تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵
کد مطلب : ۴۴۹۸۰۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت:

قطع شدن برق 32 اداره دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد

۰
قطع شدن برق 32 اداره دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ۳۲ دستگاه دولتی، شرکت خدمات رسان و بانک‌ها در هفت شهرستان این استان خبرداد.
به گزارش کبنا، جمال معتمدی زاده بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از نحوه مدیریت مصرف برق در برخی از ادارات دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه با وجود درخواست ها و اطلاع رسانی های گسترده مبنی بر همراهی ادارات دولتی، شرکت‌های خدمات رسان و بانک ها در راستای رعایت الگوی مصرف و کاهش مصرف انرژی، همچنان شاهد رعایت نکردن الگوی مصرف و افزایش مصرف برق در این نهادها هستیم.
وی با اشاره به برخی آمارهای افزایش مصرف ادارات در هفته گذشته، عنوان کرد: برقِ 9 اداره در شهرستان بویراحمد، هفت اداره در شهرستان کهگیلویه، هفت اداره در شهرستان گچساران، سه اداره در شهرستان دنا، سه اداره در شهرستان چُرام، 2 اداره در شهرستان باشت و یک اداره در شهرستان بهمئی به‌دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف اکنون قطع شده اند.
رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از فرمانداران شهرستان‌ها مُصرانه می‌خواهیم به ادارات زیرمجموعه خود بطور ویژه دستور دهند تا مُدیران ادارات دولتی در رعایت الگوی مصرف برق نهایت همکاری‌های لازم را با مجموعه وزارت نیرو در استان داشته باشند.
معتمدی زاده از قطع برق فرمانداری‌های کهگیلویه، دنا و بهمئی به‌دلیل رعایت نشدن الگوی مصرف برق در روز جاری خبر داد و افزود: متاسفانه ادارات ثبت احوال بعد از فرمانداری‌ها در سه شهرستان بویراحمد، کهگیلویه و گچساران هم در رعایت الگوی مصرف از خود کوتاهی نشان داده‌اند که برق این ادارات امروز قطع شده است.
وی ابراز کرد: ادارات آب و فاضلاب نیز در شهرستان‌های بویراحمد و چُرام امروز یازدهم تیرماه افزایش مصرف برق داشته‌اند که برق شان قطع شده و البته ادارات کمیته امداد هم در شهرستان‌های چُرام، باشت و کهگیلویه بدلیل همین افزایش مصرف قطع شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برق بانک صادرات در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران هم در همین راستا قطع شده است، یادآورشد: برق شهرداری شهرهای دهدشت ، چُرام و دوگنبدان نیز بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف قطع شد.
معتمدی زاده افزود: برقِ امورِ صنفی شهرستان های بویراحمد و گچساران هم اکنون قطع و البته برقِ ادارات بازرگانی در شهرستان‌های بویراحمد و کهگیلویه هم نیز امروز به دلیل افزایش مصرف برق قطع شده است.
وی از قطع برقِ ادارات میراث فرهنگی، محیط زیست، صمت، حمل و نقل و جهاد کشاورزی در شهرستان بویراحمد در روز جاری خبر داد و گفت: برقِ ادارات بُنیاد شهید در شهرستان کهگیلویه، بانک مسکن، امور آب و بیمه سلامت هم در شهرستان گچساران، امروز بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف قطع شده‌اند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برقِ ادارات شرکت گاز در شهرستان باشت و تامین اجتماعی در شهرستان دنا هم در این ارتباط قطع شده اند.
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...