تاریخ انتشار
جمعه ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۴۵۸۸۷۵
یادداشت ارسالی؛

جناب سیدناصر؛ سه عذرخواهی بدهکارید و روزه سکوت تا پایان دوره نمایندگیتان در حوزه سلامت!

۱۶
۴
جناب سیدناصر؛ سه عذرخواهی بدهکارید و روزه سکوت تا پایان دوره نمایندگیتان در حوزه سلامت!
کبنا ؛یادداشت ارسالی: در ابتدا به احترام پایی که جاماند بلند می‌شویم و تعظیم می‌کنیم چون هر گاه نامش را تا قبل از نمایندگی شنیدم صبر و مقاومت برایم یادآوری می‌شد. مقاومتی که بر روی اصول و ارزش‌های یک انقلاب نو پا و مقدس بود. ارزش‌هایی، همچون عدالت و مبارزه با رانت و فساد! اما امروز بعد از گذشت چند روز از یک انتصاب و مشخص شدن قسمتی از زوایای آن و بیانیه سر بسته محمد غلام نژاد که بر شایعات یک ماه اخیر دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر فشار برای بگارگیری لیست‌هایی از طرف لیدر‌های همسو از طوایف مختلف، بر شایعات صحه گذاشت شد.
مراجعه به یک سخنرانی در جمع پرستاران گچسارانی! واصرار نویسنده بر دیدن و بازخوانی اتفاقات آن دارد. «انتقاد شدید سید ناصر حسینی‌پور از یزدان‌پناه» اما جناب سید شما سه عذرخواهی بدهکارید و سپس روزه سکوت تا پایان دوره نمایندگیتان در حوزه سلامت! عذر اول به محضر مردم، عذر دوم از دکتر یزدانپناه و عذر سوم از دکتر غلام نژاد!!!! چرا همانگونه که خود اذعان داشته‌اید که من تخصص در حوزه سلامت ندارم و اصرار بر شفافیت و نهی قبیله گرایی و شایسته سالاری و انقلابی‌گری را شعار دادید همه را نقص و اتفاقاً بر عکس عمل نمودید و این پذیرفتنی نیست آن هم از شما! از خودتان سؤال می‌کنیم که ایراد از کجا بود از بی عدالتی، از فساد و رانت و یا قبیله گرایی!!! حتماً نه فقط شما، بلکه حتی مخالفان قبول دارند که قانون و عدالت بر دانشگاه حاکم بود و خواسته‌ها، خواسته‌های فراقانونی با ابزار بی عدالتی جهت تحمیل نیرو به سیستم کاملاً تخصصی سلامت بود و تا تصمیم گیر شما‌ها باشید باید بیشتر به فکر هشت خطه کردن جاد‌های استان به سمت شیراز، برای تسهیل در امر رفت آمد مردم برای درمان بود و نه امید به ظرفیت‌های استان، سید عزیز! عملکرد غلام نژاد را به تاریخ و اهلش می‌سپاریم اما هر چه گذشت ورود اشتباه شما به مقوله سلامت، و اشتباه بزرگتر دخالت در آن است و دیگر وقتی برایتان نمانده است و صورتتان را با سیلی سرخ نگه دارید تا به وقتش! شما به هیچکس نباختید جز به خودتان! اما سخنی هم با مرد خوشنام حوزه سلامت دکتر جاودان سیرت، خوب فکر کن و بدان مردم از شما خاطره‌ها دارند و شما سلامت هم ولایتی‌هایت را قربانی منافع دیگران مکن و بدان راهی تا پایان خط نمانده و دیگر این مجلس و این نمایندگان روی دخالت در سلامت مردم این استان را ندارند و اگر باز هم حریص باشند دیگر وزیر و مردم از آن‌ها نمی‌پذیرند. چون محصول آن‌ها ۳ رئیس دانشگاه در یک سال بود که امضایشان تعریف نشده رفتند! کبوتر خوش شناسی در سال آخر مجلس بر دوشت نشسته و مواظب باش آن را ر‌ها نکنی و با او به خط پایان برسی و بدان مجلس بعدی همراه تو خواهد بود اگر سربلند بیرون آیی و اگر راهت در مسیر پر پیچ و خم آنان! بدان با این مجلس نیز پرونده‌ات بسته خواهد شد چون این جماعت به انتخاب خود و برادر خود رحم نکردند شما که حسابتان از پیش مشخص! در پایان خطاب به سید ناصر! برادر باز جاماندی اما این بار نه تکه‌ای از جسم شما، بلکه تفکری که بر گرفته از شعار‌های انقلاب بود جا ماند؛ و این دومی مهمتر از اولی بود چون آنچه از حسین (ع) سال‌ها مانده تفکر اوست نه جسمش!!!!
نام شما

