تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۴۴۸۲۷۴

جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار یاسوج و تهران

۱
۰
جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار یاسوج و تهران
کبنا ؛قیمت گوشت قرمز گرم در کارگروه تنظیم بازار کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد.
به گزارش کبنا، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان در نشست کارگروه تنظیم بازار گفت: این کارگروه با تشکیل جلسات اضطراری به اجرای هر چه بهتر طرح مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه‌ها و همچنین مقابله با هرگونه افزایش خودسرانه قیمت‌ها از سوی اصناف و بازاریان، کمک کرد.
روزبهان با بیان اینکه در این نشست میزان سود عمده‌فروشان و خرده‌فروشان، واحدهای صنفی مرغ فروشی شهر یاسوج و مصوبه کارگروه فرعی تنظیم بازار جهاد کشاورزی در خصوص افزایش نرخ گوشت قرمز گرم بررسی شد افزود: با رأی اعضاء با افزایش جزئی نرخ گوشت قرمز موافقت شد.
وی یادآور شد: در این جلسه قیمت هر کیلو گوشت کره و بره ۱۵۵ هزار تومان، گوشت بز و میش ۱۱۵ هزار تومان، گوشت گوساله ۱۴۰ هزار تومان و قیمت هر کیلو گوشت گاو نیز ۱۱۵ هزار تومان تصویب شد.
وی تأکید کرد: با توجه به ادامه طرح مردمی سازی یارانه‌ها و شرایط خاص کشور، هیچ‌کدام از اتحادیه‌های مرکز استان و شهرستان‌ها بدون طرح در کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی، نباید کالا و خدمات خود را افزایش دهند.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت مشاهده این موارد، با اعضاء هیئت‌مدیره آن اتحادیه‌ها برخورد قانونی می‌شود.
جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار

ایسنا نوشت: بر اساس مشاهدات میدانی از خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو شقه گوسفندی ۱۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومان، گردن و سردست گوسفندی ۱۸۵ تا ۱۹۰ هزار تومان، راسته و ران گوسفندی ۲۲۰  تا ۲۵۰ هزار تومان، قلوه‌گاه گوسفندی ۱۵۰ هزار تومان، ران گوساله ۱۸۰ تا ۲۳۰ هزار تومان و سردست گوساله حدود ۲۰۰ هزار تومان است.
گفتنی است قیمت‌های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بیشتر یا کمتر باشد.
در میادین میوه وتره‌بار نیز قیمت هر کیلو شقه گوسفندی ۱۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان، راسته با استخوان گوسفندی ۱۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان، راسته بدون استخوان ۱۷۷ هزار تومان، سردست گوسفندی ۱۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان، گردن گوسفندی ۱۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان، ران گوسفندی با استخوان ۱۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان و ران گوساله ۱۳۹ هزار تومان است.
نام شما

آدرس ايميل شما

مردم
Iran, Islamic Republic of
خوا خل من سرتو.په قصابل خو گوشت بره ایفروشن 150 ههزار تومن.ایشا گفتید 155 هزار تومن بفروشیت
کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

کارنامه‌سازی میلیاردی زاکانی

اولین خروش رسانه‌ای شهرداری علی‌رضا زاکانی پر کردن بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران با گزارش ...
وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

وزش باد خیلی شدید در تهران/خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان‌ تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ...
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...
1