تاریخ انتشار
پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب : ۴۴۸۴۳۳
در آیین کلنگ‌زنی طرح نهضت ملی مسکن استان؛

معاون استاندار خواستار نظارت جدی بر طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد شد

۰
معاون استاندار خواستار نظارت جدی بر طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد شد
کبنا ؛معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حادثه تلخ ساختمان متروپل در آبادان خواستار نظارت همه دستگاه‌های فنی در طرح نهضت ملی مسکن در استان شد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، کیامرث حاجی‌زاده امروز پنج شنبه (5 خردادماه 1401) در مراسم کلنگ‌زنی طرح نهضت ملی مسکن با بیان اینکه کارهای بزرگی عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است، گفت: دولت تصمیم‌ گرفته حرکت جدی در دو بخش راه و مسکن  در این استان را آغاز کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد  بیان کرد: برای چهار خطه شدن محور گچساران_ شیراز_ خوزستان و ساخت پل در این مسیر ۴۰۰ میلیارد تومان از محل وزارت راه و شهرسازی اختصاص داده شده و پروژه هفته آینده کلنگ‌زنی می‌شود.
حاجی‌زاده با اشاره به اینکه شاهد انقلاب در راه‌های روستایی کهگیلویه و بویراحمد هستیم، گفت: ۶۰۸ میلیارد تومان برای حوزه آب اختصاص داده شده است و شاهد اقدامات خوبی در سدسازی هستیم.

وی با اشاره به اینکه سدهای سقاوه و آبریز به مناقصه می‌روند، گفت: در بخش کشاورزی پروژه ۵۰۰ هکتاری دشت بن آبیاری خواهد شد که این تنها یک مورد از پروژه‌های حوزه کشاورزی است.
حاجی‌‌زاده با اشاره به حرکت جدی در بخش مسکن گفت: بعد از معیشت باید به فکر مسکن مردم باشیم که در همین راستا و در برنامه طرح نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم ۴۰ هزار واحد مسکونی طی چهار سال در کهگیلویه و بویراحمد احداث می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حادثه تلخ ساختمان متروپل آبادان بر نظارت همه دستگاه‌های فنی در طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت: پذیرفته نیست ساختمانی قبل از بهره‌برداری فرو بریزد که متاسفانه در زلزله سی‌سخت این مورد را شاهد بودیم، لذا توصیه و تاکید می‌کنم همه دستگاه‌های فنی در طرح نهضت ملی مسکن پای کار باشند و نظارت جدی از بنا تا نما را انجام دهند.
حاجی‌زاده در پایان بیان کرد: واحدهای تولید مصالح ساختمانی قیمت محصول خود را افزایش دادند بنابراین دیگر بهانه‌ای برای تولید مصالح بی‌کیفیت ندارند که با چنین واحدهای برخورد خواهیم کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...