آدرس ايميل شما

کارمند شبکه بهداشت
Iran, Islamic Republic of
احسنت !
ضعف عملکرد نماینده باعث شد تا در گچساران شاهد ضعیف ترین افراد در مسند شبکه و مرکز بهداشت باشیم ! علی رغم مشکلات عدیده و موارد که در این اداره موجود هست اما باز هم این برادر نماینده ( سید قدرت ) بود که در دانشگاه حاضر و اصرار بر ماندن جناب پاکدل با مدرک لیسانس در راس مرکز بهداشت شد!
با وجودی که سر پرست ۳ بار در هیات رسیدگی به تخلفات اداری محکوم شده اما ایشان بعنوان منتخب نماینده در راس شبکه قرار میگیرد! یک متخلف !!!! در دولت فساد ستیز !!!!!
باید به حال و روز نماینده و حامیان وی و بلائی که بر سر سلامت این خطه آورده اند ، گریست !!!!
کبنا مرد باش و منتشر کنید!!!
ملاحظه جذب همسر آقای قلندری در پایگاه شهید باهنر رو نکنید!!!!
Iran, Islamic Republic of
کاملا موافقم
کبنا جان احسنت برشما که ملاحظه هیچ شخصی رو نمی کنید !!!
تخلفات این سرپرست هم کاملا درسته و ایشون تا حالا ۳ بار در تخلفات اداری محکوم شدن !
متاسفم برای انتخاب چنین اشخاصی در شبکه و مرکز بهداشت !!
لبنان
Iran, Islamic Republic of
دخالت سیدناصر در انتصاب غلام نژاد رو که جشن گرفتید و برای سیدناصر همین شماها به به چه چه فرستادید چی میشی که الان عزل مدیر نالایقتان رو دخالت در امور سلامت نام میگذارید؟! انتصابش براتون دخالت نیست اما عزلش براتون دخالت در اموراته؟ عجب تفکری دارید شما دانشمند باهوش..
حالا هر چی دوست دارید براش مرثیه بخونید که قبای دانشگاه به تن غلام نژاد خیلی بزرگ بود ایشان یه درمونگاه رو نمیتونه اداره کنه و رفت و تاریخ پیوست چه شما آب رو گل آلود کنید چه نکنید رفت تمام شد.
درود بر سید ناصر بزرگ
Iran, Islamic Republic of
سید عزیز متاسفانه شما از یک جوان جهت مشاوره د حوزه سلامت استفاده کردید که بهتر از هرکس دیگر ادعاهای پرزرق و برق و پ طمطراق این قوم را می شناسید اولا حوزه سلامت شوخی بردار نبوده و نیست خدا وکیلی خیلی خوب خصلت و خصوصیات این فرد را هم میدانستی و مشاور باید کسی باشد که خودش منفعت طلب و زیاده خواه نباشد باید توان تشخیص بدون احساسات سیاسی و خانوادگی و منفعت طلبی داشته باشد/دوما خود را در مسیر و مسیل سیلاب شورای طوایف قراردادی بدون کوچکترین توجه به مضرات نظرات تحمیلی شورای طوایف برای خود و جامعه
بویراحمد گرمسیر
Iran, Islamic Republic of
فک کنم سی ناصر این دوره محترمانه شرکت نکنه و شجاعانه از مردم حوزه اش در جهت ضعف و قصورش معذرت خواهی کنه و به گردن شرایط سخت کشور بیندازه بسیار آبرومندانه تر از نامزدی مجدد ایشان است و قطعا آثار مثبتی داره برا خانواده محترم حسینی مخصوصا جناب سید قدرت حسینی که نماینده ای شجاع بود و بسیار بسیار سرتر از سید ناصر ؛ دو پست نمایندگی گچساران - باشت و شهرداری یاسوج خالی بودنشان بسیار بهتر از وجود این دو بزرگوار در این منصب ها است.
حق گو
Iran, Islamic Republic of
با اسم بویراحمد گرمسیر نظر دادی؟!
ناصر نماینده باشت و باوی هستش مهندس
اصولگرا
Romania
/حال خودش کلا ازقافله قول وقرارهایش تاابدجامونده دیگه تاابدنمایندگی رودرخواب هم نمیبینی تامیتوانی درمجلس عکس بگیر
