تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب : ۴۴۸۲۷۵

علت مرگ افراد بعد از بازی اسانسور چیست؟

۱
۰
علت مرگ افراد بعد از بازی اسانسور چیست؟
کبنا ؛یکی از بازی‌هایی با تئوری جالب که برای بسیاری افراد هیجان انگیز و تا حدودی ترسناک است، بازی آسانسور می‌باشد. طبق تئوری با استفاده از بعضی اعداد می‌توان به دنیاهای مجازی راه یافت. این بازی اولین بار در سال 2013 پس از مرگ مسافری در هتل سیسیل بیان شد. طبق دوربین مدار بسته قرار گرفته در دوربین هتل، شخص قبل داخل آسانسور رفتارهای عجیبی داشت.

 در قدم اول باید این نکته را دانست، بازی کننده باید به صورت تنهایی اقدام به بازی کند. همچنین ساختمان باید حداقل 10 طبقه باشد. به صورت خلاصه باید به ترتیب به طبقات چهار، دو، شش، دو، ده و پنج رفت. بعد از آن زنی جوان به داخل آسانسور خواهد آمد. نباید هیچ گونه ارتباطی با وی برقرار نمایید. پس از آن باید به یکی از طبقات دهم و یا همکف می‌روید. در صورت رفتن به طبقه دهم وارد دنیای موازی خواهید شد. برای برگشت به دنیای واقعی همان مراحل اولیه را طی کنید و اعداد گفته شده را به ترتیب فوق بزنید.
در ابتدا وارد طبقه هم ساختمان شوید. پس از ورود به آسانسور در ابتدا به طبقه چهارم بروید و در آسانسور بمانید. دکمه طبقه دوم را زده و سپس به طبقه ششم بروید. مجددا به طبقه دوم رفته و پس از آن دکمه طبقه دهم را بزنید. آسانسور در حین بالا رفتن در طبقه پنجم می‌ایستد و زنی جوان وارد می‌شود. با فردی که وارد آسانسور شده است هیچگونه صبحتی نکنید، حتی اگر از شما سوال پرسید. با رسیدن به طبقه دهم فردی که وارد آسانسور شده است، از شما سوالی خواهد پرسید. اگر به او پاسخی داده نشود، وی خواهد رفت. دکمه طبقه همکف را بزنید و منتظر حرکت آسانسور باشید. اگر آسانسور به طبقه دهم برود، شما به دنیای موازی خود خواهید رفت.
برای بازگشت باید از آسانسور اولیه خود استفاده کنید. وارد آسانسور شوید و طبقه‌هایی که در ابتدا زدید را دوباره بزنید. تا زمانی که به طبقه دهم بروید به دنیای خود بازنگشته‌اید. در صورت عجیب بودن شرایط موقع خروج، شما در دنیای موازی هستید.

طبق بیان بعضی از افرادی که که به این بازی پرداخته‌اند، هنگامی که از آسانسور خارج می‌شوید، دنیای قابل مشاهده شما با دنیای حقیقی تفاوتی ندارد. تنها تفاوت دنیای موازی، خاموش بودن چراغ‌ها و کار نکردن موبایل و وسایل الکترونیکی می‌باشد. همچنین بعضی از بازیکنان در این بازی غش کرده‌اند، اما سپس در منزل خود بیدار شدند.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
عجب شما که دارید تبلیغ بازی رو می کنید و روش بازی را دستور میدید... امان از رسانه ها
کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...