تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب : ۴۴۹۶۴۷
با ارسال متنی انجام گرفت

نامه گلایه آمیز خانواده شهید «رسول عباسی» از بی مهری مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد

۱
۰
کبنا ؛خانواده شهید والامقام رسول عباسی با ارسال متنی گلایه شدید خود را از بی مهری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مادر شهید «عباسی» اعلام نموده و خواستار انتشار آن در پایگاه خبری کبنا نیوز شده است.
 به گزارش کبنا،
متن ارسالی خانواده شهید رسول عباسی به پایگاه خبری کبنا نیوز به شرح زیر است.
بنام خدا
«عظمت دریا مدیون قطره‌هاست و عظمت ایران مدیون قطره قطره خون شهدا و عظمت شهدا مدیون مادران شهیدپرور است. اگر مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را کمتر از شهادت نمی‌داند، مگر می‌شود یاد شهید را زنده نگه داشت ولی مادران شهدا را تکریم نکرد؟»
جناب آقای قلندری خبرنگار محترم سایت خبری کبنا نیوز
باسلام واحترام:
به استحضار می‌رساند در تاریخ چهارشنبه یکم خردادماه سال جاری مادر شهید رسول عباسی ساکن روستای شوش سفلی شهرستان باشت بعد از یک دوره ط‌ولانی بیماری قلبی که در پی فقدان فرزند برومند خود برای ایشان عارض گردیده بود جان به جان آفرین تسلیم کرد.
اما گلایه مندی خانواده شهید عباسی در این خصوص است که مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد و مسئولین بنیاد شهید شهرستان باشت نه تنها خود در مراسم تشیع، تدفین و مراسم ختم مادر شهید شرکت نکردند بلکه از شرکت و حضور پرسنل اداره در مراسم «مادر شهید عباسی» ممانعت بعمل آوردند.
اما چند سئوال از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد:
1. آیا باتوجه به اینکه ما در برهه‌ای از زمان و شرایطی قرارگرفته‌ایم که دشمنان ما در صدد هستند به هر طریق  به این نظام و انقلاب ضربه وارد و مردم را دلسرد و نامید کنند، چرا شما که خود فرزند شهید می‌باشید باید اینطور به خانواده شهدا بی حرمتی کنید؟
2. این موضوع و جهت گیری شما مقابل خانواده شهدا مواضع شما را در خصوص آرمانهای انقلاب زیر سئوال می‌برد، شما اختیار و صلاح خود را دارید که در مراسم پدر و مادر شهدا شرکت نکنید، اما بر اساس کدام دستورالعمل و بخشنامه به کارمندان اداره دستور دادید که در مراسم رحلت مادر شهید شرکت نکنند و این در حالی است که اکثر مسئولان ادارات، فرماندار و امام جمعه شهرستان در مراسم مادر شهید عباسی حضور پیدا کردند.
۳- چرا با این عمل خود باعث هتک حرمت خانواده شهید و زیر سئوال بردن خانواده ما شدید و با آبروی ما در منطقه بازی کردید؟
۴- آیا نباید در دوران سخت بیماری مادر شهید عباسی حتی برای یکبار از وی سرکشی و عیادت می‌کردید و پای درد دل این خانواده و مشکلات بیماری ایشان می‌نشستید؟
۵- از استاندارمحترم و آقای دکترقاضی زاده هاشمی ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور سؤال می‌شود، آیا واقعاً فرزند شهیدی که خانواده خود را درک نمی‌کند می‌بایست در مسند مدیر کلی بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گیرد؟

با احترام فراوان
خانواده شهید رسول عباسی
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
واقعا جای تاسف است که مدیرکل بنیاد شهید زحمت حضور در تشیع جنازه مادر شهید به خودش نمی دهد خدا میداند که بنیاد شهید سازمان و اداره های عریض و طویل است که به نام شهید است به کام سازمانهای عریض و طویل چه خدماتی به جامعه ایثارگری دارند فقط خود خدماتی انجام می دهند چه کسی باید پاسخگوی باشد خدا میداند بنیاد شهید و کارکنانش هیچ خدمتی به جامعه ایثارگری ندارند حتی زحمت یک جواب تلفن را هم به خودشان نمی دهد
نفرت پراکنی شیفتی رائفی پور و حسن عباسی / آب به آسیاب چه کسانی می ریزند؟

نفرت پراکنی شیفتی رائفی پور و حسن عباسی / آب به آسیاب چه کسانی می ریزند؟

عصر ایران نوشت: آقای حسن عباسی بر چه پایه‌ای خود را مرجع معیار سنجش دین‌داری دیگران قرار ...
درز سوالات کنکور در کدام استان‌ها بود؟

درز سوالات کنکور در کدام استان‌ها بود؟

سازمان سنجش دامنه فعالیت متخلفان را در چندین استان اعلام کرد.
قالیباف در یاسوج: ما باید در قیاس با سایر کشورها حرف برای گفتن داشته باشیم نه در مقایسه با 40 سال گذشته خودمان

قالیباف در یاسوج: ما باید در قیاس با سایر کشورها حرف برای گفتن داشته باشیم نه در مقایسه با 40 سال گذشته خودمان

رئیس مجلس در نشست پایانی نظارت میدانی از استان کهگیلویه و بویراحمد و شورای اداری این ...