_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> استاندار در انتخاب برخی از مدیران اصلاح طلب نقشی نداشت / توضیحات مشاور استاندار در خصوص انتصابات در کهگیلویه و بویراحمد - کبنانیوز
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۹
کد مطلب : ۴۴۸۳۲۱
در نشست شورای وحدت اصولگرایان مطرح شد؛

استاندار در انتخاب برخی از مدیران اصلاح طلب نقشی نداشت / توضیحات مشاور استاندار در خصوص انتصابات در کهگیلویه و بویراحمد

۲۲
۰
استاندار در انتخاب برخی از مدیران اصلاح طلب نقشی نداشت / توضیحات مشاور استاندار در خصوص انتصابات در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛محمدعلی دانشی مشاور ارشد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای وحدت اصولگرایان گفت: آقای استاندار تأکید بر ملاحضه ایثارگران و جانبازان را دارند و در چند انتصاب نیز تأکیدشان بر همین موضوع بود، ولو اینکه اگر در رقابت دو رقیب، فرد ایثارگر ضعیف تر هم بوده اند اما آقای استاندار این فرد را انتخاب کرده اند.
به گزارش کبنا نیوز، دانشی شامگاه دوشنبه (2 خردادماه 1401) در نشست شورای وحدت، افزود: آقای استاندار تأکیدشان بر این است که افرادی که انتصاب می یابند از اصولگرایان باشند، اما همه چیز در اختیار استاندار نیست.
وی گفت: برخی از انتصابات انجام شده، انتخاب وزارتخانه ها است و استاندار در آن نقشی نداشته است. وزارتخانه مستقیما بر اساس شاخص های خود و بر اساس نیروهایی که در سیستم بوده انتخاب کرده است.
دانشی بیان کرد: چند نفر از این نیروها خوب بوده اند و چند نفر نیز اصلاح طلب آنچنانی بوده اند، در بدنه وزارتخانه هنوز اصلاحات بطور کامل انجام نشده است.
وی تاکید کرد: استاندار در انتخاب برخی از مدیران اصلاح طلب نقشی نداشته اند و نمایندگان نیز نقشی نداشته اند.
دانشی گفت: در برخی جاها آقای استاندار روی یک مسئله ارزشی نظر داشته است، اما مجموعه
غیر از نمایندگان و وزارتخانه ها، دیگرانی هم مرتبط هستند و از کانال های مختلف افرادی را معرفی می کنند، بطور مثال فرد بسیار خوبی حضور پیدا کرده، اما هیچکسی در انتصاب او نقشی نداشته است.
وی گفت: در برخی از انتصابات وزارتخانه مستقیما عمل می کند. فرد اصلاح طلبی که سابقه اصلاح طلبی دارد و مشکلات دیگری هم دارد، آقای استاندار مخالف بوده و حتی در شورای اداری راه نداده است، اما بالاخره وزارت خانه تصمیم گرفته است.
برخی از مدیرانی هم که هستند، که نمایندگان پیشنهاد داده اند. اگر فردی باشد که شاخص ها و ارزش های لازم را داشته باشد باید حمایت کنیم، ولو اینکه نماینده پیشنهاد داده باشد.
وی افزود: ممکن است فردی را ما پیشنهاد داده باشیم و دارای شاخص های لازم نباشد نباید از او حمایت کنیم.
دانشی بیان کرد: پیشنهاد بنده این است که مدیرانی انقلابی که درنظر دارند، پیشنهاد دهند، وظیفه ما است که بررسی کنیم و نتیجه را بگوییم.
وی گفت: در یکی از شهرستان ها یکی از آقایان به ظاهر دو دوره از آقای روحانی حمایت کرده است، اما همین فرد رفته و توضیح داده و ذهن نماینده ولی فقیه را روشن کرده اند، و با وجود اینکه از دولت قبل حمایت کرده، اما ما را هم قانع کردند، با وجود اینکه استاندار هم نظر کاملا مثبتی نداشتند، اما بعدا قانع شدند.
نام شما

