تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۹
کد مطلب : ۴۶۸۸۹۴

۲۳ نقطه در کهگیلویه و بویراحمد برای انجام ورزش های همگانی پیش بینی شد

۰
۲۳ نقطه در کهگیلویه و بویراحمد برای انجام ورزش های همگانی پیش بینی شد
کبنا ؛
معاون توسعه امور ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۳ نقطه در شهرهای مختلف استان برای انجام ورزش های همگانی شامل نرمش و پیاده روی پیش بینی شده است.
به گزارش کبنا نیوز، بهمن خوبی افزود: برای عملیاتی شدن ورزش های همگانی در قالب آیین گذر ورزش با مشارکت شهرداری ها این مسیرها مشخص شده تا بستر ورزش های همگانی در شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد فراهم شود.
وی بیان کرد: بولوار بویراحمد، اداره کل شرکت پخش فراورده های نفتی،بولوار عدل،پارک مهرورزی شهر یاسوج از جمله مناطقی است که برای انجام ورزش های همگانی در شهر یاسوج تعیین شده است.
معاون توسعه امور ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین انجام این ورزش ها در محل فلکه امام خمینی (ره)،ورزشگاه تختی، پارک دوستی،باغ فردوس و منازل مسکن مهر پیش بینی شده است.
خوبی تصریح کرد:براساس برنامه ریزی صورت گرفته اداره ورزش و جوانان،تپه نورالشهدا،گلزار شهدا و میدان مرکزی شهرلنده برای انجام ورزش های همگانی در شهر لنده در نظر گرفته شده است.
وی ابراز کرد:میدان های ورودی شهر،معلم، ولی عصر و ورزشگاه تختی در شهرستان باشت و در چرام از اداره ورزش و جوانان و فرماندار این شهرستان به عنوان نقاط شروع ورزش های همگانی تعیین شده است.
وی تاکید کرد:برنامه های ورزش همگانی همچنین از فلکه الله در چهار مسیرشهر سی سخت،در شهر دهدشت نیز پارک های جنگلی،استادیوم آزادی ۲ مسیر و میدان مرکزی برای پذیرایی از دوستداران ورزش های همگانی مشخص شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا اسرائیل از حماس وحشت دارد؟

چرا اسرائیل از حماس وحشت دارد؟

نیرو‌های حماس در قالب گروه‌های مختلف و بعضا به صورت مستقل وارد میدان عملیات علیه اسرائیل ...
مدرسه‌داری برای مدیرسازی؟

مدرسه‌داری برای مدیرسازی؟

مدارس نزدیک به چهره‌های حاکمیتی از محل‌هایی هستند که مسوولان‌شان امید دارند نسل‌های بعدی ...
سیاه‌ و سفید آمار اشتغال

سیاه‌ و سفید آمار اشتغال

 مرکز آمار ایران در جدیدترین گزارش اعلام کرد نرخ بیکاری به رقم ۷.۹درصد رسیده است. بررسی ...
1