تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵
کد مطلب : ۴۵۷۸۸۹
آیین نمادین استقبال از ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی برگزار شد

آغاز دهه فجر در گچساران (+ تصاویر )

۱
۱
آغاز دهه فجر در گچساران (+ تصاویر )
کبنا ؛امام جمعه گچساران گفت: دشمنان نظام و انقلاب با برنامه‌ریزی برای ایجاد اغتشاش دنبال جدایی بین مردم و نظام بودند که با هوشیاری و بصیرت مردم شکست خوردند.
به گزارش کبنا، حجت الاسلام سید‌امین الله حجازی روز چهارشنبه ( 12 بهمن ماه 1401) در آیین نمادین استقبال از ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی افزود: ۱۲ بهمن آغاز یک تاریخی است که انسان را از ذلت و عقب افتادگی نجات و تاریخ ظالم طاغوت را محو کرد.
وی بیان کرد: ملت ایران اسلامی با هوش و بصیرت خود در تمام دوران‌ها نقشه هاو فتنه دشمنان نظام و انقلاب را ختثی کرد.
حجازی ابراز کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی اوج، عزت، سربلندی و اقتدار ملت ایران و بیداری ملت‌های جهان است.امام جمعه گچساران تصریح کرد: دشمنان تمام تلاش خود را برای فریب نسل جوان کشورمان که در دوران ظلم طاغوت زیر ساخت‌های برق، جاده، بهداشت، را ندیده‌اند، انجام می‌دهند.
حجازی ادامه داد: ما وظیفه داریم تا دوران نادانی، فقر، ذلت طاغوت را با دوران اقتدار و آبرو و سربلندی کنونی کشورمان مقایسه کرده و جوانان را هوشیارتر کنیم.وی افزود: آموزش و پرورش و دانشگاه باید از عظمت انقلاب اسلامی برای نسل جوان گفته تا آن‌ها بیشتر با انقلاب آشنا شوند.
حجازی ابراز کرد: ملت ایران در بهمن ۵۷ با رهبری خردمندانه امام راحل به حکومت شاهنشاهی پایان داد که این روز تاریخی و پربرکت برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شده است.
وی با اشاره به فداکاری‌ها و ایثارگری‌های ملت ایران در دوران انقلاب گفت: انقلاب اسلامی مردمی‌ترین انقلاب در بین انقلاب‌های صورت گرفته در جهان است.
امام جمعه گچساران اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزنده‌ای در این استان بویژه شهرستان گچساران انجام شد.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام در تلاش هستند دهه فجر را از یاد مردم ببرند گفت: ملت ایران با پاسداشت دهه فجرو پیروزی انقلاب اسلامی مانع تحقق این اهداف شوم دشمنان خواهند شد.


صبح امروز به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، مراسم رژه موتوری و خودرویی با حمل و به احتزاز درآوردن پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران از محل میدان "شهید‌امیدبخش" گچساران تا گلزار مطهر شهدای این شهر برگزار شد.
این درحالی است که مردم ولایت مدار گچساران به استقبال این روز بزرگ رفته و چهل و چهارمین سالروز ورود تاریخی امام (ره)به وطن اسلامی و نخستین روز از دهه فجر را با شور و نشاط خاصی جشن گرفتند.


نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
بابا دست بر دارید
علی‌اف از دمیدن بر آتش تنش حداکثری با ایران چه می‌خواهد؟

علی‌اف از دمیدن بر آتش تنش حداکثری با ایران چه می‌خواهد؟

برخلاف رویکرد تعاملی و ایجابی تهران، جمهوری آذربایجان با افزایش ضریب رویکرد تقابلی، بر ...
ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

همزمان با شروع هفتمبن جلسه پرسش شورا از شهردار، مردی که پشت در ایستاده بود گفت: من باید ...
اثر یک دهه بر بازار دلار

اثر یک دهه بر بازار دلار

 برخی فعالان می‌گویند احتمالِ رفتن دلار به سوی کانال بالاتر وجود دارد ولی دشوار است که ...
1