آدرس ايميل شما

خانم دکتر
Iran, Islamic Republic of
خدایی معلوم نیست چه میگه واقعا قحط الرجال هست که ایشان مشاور ارشد شده
خانم دکتر
Iran, Islamic Republic of
خدایی معلوم نیست چه میگه واقعا قحط الرجال هست که ایشان مشاور ارشد شده
علی
Iran, Islamic Republic of
خدا عاقبت استانداری که تو مشاورش هستید بخیر کنه... مگه اصلاح طلبی جرم هیت
نجف زاده
Iran, Islamic Republic of
بابا جمع کنید
یعنی چی که حتی اگر ضعیف باشه اما ایثارگر انتخاب استاندار همینه
در شرایط کنونی مهم تخصص و توانمندی و قانون مداری مدیر هست نه اصلاح طلب و اصول گرایی
چقد شماها تنگ نظرید در دولت قبل بالای ده مدیر اصول گرا تو استان داشتیم
چرا باید هر چی ادم ضعیفه تنها به خاطر اصولگرایی پست بدین
Iran, Islamic Republic of
آقای دانشی آموزش و پرورش
کارمند
Iran, Islamic Republic of
اقای دانشی کاملا دارند فرار رو به جلو انجام میدهند و دارند توجیه میکنند اتفاقا در انتصابات مدیران خود استاندار و اطرافیانش و نمایندگان به خصوص اقای روشنفکر با فشاری که به وزارتخانه ها آوردند نقش اساسی داشته اند برای نمونه تا جایی که من اطلاع دارم برای تغییر مهندس کرمی مدیر قبلی نوسازی مدارس خود استاندار روزانه از طرف وزیر اموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس پیگیر بوده است و نهایتا یک نفر نیرو که نسبت فامیلی با مدیرکل دفتر استاندار داشت و در دوره قبل از حمایت شدید تاجگردون برخوردار بود جایگزین کردند به هر حال استاندار انقلابی و اطرافیانش چاره ای جز توجیه مردم استان را ندارند
خرمشهر
Iran, Islamic Republic of
شما استانداری حتی روز آزاد سازی خرمشهر را هم یه بنر هم برای یادآوری به مردم نزدید بعد میگین خرمشهر را خدا آزاد کرد یعنی قبول دارید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
با با برو جمع کن بساطتت را کشور و نابود کردین با این تفکر
حیف نظام مقدس جمهوری اسلامی که افتاده به دست افرادی ،چهره یاس و ناامیدی را بر کشور نمایان کردین
اصول گرا
Iran, Islamic Republic of
خوش به حال آقای دانشی که مشاور تمام استانداران چپ و راست است .
مردم
Iran, Islamic Republic of
والا ایطور که آقای دانشی گفته باید 24 ملیونی که رای به روحانی داده اند باید کلا از زندگی ساقط بشوند.آخ و ای مشاور
Iran, Islamic Republic of
استاندار محترم.منتظر خدا می نشینم تا خدا بودن خودشو نشونت بده.الهی امین
Iran, Islamic Republic of
آخ وبخت عسکر ،سی ختو استاندار.
Iran, Islamic Republic of
مگه دولت قبل اسراییلی بوده مگه شورای نگهبان ورهبری تاییدش نکرده گناه که نکرده به دولت قبل رای داده شما هم از مدیران احمدی نژاد بودی باید به شما هم بگن انحرافی ومسئولیت به شما ندن این چه منطقیه
Iran, Islamic Republic of
اقای دانشی بااین اوصاف که گفتی کیان دهراب پور جه خصیصه بارزی داشت چه هزینه ای داد در اون هشت سال؟؟؟؟؟؟نه برجستگی خاصی داره ونه لیاقتی داره ونه طرفدار رییسی بوده پس حتما کار خودت وسفارش خودت بوده
بنگرو
Iran, Islamic Republic of
کلا همون حسن روحانی هم برای هر کارش یه استدلال داشت.آقای دانشی بفرما من و استاندار به هدفمون برسیم بذار هر که هرچه میگه بگه. فقط نظر شما و استاندار مهمه اصلا همون استاندار قبلی مشکلش چی بود ...اصلا تفاوت رییسی و روحانی چیه؟
آقای دانشی برای هر اتفاق میشه یه داستان خوب دست و پا کرد.
این چند ماه ضعیف ترین تیم استانی رییسی مربوط به استان فلک زده ماست.
Romania
دانشی که وحق وحقوق آموزشیار.
دنیا
Iran, Islamic Republic of
کو تو خوت و همه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
ما شهید دادیم شما انقلابی هستید ما.
آقای استاندار منصب مشاور بسپار به نیروی جوان نه آقای بازنشسته
فرهنگ
Iran, Islamic Republic of
اقای دانشی د نبسته مه همیشه باید در راس باشی
Iran, Islamic Republic of

از‌سال‌۶۱‌تا‌حالا‌‌که‌در‌دبیرستان‌شریعتی‌دهدشت‌درس‌می‌خوانیدم‌‌
خودشه‌صاحب‌اصلی‌انقلاب‌بقیه‌را‌متفرقه‌
حساب‌می‌کرد‌
بابا‌بازنشست‌شدی‌بگذار‌جوانان‌مملکت‌
از‌نظام‌فاصله‌نگیرند‌‌
برو‌خونه‌بنشین‌
Iran, Islamic Republic of
هم‌مشاور موسی خادمی بودی هم‌مشاوراحمدزاده
Iran, Islamic Republic of
مهم عملکرد است جناب دانشی هرکس که بتواند به مردم خدمت کند و مشکلات مردم را حل کند و در مسیر حق و عدالت گام بردارد باید وارد صحنه شود هر کس که به فکر منافع شخصی و قومی و قبیله ای و خطو جناح خودش،باشد به نظرم صلاح نیست وارد صحنه شود آقای روحانی پرورش یافته همین نظام است یار دیرینه رهبری معظم و حضرت امام رحمه الله علیه بوده است در طول این هشت سال خدمت کرد اگر صلاحیت نداشت چرا تایید شد جناب آقای دانشی بالغ بر ۲۴ میلیون نفر با داشتن بهترین مدارک دانشگاهی و سوابق انقلابی خوب به روحانی رای دادند که این شرکت حد اکثری برای خفظ نظام و اقتدار نظام عالی بود حالت شما می فرمایید کسانی که به روحانی رای دادند نیاید مجال خدمت پیدا کنند الله اکبر الله اکبر از این حرف ها که صد درصد به ضرر منافع ملی و وحدت و انسجام کشور است واقعا حرف های شما خیلی تبعات بدی برای کشور دارد مهم عملکرد است
کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...