تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۴۵۱۳۰۰
یکی از مربیان تیم ملی توضیح داد

ماجرای تلخ مرگ ملی پوش بوکس ایران / مربی تیم ملی: امانت مردم را نتوانستیم نگه داریم / با این اتفاق همه ما مردیم!

۰
ماجرای تلخ مرگ ملی پوش بوکس ایران / مربی تیم ملی: امانت مردم را نتوانستیم نگه داریم
کبنا ؛یکی از مربیان تیم ملی توضیحاتی در خصوص مرگ بوکسور جوان ارائه کرد.
به گزارش کبنا به نقل از همشهری آنلاین، اردوی تیم ملی بوکس جوانان حال و روز خوبی ندارد. اردوی تیم ملی تحت تأثیر مرگ محمدامین روستایی قرار گرفته و اعضای تیم شرایط سخت و عجیبی را تجربه می‌کنند. مرتضی سپهوند که از قهرمانان بنام تیم ملی بوکس است و به‌عنوان مربی تیم در اردو حضور دارد، حالا در شرایط عجیبی قرار گرفته است: «فشارم خیلی بالا رفته، اصلاً توان حرف زدن و راه رفتن را ندارم. نمی‌دانم چه بلایی سر ما آمد اما این را خوب می‌دانم که نتوانستیم از امانت مردم خوب نگه‌داری کنیم.» سپهوند حادثه‌ای که باعث مرگ محمدامین روستایی شد را هم اینگونه شرح می‌دهد: «تمرین تیم در روز تاسوعا بود که اصلاً حادثه‌ای رخ نداد.
تیم تمرین مرور فن داشت و اصلاً مشتزنی انجام نشد که ضربه‌ای به سر او وارد شود. البته کسی که وارد بوکس می‌شود خوب باید همه این موارد را در نظر بگیرد اما واقعاً مرگ این بوکسور ربطی به تمرین و وارد شدن ضربه نداشت. او تمرین مرور فن را انجام داد و بعد از تمرین به سرپرست تیم و آقا رضا سرمربی تیم گفته که حالش خوب نیست. ظاهراً آقا رضا مهدی‌پور هم گفته که آبی به سر و صورتش بزند شاید حالش بهتر شد اما وقتی محمد امین در حال بازگشت به نزد بچه‌ها بود دیدیم که تعادل ندارد و بلافاصله به اورژانس زنگ زدیم.»
سپهوند که شرایط خوبی هم برای حرف زدن نداشت، ادامه داد: «اورژانس زیر ۷ دقیقه رسید اما تا این مدت تقریباً هوشیاری‌اش را از دست داده بود. تا پیش ما رسید، روی رینگ دراز کشید که دو تا دستکش زیر سرش گذاشتیم و کفش‌هایش را در آوردیم اما از حال رفته بود. بلافاصه با اورژانس به بیمارستان اعزام شد اما بلافاصله کد ۹۹ اعلام شد و پزشکی که در بیمارستان بود اعلام کرد که روستایی دچار سکته مغزی شده اما باید منتظر اظهارنظر رسمی پزشک بمانیم ولی با اطمینان می‌گویم که ضربه‌ای به او در حین تمرین وارد نشد.»
قهرمان نامی بوکس ایران درباره آخرین وضعیت تیم گفت: «متأسفانه تیم شرایط خوبی ندارد. این بچه امانت بود و ما نتوانستیم خوب از این امانت نگهداری کنیم. تا به حال در دوران ورزشی خود چنین وضعیتی را ندیده بودم. وقتی خبر آمد که او فوت شده انگار دنیا سر ما خراب شد. همه ما با هم مردیم و نمی‌دانیم چه باید بکنیم.»
 
نام شما

آدرس ايميل شما

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: براندازی نه ممکن است نه مطلوب

سید محمد خاتمی: انکار وضع بدی که به نام زندگی بر مردم تحمیل می‌شود نارضایتی را از بین ...
راه تغییرات از کدام طرف است؟

راه تغییرات از کدام طرف است؟

اولین و شاید جدی‌ترین گام در مسیر انجام اصلاحات و تغییرات در جوامع مختلف، نیازمند پذیرش ...
روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آنچه که اکنون در سرزمین ما اتفاق می‌افتد، به سادگی می‌شد ...
1