Iran, Islamic Republic of
دقیقا
باوی
Iran, Islamic Republic of
این یاداشت نهایت بی انصافی را دارد اطرافیان تاجگردون در بنوشکه مرتبا جلسه میگیرند و تمام نیروهای شبکه گچساران و استان و دانشگاه را تعیین و جایگزین میکنند شر و مشکلاتش را سید ناصر بپذیرد
Iran, Islamic Republic of
باسلام واحترام
بااومدن تو سیاست محبوبیتی که داشت از بین رفت ایشون فقط یک راوی خوب بودند
کته
Iran, Islamic Republic of
همه این تغییرات توسط قدرت الله حسینی و خانواده اش انجام میشود.تعویض رضایی در بهداشت گچساران.تعویض دیلمی در بهزیستی.تعویض زمانپور در برق.تعویض غلامنژاد در دانشگاه و.. در بررسی صندوقهای آرا طوایف باوی هر دور کاندیداتوری قدرت و ناصر حسینی از یک طایفه خاص باوی فقط20% آن طایفه با این دو نامزد بودند.حالا غلامنژاد برداشته شد که مدیر کل اداره کار کرامند بشه.بررسی اجمالی به مدیران و مسولین استان و گچساران و باشت نشان میدهد که تام الاختیار ناصر حسینی.بهداشت گچساران.بیمارستان رجایی.بیمارستان نرجسی.بیمارستان بی بی حکیمه.کلینیک والفجر.منابع طبیعی گچساران .بهداشت باشت و بیمارستان باشت.شهردار باشت .آموزش پرورش باشت.اکثر مدیران مدارس باشت و گچساران و ...همه هم از همین طایفه اند
قدرت الله حسینی خیلی از خواسته هایش که در راستای منافع خود وخانواده بو//توسط غلام نژاد انجام شد فقط تنها خواسته اش اسرار به انتصاب یکی از افراد همین طایفه در دانشگاه محقق نشد و همین باعث شد که جاودان سیرت که از دوستان و منسوبین قدرت الله حسینی است جایگزین غلامنژاد شود.
اتفاقا بعد از تعویض غلامنژادبلافاصله اولین بنر تبریک به جاودان سیرت در باشت توسط یکی از پرسنل شبکه بهداشت باشت که از همین طایفه میباشد بر دیوار بهداشت و درمان باشت نسب گردید
Iran, Islamic Republic of
اصرار
نصب درسته
غلط املایی معنی کلمه را کامل تغییر میده
Iran, Islamic Republic of
هرکه را بهر کاری ساختند
Iran, Islamic Republic of
سید ناصرنشان داد آنطور که روایت میکند در عمل اجرا نمیکند ...
Iran, Islamic Republic of
درود بر سید ناصر بزرگ
مدیر نالایق با عزل بشه این شجاعت سید ناصره که مدیرش ولو انتخاب او باشه اگر در مدیریت ناتوان باشه بدون اغماض اونو عزل میکنه.. درود سید شجاع
Iran, Islamic Republic of
شجاع که یک صفت است و یک هنر است نیست
چرا رابطه آمریکا و اسرائیل دیگر معنی ندارد؟

چرا رابطه آمریکا و اسرائیل دیگر معنی ندارد؟

اگر اسرائیل و حامیان‌اش می‌خواهند که این کشور به دریافت کلان آمریکا ادامه دهد باید روایت ...
آینده کشور در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ چگونه خواهد بود؟

آینده کشور در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ چگونه خواهد بود؟

آینده قرن بعد نیست، آینده همین فردا است. اگر برای ۵ یا ۱۰ یا ۲۰ سال بعد هم آینده‌نگری ...
روایت مجلس از رکوردهای تاریخی ارز / راهکار کنترل دلار چیست؟

روایت مجلس از رکوردهای تاریخی ارز / راهکار کنترل دلار چیست؟

سیاستگذاری‌های ارزی که در خلال نوسانات نیمه دوم سال انجام شد، به تشدید نوسانات ارز منجر ...
1