برای زاگرس چشم چراغی بود که کور سوئی میدرخشید
ولی متاسفانه در منازعات سیاسی مورد غضب واقع گردید
چون آقایان یک روز که به مناطق زاگرس سفر میکنند ودر بهترین هتلها پذیرایی میشوند احساس میکند کل استان همین گونه است ولی نمیداند بعد از ۴۰ از سال از انقلاب آسفالت سیاه بد بو که آنها در قبل از انقلاب هم در همدان تهران و شمال امثال آقای توکلی دیده اند برای روستاهای زاگرس هنوز آرزو است که کوچه ها ان ها آسفالت شود یا تازه اب آشامیدنی سالم استفاده کنند آیا اگر تاج گردون را از مجلس اخراج کردید حاضر هستید هر هفته به مناطق حوزه انتخابیه ایشان سرکشی کنید و مشکلات روستاها را برآورده نماید ؟ بسم الله فردا گردن تاج گردون هم پیشکش شما
نمیخواهم از بی عدالتی تاج گردون در سفارش به اقوام دفاع کنم مگر اقوام درجه چند بقیه مسولین بیکار هستند؟
حالا که قرار است آقای توکلی نامه بنویسد وبه مجلس سفارش کند از فردا تا قبل از روز رای گیری اعتبار نامه تاج گردون بقیه افرادی که در مظان اتهام
هستند شروع کند تا عدالت مفهوم پیدا کند
آقای زاکانی نام شما در اذهان زاگرس مطمئن باشید به نام عدالت عجین نخواهد شد؟
چون بدترین بی عدالتی در این است که بعد از چهل سال چشم انتظار اب آشامیدنی سالم هستیم
ولی در قم و اصفهان شمال کشور مسابقه فرستادن فرزندان خود به بهترین دانشگاه خارج از کشور است
ارزش افزوده ۵۰۰ متر یکی از خیابانهای که شما زندگی میکند به اندازه کل حوزه انتخابیه تاج گردون است
تاج گردون را حذف نکنید چون تاریخ معلم انسانهاست
بختیاری چهارمحال وبختیاری
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
همه درپیشگاه قانون مساویند
ناشنای
Turkey
تاجگردون در قلب ماست ،لا این برخوردی که باهاش شده عشق ما و حساسیت ما نسبت به ایشون چند برابر شده،انگار هر کی رو شما باهاش مخالفت میکنید تو قلب ما بیشتر جا میشه،
فکر نکنید اونایی که تو استان مخالفش هستن انسان های دست پاک و مومنی هستن،
ناشناس
Turkey
حقیقت این است که این مجلس تعطیل شود
مگه نماینده چند در صد مردم ایران هستین
Iran, Islamic Republic of
یعنی واقعابااین همه که همه میدونن چجوریه احتمال داره تاییدبشه وااای برماکه چنین مجلسی داریم
Iran, Islamic Republic of
خودتون مسخره کردین چطورآدمی بااین همه ف هنوزمیگین مشخص نیست ردبشه یانه مگه میشه
داریوش دانایی
Iran, Islamic Republic of
سلام اقای دکتر تاج گردون فراتراز مجلس یازدهم هس الان ببین وقتی ریس کمیسیون برنامه وبوجه که تخصصی ترین کمیسیون هستش الان اقای حاج بابایی با فارغ التحصیلی الهیات شده ریس میشه بوجه الهیاتی سالی که نکوست از بهارش پیداست
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...
فایل های مرتبط